|
מזל טוב לענבל30

רוני325

New member
../images/Emo23.gif../images/Emo141.gif|../images/Emo77.gif../images/Emo213.gifמזל טוב לענבל30

הרבה אושר,בריאות ויום הולדת שמח

mayane21

New member
ענבל יקרה, מזל טוב ../images/Emo140.gif../images/Emo65.gif../images/Emo23.gif../images/Emo77.gif

מאחלת לך שלל של ברכות ואיחולים
כל אשר תרצי, תאחלי ותשאפי בחייך- יתממש ושתהיה לך שנה גדושה בהפתעות מאושרות ומשמחות
תהני היום המון

iefrat

New member
../images/Emo65.gif../images/Emo213.gif|איזה כיף לחגוג בתחילת שנה../images/Emo77.gif

מזל טוב, שנת אושר שמחה ואהבה, וגם שנה אזרחית נהדרת וטובה - בקיצור שנה טובה כפולה

danra

New member
../images/Emo65.gif../images/Emo262.gifמזל טוב! ../images/Emo77.gif../images/Emo83.gif

ענבל30

New member
תודה תודה! ../images/Emo24.gif

מאוד משמח ומחמם את הלב לקבל ברכות בפורום
בינתיים יום ההולדת שלי רגוע ושקט, קצת עבודות בית (
) והרבה אינטרנט...
מתוכננת ארוחת ערב משפחתית במסעדה, אבל עוד לא ברור בדיוק מתי... היום לא, כי הבת שלי חוזרת מאוחר מהחוג. ועל הציפורניים? דווקא מניקור משלשום, שמחזיק מעמד בצורה מושלמת: על בסיס של Barry M - vivid purple (בקישור - תמונה מצורפת מהבלוג שלי...) הוספתי קצת נצנצים תכולים-טורקיזיים. השילוב המושלם בעיני: סגול וטורקיז. כהה וחורפי אבל גם מנצנץ ושמח בעיניים.

angell4

New member
../images/Emo262.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gifמזל טוב!!!../images/Emo77.gif

poynter

New member
מזל טוב! ../images/Emo65.gif../images/Emo213.gif

הרבה אושר, עושר בריאות והצלחה

תולי01

New member
מזל טוב יקירתי ../images/Emo24.gif

את כבר יודעת שאת אחת הבנות הכי כיפיות שיצא לי להכיר בזכות הבלוג וכל תגובה שלך תמיד גורמת לי לחייך
אני מאחלת לך את כל הטוב שבעולם ושתהיה לך שנה צבעונית ומרתקת, מלאה סיפוק והצלחות והמון הפתעות משמחות
שולחת לך נשיקה ענקית

ליאני777

New member
../images/Emo140.gif ../images/Emo77.gif המון המון מזל טוב! ../images/Emo65.gif |חיבוק

עד 120 תהני כמה שאת יכולה..

ענבל30

New member
תודה לכולכן ../images/Emo24.gif ../images/Emo13.gif

שימחתן אותי עד מאוד, ואני הולכת לישון עם חיוך רחב...

למעלה