מאוהבים
פרק 1...

../images/Emo23.gif../images/Emo14.gifמאוהבים../images/Emo23.gif../images/Emo14.gifפרק 1...

עשיתי פרק קצר אבל בלי כל מי שרשם לי שהוא רוצה כי אני משאירה גם כמה דמויות לפרקים הבאים... שני(שניצלונה):אוקיי עכשיו כולם מקשיבים..אף אחד לא מדבר עם צליל רביץ הזאת... גל(גלושש):נכון ואל תשאלו למה פשוט אל תדברו איתה! לינוי(לינוי חולת טלנובלות4):תקשיבו לי שני וגל...אני לא שפוטה שלכן כמו שאר ילדות הכיתה!אני נלחמת ועלי ועל צליל לא תגברו! שני וגל:הופה...תפסת גובה.. *צליל נכנסת* כל הכיתה שותקת רק לינוי מדברת איתה שואלת אותה איך היה עם נתן באירופה... לינוי:אז איך היה עם נתן?ספרי אל תתביישי.. צליל(צלילוש and נתוש):בואי אז לצד.. לינוי:נו ספרייי!! צליל:היה חלומי..שהוא התקרב אלי ונישק אותי אני מאוהבת! לינוי:איזה כיף לך הלוואי ולי היה חבר.. צליל:אל תדאגי כשהוא יגיע גם את תתאהבי.... לינוי:הלוואי שהוא כבר יגיע..טוב בואי נלך לקפיטריה.. צליל:בואי... *הולכות לקפיטריה* גל:סוף סוף היא יצאה..אני לא סובלת אותה..בא לי לעשות לה משהו נוראי..משהו כמו..כמו... שני:לגנוב לה את החבר? גל:בדיוק...ויש לי גם דרך.. *כול הבנות נאספות כדי לשמוע את תוכניתה של גל* ליר(ליר בן ישי):מעיין בואי נלך מפה.. מעיין(מעיין רוזן2):אבל יניב אמור לבוא! ליר:אני אז הולכת.. מעיין:ביי! מעיין:יניב יניב איפה אתהה???אווף אני משתגעת!! איך אני אוהבת אותך ואסור לי לספר לך עוד שאני..שאני... פתאום מגיע מישהו עם מעיל שחור וחוטף את מעיין.... המשך יבוא.....

MYLULA

New member
יאאאאאאאאאאאאאאאאא../images/Emo68.gif

זה מקסים
את יכולה לצרף אותי פלייייייייז
קוראים לי נטלי עודה,ואת יכולה שאני אהיה
עם הראל סקעת
, כאילו שנהיה מאוהבים וכל זה
בתודה מראש, נטלי עודה
נ.ב. איך קוראים לך ואת מאוהבת
אם כן במי
נמקי.אני צריכה את זה לטלנובלה שלי.

קוראים לי גל אני לא מאוהבת

ואני אצרף אותך שתהיה עם הראל סקעת אבל את רוצה להיות טובה או רעה?

למעלה