סטייל 2

funky0girl

New member
../images/Emo23.gif../images/Emo219.gifסטייל 2../images/Emo219.gif../images/Emo23.gif

השרשור ירד ולא קופץ אז הנה: לפי מאור: עוברים 1.קים. 2.יעל. 3.נור. חסינות כל המשימות היו מדהימות, אבל אחת הראה שבאמת חיים בבית הזה משפחה עשירה. כל הנתונים של המשפחה המליינית. מי שמקבלת את החסינות היא....................קים. המשימה שלך היתה יפיפיה מכולם. מודחת יעל,עם תגישי עד 21:10 לא תודחי. הערות|ק-ורוד תגישי בזמן. אל תתנו לשירשור לעבור עמודים. לא להסחף עם ההארכות,כי אין כאן ים. תהיו פעילים בפורום,במידה ויש בעיה תכתבו,תראו סימן חיים,משהו. המשימה הזאת היא 2+- לפני משימת הגמר. משימה 7[?] מעצבנות המשימה שלכם היא: עצבנו חדר ילדים של תינוקת/ילדים. משחקים,פאזלים,תמונות מיטת חמודמה[זה היה ]. מידות איזה שבא לכן. תאריך הגשה: יום שלישי,18:00.

YoYo1995

New member
../images/Emo187.gifמגישה...1\4

עיצבתי חדר של פעוטה...מקווה שיצא יפה...!

funky0girl

New member
איזה מהמם זה!!!

גמני רוצה סימס 2! למה הוא לא פועל לי ? אוף.. חחח אגב.. איך קוראים לך?

olgosh

New member
נור, זה מדהים!../images/Emo129.gif

מוכשרת.
(ד"א, מאיפה המיטת יחיד?
)

YoYo1995

New member
../images/Emo187.gifתודה לך ולאולגה

ולניל ולקים! הרצפה מריפלקס פורום: http://www.reflexsimsforum.com/index.php צריך להרשם....והשאר ממוד...ולקים קוראים לי נור.

funky0girl

New member
מגישה!../images/Emo203.gif../images/Emo205.gif../images/Emo189.gif

הנה.. שימו לב לאיבזור חחחח

funky0girl

New member
שכחתי לומר...

זה חדר של מתבגרת.. לא ממש מושקע אוף גם לי בא סימס 2!!! אתם לא הייתם רוצים כזה חדר?

Black Parade

New member
לא מושקע../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif ../images/Emo168.gif

וואו
לא האמנתי שאפשר לעשות כזה דבר בסימס 1

YoYo1995

New member
../images/Emo187.gifוואו!

אני גם רוצה סימס 1
זה מהמם את זאת שתקבלי את החסינות

YaeL GirL

New member
אוקיי,

אני שומרת שבת ועכשיו אין לי זמן לעשות כלום... אז או שאני מגישה מחר או שאני פורשת :\

למעלה