שירשור קן ט'

Amitus

New member
../images/Emo23.gifשירשור קן ט'../images/Emo20.gif

שבוע שעבר היה זה קן הרצליה שסיפר לנו דברים מדהימים אודותיו, השבוע אנשי קן ט' יספרו לנו עליו P:
כמה הערות: * מהתגובות לשירשור הקודם הצלחתי ליצור רשימה התחלתית שלפיה אחרי קן ט' יהיה קן חבצלת ואחריו קן קריית חיים,חברי הפורום היקרים אנא הוסיפו את קינכם לרשימה היוקרתית..חחח * אנשים שחניכים בכל סוג פעילות שונה של התנועה וגם רוצים לספר עליה..קדימה! *כל שירשור מועבר אחר כך לטאגליינס אז אם ברצונכם להתגאות ולהביט שנית בשירשור על קינכם, תהנו.. עלו והגשימו! עמית

oldDOPEY

New member
לא להידחף אחרי ט קן קריית חיים

תיבדקו בהיסטוריה למטה אחת מהקן שלי הצהירה אל הקן שלנו שהיה אחרי קן ט' אז אני מבקש מי עמית אם יועיל לישמור אל סדר לא שאני מפקפק במה שהוא עשה עד עכשיו

Amitus

New member
דיוק

אם ככה, אז אחרי קן ט', יהיה את קן חבצלת 21:11 | 06/08/07 רעותיאלה ואח"כ קן קרית חיים ו batel500 ו 00:26 | 07/08/07 כידוע לי התאריך 6/8 קודם לתאריך 7/8 ולכן קן חבצלת P: אבל אין מה לריב יש מקום לכולללללללם! וחוץ מזה- רק לידע כללי..אני בת!

Amitus

New member
P:

קוראים לי עמית. רציתי לשנות את השם משתמש לעברית והכל..אבל לא ממש הצלחתי אז אם מישהו מבין בזה אני ממש אשמח. אני מניחה שלך קוראים רעות נכון? יהיה כיף להכיר אותך מתישהו :)

אוקיי..

קן ט' קיים שנתיים. זה הבית הכי מדהים שיש. אנחנו משוגעים. יש לנו שפת קן. לבוגרת יש נטיה להבריז מישיבות :) הקבוצה הכי טובה בקן זו שלע"ע!!

hadas 14

New member
ייאיי קן ט'! ../images/Emo124.gif

הקן הכי טוב בבאר שבע!... הכי כיף בארץ.. קבוצת שלע"ע שליטה..

assaf91

New member
שאלה.

למה קוראים לכם קן ט'? =\ אין עוד שכבות בקן?(סטגדיש)

קוראים לנו קן ט'

כולם שואלים מאיזה קן אתם? ואנחנו עונים: ט'. והתשובה הרגילה לא איזה שכבה!! איזה קן???? קן ט' נמצא בשכונה ט'. ועוד יביא מהפכה שכונתית

matatt

New member
קן ט' שליטעעעעעעע

אהמ, יש עוד שכבות.. [מד-יב'.. יש את כולם] אני מהבונים..

ועוד מעט לא תהיה מהבונים :p

קבוצת שלע"ע עולים לבונים, ככל הנראה כרגע, כ ל הקבוצה הולכת להדריך השנה! במובילים תשס"ז (כבוד) הינו הקן עם הנוכחות כמעט הכי גדולה! חוג 8 היה כולו שלע"ע ועוד 2 תלגיות D:

למעלה