יום העצמאות שמח!!

../images/Emo23.gif../images/Emo104.gifיום העצמאות שמח!!../images/Emo104.gif../images/Emo23.gif

אני מאחלת לכל פורום מייקל ג'קסון חג שמח!!!
תצאו תבלו תהנו והכי חשוב תשמרו על עצמכם!
אוהבת מאוד מאוד
סמדר|בדגש|
פחחע הרצל->

g a g a

New member
חג שמייח לכולם!!../images/Emo164.gif../images/Emo104.gif../images/Emo165.gif

יום הולדת שמח לארצי הקטנטונת ישראל |בלון
|למה אין פה זיקוקים| לישראל אני לא אאחל עד 120 אלא עד אינסוף. אמן שנחיה כאן בשקט ושלווה ושלום יגיע לאזורנו במהירה. חג שמח לכם ולמשפחותיכם

The Experience

New member
../images/Emo104.gif../images/Emo165.gifיום עצמאות שמח../images/Emo65.gif../images/Emo23.gif

57 שנות חירות, עצמאות, שמחה, חופש....עצב שפיכת דמים וכאב בלתי נפסק... אני אישית מקווה לשנה הרבה יותר משמחת מהשנים הקודמות והרבה פחות כואבת ומדממת.... חג שמח אנשים יקרים שלי! תשמרו על עצמכם! תקווה....ואמונה....

HOT4Umichael

New member
* חג עצמאות שמח*

לכל ביייית ישראל חג עצמאות שמח...וכמו שאיריס אמרה-שנחיה פה עד אינסוף...נראה לכולם שאנחנו העם הנבחר ולא נכחד לעולםםםםםםם!!!! אמן אמן ואמן...... נטלי

DinushitMJ

New member
../images/Emo165.gifחג עצמאות שמח!!../images/Emo104.gif

שיהיה לכולם חג עצמאות שמח !! אמן ונזכה לחגוג את חג העצמאות
עוד הרבה שנים...וכמובן ללא צער. אז תהנו היום (בעיקר מהזיקוקים)

slish

New member
יום עצמאות שמח לכולנו../images/Emo165.gif+מפגשון

לכל המעוניין/ת מתגבשת קבוצה קטנה (כולל אותי) היום בסביבות 17:00 בת"א באיזור דיזינגוף! המפגש הוא ספונטני לחלוטין (אין צורך לשרשר מגיע או לא מגיע!!!) ניתן פשוט להגיע ולדבר איתי בנייד 052-6359306 (רואי) ולקבל מיקום מדוייק... מומלץ לעשות חופשי יומי של חברת דן (זה משולב גם עם חברת קווים) באיזור ת"א וניתם לנסוע ללא הגבלה בכל קווי דן/קווים בערים ת"א, גבעתיים ורמת-גן, עלות הכרטיס היא 12 ש"ח לכל היום!!! אם יהיה ביקוש ניתן יהיה לקפוץ לגלידרייה הכי טובה בארץ!!! מחיר זול וגלידה מעולההההההה!!!

Michaelit

New member
חג עצמאות שמח לכווווווווווווווווולם

תשתוללו הרבה!!!!!!

איזה יום עצמאות שמח!../images/Emo102.gif../images/Emo165.gif

אנשים! מישו היה ברוק עצמאות? (חוץ ממורצי) היה פשוט שליטה! חח אני מחכה לשנה הבאה וגם ההופעה שלנו בגבעתיים הייתה פיצוץ קיצר זה היה יום עצמאות טוווב שתהיה לנו שנה טובה ופורחת!!!

למעלה