מזל טוב לפיצי שלי!

../images/Emo23.gif../images/Emo77.gifמזל טוב לפיצי שלי!../images/Emo77.gif../images/Emo23.gif../images/Emo65.gif../images/Emo20.gif

פיצי שלי היום חוגגת 4 אביבים אני מודה על כל רגע שזכיתי לחיות במחיצתה
מודה על כל חיבוק שזכיתי לקבל ממנה כל ליטוף,כל נשיקה
כל מילות האהבה מודה לאל שהעניק לי את הזכות לקבל אותה אל חיי ושהיא קיבלה אותי אל חייה מודה על הסבלנות והאהבה הרבה שהיא מגלה אלי, בלמידה שלי להיות אדם טוב יותר ואמא טובה יותר מודה על השיעורים להם זכיתי בזכותה על כל מה שלמדתי על עצמי ועל החיים מהיום שנהייתי לאמא
היום לפני 4 שנים....בשעה הזו - החליטו להכניס אותי לניתוח (קיסרי)...כך היה צריך להיות
כל כולי הייתי ציפייה דרוכה...כמובן גם מתח ומעט לחץ....לקבל את האוצר הזה בשלום...בשלווה כל כולי חיכיתי לחבק אותה ולחוש אותה בין זרועותי ולנשק את כול כולה בשפתיי, בנפשי אבא שלה ואני חיכינו, ציפינו - התפללנו וכשהיא יצאה ברב הדר וכבוד-חיכינו לה שנינו באהבה אין סופית
גם היום-אמנם לכוד-אוהבים את פיצי שלנו עד אין סוף
עכשיו אני משתוקקת שייגמר היום עבודה ואמהר הביתה לחבק אותה בין זרועותיי

rrredshay

New member
מזל טוב לפיצית היפה../images/Emo65.gif

תמסרי לה המון נשיקות משי הגדול
אגב... יש לה תאריך מאד מאד מיוחד עבורי.

מזל טובבבבבבבבב../images/Emo65.gif

מקסימה הקטנה הזו, תהנו לכם ותשמרו אחת על השניה.

אייבורי

New member
../images/Emo2.gif

הפיצי שלי גם גדל וחוגג לו בשמחה. ושל מי הרעיון לעשות מופע מחול ולתקוע אותי שם שעתיים.

קאפקייק

New member
מזל טוב לשתיכן../images/Emo23.gif../images/Emo65.gif../images/Emo57.gif../images/Emo213.gif../images/Emo77.gif

|קאפקייק ביום לא יצירתי, סורי|

הווווווו, מזל טוב לפיצי הכי יפה ומתוקה...

אין ספק שזכיתן, שתיכן, בכלל, אתן דוגמה ודוגמית אחת של השנייה
מזל טוב

דוגמית../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gifאהבתי!תודה מאממת../images/Emo25.gif

הלו קושקוש הגדולה והקטנה מודות לך

למעלה