שלום פורום שישים פלוס

רונה2346

New member
../images/Emo23.gifשלום פורום שישים פלוס

קוראת בעיון ועוקבת אחרי הפורום מזה זמן כל הכבוד לכם אשמח להשתתף ולתרום

yaely2

New member
מנהל
ברוכה הבאה ../images/Emo65.gif

שלום לך רונה,
ברוך בואך בצל קורתנו, אנו פתוחים לכל אדם נחמד ונעים סבר. בכתיבתך כבר הצטרפת לפורום שלנו. מקווה שתכתבי ותעשירי אותנו בחוויותיך, בידיעותיך ובכשרונך. דעי לך שהכותב בפורום שלנו זמן רב מגלה שכושר הכתיבה שלו השתפר, זה מוכח. נשמח לכתוב כדי שתמשיכי להנות מהקריאה בפורום כך נוכל אחד לתרום לשני. כדי לפצותך על העדר שטיח אדום לפרוש לך, אני מעניקה לך מתנה וירטואלית. מקווה שתהני ושיהיה לנו כיף ביחד

אנפה2

New member
ברוכה הבאה רונה לפורום

הזה. השתלבות נעימה מהירה ופוריה.

שבוע טוב../images/Emo82.gif

שבוע טוב לכל הפורום. אנפה חזקי ואמצי בצער גידול הורים. רונה ברוכה הבאה. אני עכשיו מתאוששת ממנוחת אחה"צ ארוכה וטובה מגיע ליעוד שבוע עבר חלף לו, מחר מתחיל שבוע חדש. אני כרגיל לא משגעת את עצמי ואת הסובבים אותי בנקיונות של פסח. אצלי פסח כל השנה. חבל על העבודה כי תמיד בתקופה הזאת יש אובך ורוחות והלפת בגדים מחורף לקיץ זה עדיין לא הזמן. אני גם לא עושה ביעור חמץ ויסלחו לי אלה שכן מקפידים. בקיצור אני לא מחפשת לי עבודות מיותרות. אני גם לא מארחת, אני מוזמנת כמובן שלא מוותרים לי על הגפילטע פיש ואני עושה את זה בכיף זה יוצא לי משום מה בדיוק בטעם שאמי נהגה לעשות בשנות ילדותי המוקדמות בקיצור הכל באיזי ושיעזבו אותי לנפשי.
פורשת שטיח אדום לרונה

yaely2

New member
מנהל
שבוע טוב כולם ../images/Emo140.gif

שלום שוב
חמותי ז"ל הייתה אומרת: מחליפים את הביגוד בארון רק אחרי חג שבועות, בתחילה הסתכלתי עליה בתמיהה בפרט כשהחמסינים הגיעו אך לאחר זמן גיליתי שהיא ממש צדקה.

למעלה