שיר פתיחה באהבה ובהצלחה

../images/Emo23.gifשיר פתיחה באהבה ובהצלחה../images/Emo41.gif

לכבוד הוא לי להיות הראשון לכתוב בפורום שלך ולהפריח את השיממון. מזל טוב לך, יניב ריז שרבים מכירים אותך כנעים הליכות ולא מרגיז. עם פתיחת הפורום החדש והמסקרן אני מאחל לך שפע של משתתפים וחברים שכל אחד מהם ימצא בפורום במה להתעניין ולהתבונן, ולעקוב אחר מהלך השמש, הירח, הכוכבים, העננים והמשקעים. עלית לאוויר ביום שלישי - פעמיים כי טוב קיבלת מתנה פשוט נפלאה לכבוד התחלתה של שנה חדשה, ועל מתנה כזו גם אתה לא יכולת לחשוב. יש לך פורום חדש כמו תינוק שנולד וטבעי שאתה מאוד נרגש. אולי יש בך דאגה או חשש. אבל אני מאמין שתלקק מהפורום הזה רק דבש וגם אם תהיינה תקופות קשות - לעולם אל תאמר נואש. אני מאמין שבפורום שלך רבים ימצאו את מקומם מחובבי הגשם, הברק או הרעם, דרך חובבי אסטרואידים ומופעי מטאוריטים וכלה בתלמידים, מורים, מלומדים או סתם סקרנים. כל מי שנוטה לבהות בחחל ולרחף מוזמן לפורום של יניב להצטרף, משום שמובטחים לו הנאה וכיף. בפורום הזה נוכל לעשות טיסה וירטואלית בחלל ולחלוק את חוויותינו עם יתר המשתתפים והקהל. בפורום הזה אפשר לטייל וירטואלית בתאילנד, באירופה או בסין להתעדכן על כל גשם, סערה או על בואו של עוד חמסין, לקבל תחזית מעודכנת לכל מקום ואתר ולדעת מתי נגמר הקיץ והחורף סוף סוף חזר. בפורום של יניב כולנו שואלים וגם עונים, כל אחד מוזמן לתרום מהידע האישי שלו ומכשרונו המקסים, ואני מאחל לך ולנו ימים טובים ונפלאים ושהפורום שלך יצליח וירבה במשתתפים. אז שתהיה לך ולכולנו שנה טובה, שנה ברוכה וגשומה, שנה של בריאות ואהבה, שנה של כיף וגמר חתימה טובה ! ובמילה אחת, יניב - ב ה צ ל ח ה !!!!

הזוג

New member
שוב שיר יפה נהדר. כמו ההסברים

על מזג האוויר המצוי והחזוי. וליניב המון הצלחה בפורום החדש.

למעלה