תחשבו רגע ועם יד על הלב.איזה

smady a

New member
../images/Emo23.gif תחשבו רגע ועם יד על הלב.איזה

חפץ ורק אחד בלבדדדדדדדדדדדדדדד לא הייתן נותנים בעד שום הון שבעולם. חפץ שישנו בבית שלכם. ולא משנה לי יקר.... ולא משנה לי גדול או קטן מזכוכית עץ או בד. תכשיט או רהיט... אבל תחשבו...תעשו סיבוב בבית...ואיזהו החפץ היקר לכם.

smady a

New member
ימוש תקבלי מכות בטוסיק...חפץ אחדדדד

בלבד . נוטי נוטי נוטי.

ים כחול

New member
טוב סמדי התארגנתי ../images/Emo13.gif ואני לא

מוותרת על הארנק שלי שבתוכו אשים : תעודת זהות דרכון רשיון נהיגה קצת כסף וכרטיס אשראי שעוד אין לי
תמונות של הכלבה ופנקס טלפונים קטנטון של חברות תהילים מיניאטורי וקונ.. למצבי חירום.

smady a

New member
כפרה ימוש את מתחקמת.ארנק גדול

את לוקחת טוב שלא הכנסת מחשב לשם יכפרה.

ניצנץ1

New member
כרטיס אשראי פלטינה. שבעזרתו אפשר

לקנות כל חפץ אחר: תחשבו- גם דרכון חדש זה רק כסף, גם רשיון נהיגה, אפילו מכונית... ולא דובר הרי על האנשים, אזי לא הייתי מוותרת על הילדים שלי.. לפני הכל .. אותם אי אפשר לקנות.. בעל? גם אפשר לקנות. ראו ערך שרי אריסון ואחרות דומות לה.. כאילו- בכל ניתן לתמחור, שאחה רק באיזה מחיר.. אז תנו לי כרטיס אשראי מכובד- ואני מסודרת לעולם!!!

mor322

New member
כנסו רגע...יש לי סיפור קטן ../images/Emo115.gif

לא הייתי מותרת על בקבוק מים קדושים !!!! שקבלתי אותו לפני עשרים שנה. ולהלן הסיפור: כשהבת הקטנה שלי היתה בבית חולים תקופה דיי ארוכה והרופאים לא ידעו מה יש לה (היא הפסיקה פתאום ללכת) היתה אז בת שנה וכמה חודשים. הקיצר אישה אחת ראתה אותי בלובי של בית החולים קפלן מסתובבת עם הילדה בעגלה ועם מוט העירוי איתנו.היינו שם איזה חודש ומשו. האישה שאלה אותי מה קרה לילדה וכו' וכו' ספרתי לה. אותה אישה אמרה לי שהיא תשלח בערב משו בשביל הילדה ושאני יעשה בדיוק לפי ההוראות שעל הבקבוק.. בקיצור בלילה בסביבות 12 ומשו הגיע לחדר שלנו איש מזוקן נתן לי את הבקבוק לא הספקתי להגיד לו תודה האיש נעלם כלא היה. הגיע הבוקר לקחתי את הבקבוק קראתי הוראות ויישמתי אותן במלואן. רחצתי את הילדה מהפנים ועד לרגלים ובקשתי תפילה כולי דומעת באקסטזה מרחתי אותה והתפללתי.(כל כך רציתי ללכת כבר מבית החולים המדכא הזה) הילדה הסתכלה עלי ולא הבינה מה עושים לה. בסביבות השעה 10בבוקר שעת ביקור רופאים. הילדה פתאום ביקשה להוריד לה את העירוי היא פשוט קרעה אותו מעליה. ביקשה את הסנדלים שלה שמתי לה אותם והילדה התחילה לרוץ במסדרונות של המחלקה בנות אתן לא מאמינות מה שאני כותבת לכן אבל קרה נס כן נס המים הקדושים. באותו היום חזרנו שתינו הביתה

HADASSIT

New member
לא הייתי מביאה לעולם../images/Emo26.gif

את האלבום תמונות שלי עם כל התמונווווווווותתתתת בחו"ל ובארץ
ו

HADASSIT

New member
../images/Emo9.gifאהה וכמובן את הקלטת וידאו של...

הצניחה החופשית שעשיתי

מכל ה../images/Emo23.gif שירבו אנשים שכאלה בעולם

מורקי ניסים זה להמין או לא רק אם שחוה כמוך מפגש אמיתי במציאות כה אכזרית יכול לעכל נס מהו אז שכולנו נדע רק בריאות וניסים אמן ואמן.

למעלה