מפגש

../images/Emo23.gif ../images/Emo39.gif מפגש ../images/Emo39.gif ../images/Emo23.gif ../images/Emo35.gif ../images/Emo35.gif

בעניין המפגש: מי שרוצה הסברים איך להגיע לכוכב יאיר ואת כתובתי המדוייקת עם מפה וטלפונים נא להתפקד פה בבקשה.....ואשלח באימייל ותזכורת: החל בערך מהשעה שבע בערב(על מנת להתחשב בציבור הדתי של הפורום שלנו) כיבוד - כל אחד מה שהחליט ולא לעשות מזה כזה עניין....... תלבושת: הופעה במדים לבנים תעשה לי נחתתתתתתת

סיגל2

New member
מפגש

אתי, אני מעונינת במפה והסברים איך להגיע לביתך, תודה.

ציפורוש

New member
תודה על ההתחשבות.. ../images/Emo24.gif

ואני באה במדים לא לבנים. (והבטחה לדאוג לזה עד המפגש הבא)

ציפורוש

New member
ואתי, בקשר לכתובת- אני זוכרת בדיוק

איך להגיע, אבל אני רוצה שוב את שם הכביש, על כל מקרה של שיכחה..

אתי@

New member
טוב, אני אשתדל לעשות לך נחת ../images/Emo24.gif

אפשר מפה???

petel

New member
הייתי מאוד שמחה לגרום לך נחת

אבל לצערי אין לי בגדים לבנים ! אולי רק חולצה...

טוב מי שאין לה בגדים לבנים שתפקוד

את נחלת בנימין אצל קאירי ותקנה לה שם שמלות, חולצות, מכנסיים וכל מה שהיא מעלה על דעתה בלבלן כולל לבן זוגה ב29 ש"ח הפריט.... ופראייר מי שלא שומע בקולי.

petel

New member
אתי, אם נתחיל עכשיו לפקוד את

בנימין - בקרוב נמצא את עצמנו עם הרבה זמן לטייל בנחלת בנימין ומעט מאוד כסף להוציא כי יפטרו אותנו... מה לעשות העבודה תופסת את כל היום...

sariteran

New member
גם לי אין בגדים לבנים...

...חולצה לבנה לערן זה נחשב? (סתם, אני חושבת שאפילו לו אין חולצה לבנה). בכל מקרה, אתי, קיבלתי את המייל שלך עם המפה וההסברים - מאד מושקע. הבנתי שהשעה זזה לשבע? להתראות, שרית.

Sharon_1

New member
לי ולליאור יש מדים לבנים...

שנינו היינו בחיל הים...

../images/Emo23.gif ../images/Emo20.gif מפה והכוונה ../images/Emo20.gif ../images/Emo23.gif

תבדקו בתיבות...... מי שלא קיבל מפה לאימייל הפרטי שלו שיעדכן אותי. אתי

../images/Emo16.gif ../images/Emo42.gif ../images/Emo41.gif מזאלונה ../images/Emo41.gif ../images/Emo42.gif ../images/Emo16.gif

תיצרי קשר דרך המייל עם צוקה הם יקחו אתכם.. הם גרים ברמת גן גבול דרך השלום ונראה לי שזה ממש בסביבה. אתי

למעלה