תכירו את נעמה

isidora

New member
../images/Emo23.gif תכירו את נעמה ../images/Emo99.gif

נעמה נולדה בשבת, 22.9.07 בשעה 18:20 (חמש דקות אחרי שיצא יום כיפור, י"א בתשרי...) במשקל 3.710 ק"ג בלידה מ-ד-ה-י-מ-ה
בקצרה (כי ברור שאין זמן לכלום
): ירידת מים ללא צירים נסיעה לרמב"ם בבוקר יום כיפור מוניטור מאשר - אין צירים קבלה לחדר לידה טיפול שיאצו מיידי האיש (בהתאם להדרכתה מראש ולתמיכתה תוך כדי של שרון שיאצו
) צירים פתיחה אפידורל במינון מושלם שאיפשר תחושה ותנועה מלאה ללא כאב המתנה עד לפתיחה מלאה וירידת הראש יציאת יום כיפור צירי לחץ (ללא כאב אבל עם תחושה ברורה של התקדמות הראש בתעלה) 4 לחיצות המון המון שמן מיילדת נפלאה (רוזמרי ברמב"ם
) ילדה בחוץ אמא ללא תפרים אשפוז בחדר פרטי (סתם עניין של מזל
) ביות מלא שחרור משפחה
חוויה אחרת לגמרי מהפעם הקודמת - כייף
מצרפת תמונה מצרפת תמונות והולכת לחלוץ

מזל טוב!!! נשמע מדהים. שאלה:

גם אני מתכננת ללדת ברמב"ם ואשמח לשמוע מה הכוונה בביות מלא והאם זה עולה כסף. בנוסף, עשית עיסוי פירינאום/אפי-נו לפני הלידה?

g i r a f f a

New member
ביות מלא לא עולה כסף

באף בית חולים. יש כאלו שלא מעודדים או לא מאפשרים אותו, אבל בבי"ח שמאפשר - אין עניין של תשלום (ולמה שיהיה? את צריכה לשלם על לבלות את הזמן עם הילד שלך?).

isidora

New member
כמו שכתבה הג'ירפה - הביות חינם

צריך להודיע כבר בחדר הלידה כדי שהמיילדות יעדכנו את האחיות במחלקה וימצאו לך חדר (עם עוד בנות שרוצות ביות או חדר פרטי כמו שהתמזל מזלי) לא עשיתי עיסוי וגם לא השתמשתי באפי-נו (למרות שקניתי אותו לפני הלידה הקודמת וגם אז השתמשתי בו פעמיים) מה שכן עשיתי זה: 1. שיקרתי במצח נחושה ואמרתי שעבדתי המון על הפירינאום 2. ביקשתי מהמיילדת להשתדל עד כמה שניתן להמנע מחתך וגם הבאתי שמן מהבית 3. ילדתי בשכיבה על הצד 4. לא לחצתי בלי שהגוף דרש, כלומר - לחצתי רק כשהרגשתי ציר וצורך ללחוץ 5. עצרתי את הלחיצה כשהמיילדת ביקשה 6. לא לחצתי כמו לקקי (כמו שביקש ממני רופא גבר) ולא עצרתי את האוייר- אלא נשפתי את הלחיצה החוצה. 7. ילדתי את הבת הבכורה שלי במשקל 3.980 ק"ג, בלידת ואקום, ולא חתכו אותי אלא "זכיתי" לקרע טבעי קטן (וסיפרתי את זה למיילדת) - כך שהיה ברור *לי* שאני יכולה להמנע מחתך והייתי מאד נחושה להבהיר את זה לסביבה. שיהיה בהצלחה

g i r a f f a

New member
וכמובן, מזל טוב לאיזידורה!!!

נעמה שם מקסים לדעתי. ובתמונה היא נראית בובית אמיתית!

marcyg

New member
איזה כיף לקרוא שאת עוד זוכרת את כל מה שלמדת

ממני בהכנה ללידה ראשונה! אני גאה בך!

l o l i l o

New member
מזל טוב../images/Emo49.gif../images/Emo25.gif+שאלה

איזו בובה יפיפייה!!! המון המון אושר ובריאות!!!!! לגבי המיילדת שלך: האם רוזמרי היא מבוגרת בעלת מבטא אנגלי??? אם כן היא היתה המיילדת של בלידה הראשונה ופשוט לא זכרתי את שמה!!!! היא היתה מדהימה וב"ה אני מתכננת להגיע שוב לרמב"ם ומאוד להשתדל לקבל אותה!

isidora

New member
זאת אכן היא ../images/Emo99.gif

מקווה שתצליחי "ליפול" שוב על המשמרת שלה אבל גם שאר המיילדות שפגשתי (לימור ועדי) היו מדהימות...

מיכה32

New member
מזל טוב ../images/Emo65.gif

נעמה מדהימה, נשמע שהייתה לך לידה ממש טובה מאחלת לכל משפחתך המון המון אושר ואהבה

סיפור קצר ולעניין ../images/Emo13.gif

שם מדהים לילדה מהממת. היא מקסימה. שיהיה לכם שפע של מזל טוב !!!!

למעלה