אוסקר סלבריטי

נעמהdj21

New member
../images/Emo23.gif../images/Emo41.gif../images/Emo106.gifאוסקר סלבריטי../images/Emo106.gif../images/Emo41.gif

לקראת סיום הסידרה ביום ב', אני מעלה את המועמדים לאוסקר סלבריטי. כל אחד מוזמן לשלוח לי למסרים את בחירותיו, ואני אעלה את התוצאות ביום שני בלילה, עם סיום הסידרה.
אני באמונה שגם בזמן הקשה הזה, לפחות נמצא נחמה בסידרה שאנו כל כך אוהבים, ונחגוג את סיומה כמו בצריך
עקב שני מבחנים קשים שצפויים לי יום שני שלישי, אני ממש אשתדל לעשות הכל כמו שצריך, ולא לפספס
שבוע נעים ושקט

נעמהdj21

New member
../images/Emo88.gifהשחקן הטוב ביותר-צעירים../images/Emo152.gif

והמועמדים
: 1.fabio-Bruno Ferrari 2.zeca-Brunno Abrahão 3.inacio-Bruno Gagliasso 4.Paulo César-Paulo Vilhena 5.Caio-Theo Becker

נעמהdj21

New member
../images/Emo88.gifהשחקנית הטובה ביותר-צעירות

והמועמדות:
1.Cláudia Abreu-Laura 2.Derlene-Déborah Secco 3.Carla Faour-Kátia 4.Juliana Knust-Sandra 5.Juliana Paes-Jaqueline Joy

נעמהdj21

New member
../images/Emo88.gifהשחקן הטוב ביותר-מבוגרים../images/Emo69.gif

והמועמדים
: 1.Marcos Palmeira-Fernando Amorim 2.Cristiano Reis-Alexandre Borges 3.Hugo Carvana-Lineu Valadares 4.Fábio Assunção-Renato Mendes 5.Roberto Pirillo-Ernesto Lopes

2005Roni

New member
משהו שלא הבנתי..

כתבת ב 3 Carla Faour-Kátia ושמת תמונה של טניה (את שם השחקנית אני לא זוכרת)

נעמהdj21

New member
תיקון שחקניות צעירות../images/Emo41.gif

איזה שיט נהרס לי הרצף - תודה על העירנות רוני! השחקנית הטובה ביותר במקוםCarla Faour-Kátia -הכוונה לטניה!!!הבחורה בתמונה!

2005Roni

New member
../images/Emo140.gif

ובשחקנים מבוגרים, זה לא צריך ליהיות Lineu Vasconcelos במקום Lineu Valadares?

נעמהdj21

New member
כנראה שם נעוריו...חחח אין לי שמץ

עשיתי העתק הדבק...
וואו זו עבודה קשה - אז אני לא עושה לכולם קולאז' תמונות, תסלחו לי כן?

Debora 7

New member
../images/Emo41.gif

הכנתי לכל קטגוריה תמונה עם השחקנים המשתתפים בה. לא יצא לי ממש יפה אבל אני מקווה שתוהבו.

נעמהdj21

New member
../images/Emo88.gifהשחקנית הטובה ביותר-מבוגרות

והמועמדות:
1.Malu Mader-maria clara 2.ana paula-Ana Beatriz Nogueira 3.Deborah Evelyn-Beatriz 4.Julia Lemmertz-noemia 5.Nívea Maria-corina

נעמהdj21

New member
../images/Emo88.gifהדמות השנואה ביותר-גבר../images/Emo190.gif

והמועמדים
: 1.רנאטו מנדיז 2.מרקוס 3.ארנסטו לופז 4.אדמר סאמפיו 5.ברונו קרווליו

נעמהdj21

New member
../images/Emo88.gifהדמות השנואה ביותר-אישה../images/Emo190.gif:

והמועמדות
: 1.לאורה 2.אנה פאולה דניס 3.דרליני סאמפיו 4.ביאטריס אמורים 5.טניה

נעמהdj21

New member
../images/Emo88.gifהדמות האהובה-כללי../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif

והמועמדים
: בחרו בן אחד ובת אחת!!! 1.נואמיה 2.אלייטי 3.סנדרה 4.פרננדו 5.אינסיו 6.קריסטיאנו 7.סלבדור 8.לאורה 9.מריה קלרה 10.זקה

נעמהdj21

New member
../images/Emo88.gif../images/Emo9.gifהשחקן הכי יפה../images/Emo99.gif../images/Emo9.gif

והמועמדים
: 1.אינסיו-Bruno Gagliasso 2.אוגו 3.Thaigo Lacerda -אוטביו(חברה של מריה קלרה בתיחלת הסידרה) 4.Márcio Garcia-מרקוס 5.Fábio Assunção-רנאטו מנדיס 6.פאולו סזאר-Paulo Vilhena 7.וולדימיר קויימברה-Marcelo Faria

נעמהdj21

New member
../images/Emo88.gifהשחקנית הכי יפה../images/Emo99.gif../images/Emo68.gif

והמועמדות
: 1.טניה- 2.לאורה-Cláudia Abreu 3.מריה קלרה-Malu Mader 4.נואמיה-Julia Lemmertz 5.סנדרה-Juliana Knust 6.ז'קליני-Juliana Paes 7.דרליני-Déborah Secco

נעמהdj21

New member
../images/Emo88.gifהדמות המצחיקה ביותר-כללי../images/Emo6.gif

והמועמדים
: 1.פאולו סזאר 2.אנה פאולה דניס 3.זרליני סאמפיו 4.ז'קליני ז'וי 5.מרקוס 6.לאורה 7.סלבדור

למעלה