שלומי היקר!!!

נועמוש 4

New member
לשלומי המלך!!!

"היום יומולדת,היום יומולדת,היום יומולדת לשלומי המלך.חג לו שמח וזר לו פורח,היום יומולדת לשלומי..." המון המון המון מזל טוב לרגל יומולדתך ה57,מזל טוב עד 120 שנה שתזכה לכל הטוב שביקום כולו והכי חשוב בב-ר-י-א-ו-ת תמשיך להיות:מקסים,אוהב,אהוב,זמר נשמה,מדהים..." אני אוהבת אותך הכי שביקום אני אף פעם לא אפסיק לאהוב אותך ולשמוע את שירייך המופלאים ושתדע שאני לא יכולה בלעדייך אתה חלק מהחיים שלי אז בקיצר? אני מ-ת-ה עלייך שלומצו!!! אשמח אם תגיב נועם מדימונה

kobi12474

New member
למי יש יום הולדת,מי מי מי

לשלומי כמובן שלומי מזל טוב,עד מאה כעשרים,המון המון בריאות,עושר וגם אושר נחת מאביהו מנור וסהר,ומהאישה שלצידך אהובים אותך: קודם כל כבן אדם לבבי ורגשי וגם כן כזמר ענקי שתמשיך ליצור שירים יפים ותנעים לנו אוהבים אותך שלומיייייייייייייייייייייייייייי יעל קובי דניאל ואושר,קרש

karoleking

New member
../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gifשלומי היקר!!!../images/Emo140.gif

מזל טוב ליום הולדתך ה.... לא חשוב, ממלא אתה נראה בן 30.
מאחלים לך הרבה נחת, הצלחה, בריאות (כי זה הכי חשוב), שתזכה לשמח אנשים תמיד, ולשמוח איתם, אהבה ואושר!!! מתעגעים כבר לראות אותך!!! אוהבים,
משפחת קרמונה

../images/Emo77.gif לשלומי היקר מזל טוב ../images/Emo77.gif

לרגל יום הולדתך מאחלים לך את כל אותן ברכות נדושות בריאות ונחת,אושר ואהבה. נוסיף ונאחל עוד המון שנות עשייה ויצירה. כשאתה שר זו שירת מלאכים שתמשיך לרגש אותנו בשירייך עוד הרבה מאוד שנים. ומה יותר טוב מיום זה לאמר לך תודה... תודה שנכנסת לנו ללב כל שתאחל לעצמך לו יהי... בהמון אהבה אביבה, עפרי ורביד

היום יום הולדת

נשמה שלנו אהוב ליבנו אדם יקר ומקסים משפחת שר מדימונה אפרים בלה אלירן נועם וליעד מאחלים לך בריאות איתנה ואריכות ימים שהשמחה תיהיה חלק בילתי נפרד מחייך שתמיד תהיה מוקף אהבה אני מאחלת לך עוד הרבה שנים של יצירה אתה חלק בילתי ניפרד מחיינו לטוב ולרע אנחנו אוהבים אותך ומאחלים לך שה' ישמור עלייך ויגשים את כל משאלותייך שתיצלח לך דרכך ולא תדע נגף או מיכשול ואנחנו מצידנו לא נפסיק אף פעם לאהוב אותך

לשלמה המלך ! ! ! ../images/Emo49.gif

המון המון מזל טוב ליום הולדתך עד 120
מאחלת לך הצלחה, בריאות, אושר ועושר . . . תמשיך להיות אהוב על כולם ולהנעים את אוזנינו בקול הזמיר המדהים ,
ותמשיך להיות אחד יחיד ומיוחד אוהבת המון המון המון ומתגעגעת

מזל טוב נשמה../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

שתהיה לך אחלה של שנה בריאות אושר ועשייה אוהבים אותך אתה יודע כמההה

מזל טוב שלומי../images/Emo13.gif

המשך הצלחה בריאות טובה והרבה נחת מהילדים.

יום הולדת חגיגה נחמדת

שלומי היקר והמקסים צרור ברכות ליום הולדתך ה......... אושר , יושר, בריאות וכושר חחחחחחחחחח מאחלים לך את כל הטוב שבעולם ויותר תמשיך להיות איש צנוע ומדהים המשך לעשות מוסיקה משובחת כמו שרק אתה יודע שנמשיך לרקוד בהופעות שלך כל הזמן התגשמות החלומות שעוד נותרו והכי חשוב תשאר תמיד אתה אוהבים ומאחלים מזל טוב עמית ודיאנה בר

itamarmal

New member
ווואווווו היום יום הולדת...

לשלומי האיש היקר שלנו.. שיהיה המון מזל טוב
אושר בריאות
הצלחה המשך עשייה פורייה שתמשיך למצוא חן בעיני אלוקים ואדם
וכל הופעה שלך תהיה מפוצצת (תרתי משמע) ושיהיה רק טוב אמן.. באהבה ענקית אורלי ואיתמר מלכה

orianush

New member
מזל טובבב!!!!!!!

שלומיי, המון המון מזל טוב!! הרבה בריאות, אושר, הצלחה ואריכות ימים! תישאר תמיד מקסים כמו שאתה, בנאדם עם נשמה גדולה! יום הולדת שמח!!!
אוהבת המון!!

מזל טוב לשלומי ../images/Emo47.gif|../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif|

לשלומי איש יקר בעולם שפע ברכות ליום הולדתך בריאות בריאות בריאות פרנסה בשפע בקלות והנאה גדולה כפי שאתה יודיע להעניק לכל נפש בעולם חיבור משמיים כאשר אתה רק מתכוון לשיר הרי שערי שמיים נפתחים ומיליוני מלאכים יורדים רוקדים ושרים יחד איתךבשמחה שלא נגמרת לעולם זה שלומי שבת עצום וענק כמו השבת איש יקר נאחל לך הרבה הרבה הופעות ועוד הרבה הרבה הנאות מהחיים הילדים והסובבים מאחלים באהבה גדולה מירה וחיים שנק

נשמה../images/Emo24.gif../images/Emo7.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif|

מזל טוב ליום הולדתך איש יקר ואהוב שלנו!!! שתמיד תהיה בריא ומאושר!שתצליח בכל אשר תיגע. אתה אדם יקר ללבנו מאוד!!!! שלמה-"כל שתבקש לו יהי...."אמן!!!! ים של הערכה ואהבה משפחת ונטורה
|

נועה גו

New member
מזל טוב !!!!!!!!!!!!!../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif

הגעת לגיל שאפשר להתחיל (רק שבגלל הגיל אתה לא זוכר מה...
) שיהיו לך עוד המון שנים של אושר והצלחה,אתה אחד,יחיד ומיוחד.
יום הולדת שמח (גם מאחי שבדיוק התקשר)

למעלה