שרשורונג

הגדולה שלי,קוראת לזה "הנקות"

ובשבת(היא בת 4.5!!) שמה שני תפוחים וצעקה "יש לי הנקות!"לא מוקדם מידי?

פנינת לא הנקה,וגם קצת כן.

להב-שנתיים ושבע,בקש לראות משהו,הרמתי אותו,והחזקתי ככה שיראה. "לא,בא לי לראות עם היד".... ומשהו אחר. מקודם החזקתי אותו עלי,התחבקנו והתפנקנו-"בא לי ציצי" אני-"ציצי רק בבוקר,זוכר" להב-"בא לי לתת לציצי נשיקה" (הכל לאחרונה בא לי ולא בא לי....) אני-"טוב" מרים חולצה מקרב שפתיים-והופ,הציצי אצלו בפה. הוצאתי לו,הזכרתי מתי כן. עכשיו יש לי רפלקס שחרור מעקצץ,וציצי שרוצה.....מציק לי עד לבית השחי. כבר יומיים שהוא בקושי יונק שתי מציצות ביניקת הבוקר,ויש ימים שאנחנו בכלל מדלגים.

אפרת_ח

New member
"יעל שומרת על גופה"

יש הצגה שעכשיו מריצים לילדי גנים והוריהם, שהם נגד נשיקות ל"אברים פרטיים" באופן מוחלט **גם אם הילד רוצה ומסכים** הכוונה להעביר לילדים מסר עקבי שיידעו לזהות מעשים אסורים

shelly bongiovi

New member
נכון../images/Emo45.gif

גם ליאלי שלי נותן נשיקה לציצי מידי פעם! זה רק מראה על אהבתם ליניקה! בן כמה הבן שלך להבה איתנה?

shirnir

New member
../images/Emo99.gifהסופגיל שלך ממיס את הלב

על מה הוא מהרהר שם?

tonti

New member
תינוק שלא יונק??../images/Emo2.gif

היום שמרנו על שכנה בת שנה וחודשיים. הפשפש (4) שאל אותי "אם היא תבכה ותרצה לינוק, את תניקי אותה?" אמרתי לו שהיא כבר לא יונקת. (ינקה עד גיל שנה). הוא לא הבין והמשיך להקשות "אבל היא תינוקת". "נכון. אבל כבר הסברתי לך פעם שיש תינוקות שלא יונקים. אני לא ינקתי". טחן עד דק את הנושא. והמשיך להזכיר את זה לא מעט פעמים. זה ממש הטריד אותו.

א אוהל

New member
גם האפרוח שלי מתקשה להאמין

שאבא שלה ואני לא ינקנו ושואלת מדי פעם מחדש על חוויות היניקה שלנו.

tonti

New member
../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif

יודעת מה? גם אחד בשבילך

למעלה