שרשורונג

mishtal

New member
"פניני הנקה"...

ראיתי שאין שרשור כזה אז החלטתי לפתוח אחד חדש על משפטים מצחיקים או חמודים הקשורים להנקה. יש לי שני מקרים מצחיקים: באחד הימים הנקתי את בני כשהגעתי לצהרון של בתי ואחת הבנות צחקה קצת אז בתי אומרת לה : "לא יפה לצחוק על ציצי"...
והיום, בתי נפרדת ממני בבוקר (סבתא לקחה אותה לגן) ואז היא פונה לשגיא (בני היונק) ואומרת: "ביי, ביי, בתאבון לך"... (הוא בדיוק עמד להתחיל לינוק... ). עוד דבר שמצחיק אותי הוא כשהיא יושבת לידנו בהנקה וכששגיא שומט את הפטמה היא מכוונת לו שוב לתוך הפה ואומרת לו : "תאכל, תאכל, חמוד". היא הורסת אותי מרוב חמידות. אולי למישהי יש עוד משפטים וסיטואציות מצחיקות?

Yagelsmom

New member
שירשור שוויץ

חייבת לשתף אתכם... היינו ביום ראשון בשקילה... 9ץ2 קילו, 66 ס"מ!!!!! אנחנו בני 4 חודשים...

יוווו. אז שלי רזה מדי ?!!

פעם אחרונה שהייתי בטיפשת חלב זה היה בגיל 5 חודשים .. הוא שקל 6.700.. והאורך שלו היה 69

tookmy

New member
הלוואי עלינו

לי יש תינוקת שככה בערך זה נראה עכשיו בגיל שנה...

צנוע משלי ../images/Emo9.gif

נולד 2035 בן 4 חודשים ושוקל 5850 וכמובן על הנקה בלבד ובאורך 57 ס"מ, האחות מדדה אותו פעמיים ולא הייתה בטוחה שזה נכון (התארך ב10 ס"מ בחודשיים). ועוד חזרתי לעבודה לפני חודש (גיל 3 חודשים) וכ"כ פחדתי שהפצפצון לא יעלה במשקל יפה, כי הוא על בקבוק אצל המטפלת עם חלב אם וגם מקבל הנקות טוטאליות כשהוא איתי. מה הסתבר לי? עלה קילו בחודש! איך???
.

מריעה ליונקים בעליה ומוסיפה משלי:

חזרנו מטיפת חלב ולהלן הממצאים משקל לידה 3.162 ק"ג אורך 48 ס"מ חודשיים ושלושה ימים אחרי (דהיינו היום): משקל 5.450 ק"ג אורך 57 ס"מ

וגם אלעדי שלי לא מבייש את אמא...

נולד 3.440 בגיל חודשיים שקל 6.550 ונראה מה יהיה תיכף ב 3 חודשים...לדעתי עבר את ה 7.500... והנה התוצאה ! כמובן הנקה בלבד...

למבי

New member
גמני גמני!

פשפש עבר את ה-9 ק"ג בגיל 6 חודשים.... התחלנו מוצקים - הנה תראו...

אתמול ינקה 10 דקות מימין, סיימה

ואומרת לי בחיוך - אין כאן חלב וניסתה לעבור לשמאל. אני אומרת לה: אין חלב? והיא עונה שאין. אז שאלתי אותה: מה כן יש שם? אולי פודינג? אז, כולה אושר וחיוכים, כן, יש שם פונדינג והתנפלה על שמאל.

למעלה