שאלה לגבי ECLIPSE

../images/Emo23.gifשאלה לגבי ECLIPSE../images/Emo58.gif

שלום,אני ממש אוהבת את הספר והסרט דמדומים ולאחרונה גיליתי התמכרות קשה ביותר לסדרה.חח
החלטתי לקנות את הספר השלישי באנגלית אחרי שקראתי פה שזה לא כל כך קשה לקריאה.. היום קראתי את הפרק של13-NEWBORNויש כמה דברים שלא הבנתי,מקווה שזה המקום ושאפשר לקבל הסבר.. לא הבנתי את כל הסיפור שקרה לו,כאילו..איך הוא הפך לערפד,איך הוא פגש את אליס ולמה היא לא רואה מי רודף אחרי בלה,ומי רודף אחרי בלה בעצם? אז לפני שאני ממשיכה בקריאה,אשמח לקבל טיפה הסבר על מה שקרה ואם אפשר גם על מה שיקרה,זה יהיה נהדר(לא יכולה להתאפק.חח) תודה רבה,שבת שלום.. שלי

ורדונה2

New member
../images/Emo58.gif לNEW MOON: אם אני זוכרת נכון-

הייתה איזו ערפדה, לא זוכרת איך קוראים לה (נראה לי שטניה, אבל יש מצב גדול שאני טועה), שהפכה הרבה בני אדם לערפדים... את חלקם היא הרגה ושתתה את הדם שלהם, אבל היא ניסתה לרסן את עצמה כשהיה מדובר בכאלו שמצאו חן בעינייה. ג'ספר היה אחד מהם, והוא היה המועדף עליה מכל הערפדים שהיא יצרה. ג'ספר פגש את אליס באיזה בית קפה או משהו כזה, אני לא בטוחה לגבי זה... לא ממש זוכרת את המיקום, אבל נגיד. לאליס היה חיזיון על ג'ספר והיא ראתה שהם יהיו ביחד, אז היא ידעה בדיוק איפה ומתי היא תמצא אותו. בקשר למי שרודף אחרי בלה- לא הבנתי למה את מתכוונת..

ורדונה2

New member
סורי, צלצל לי מוכר והיא ביקשה לNEW MOON

אז חשבתי שזה שרידים מהזיכרון שלי מהספר השני

MeItOsH

New member
../images/Emo58.gifE

ג'ספר בא מדרום ארה"ב. כל האזור של טנסי וטקסס ולואיזיאנה וכאלה.. ג'ספר, כשהוא היה עדיין אנושי הוא היה חייל,וכולם תמיד אמרו לו שהוא הכי טוב והם גם כל הזמן המשיך להתקדם בדרגות,אפילו מעל לחיילים ותיקים ומבוגרים ממנו. יום אחד תפסו אותו שלוש נשים,בראשם מריה. ג'ספר מתאר כמה יפות הן היו,אבל מפחידות באותה רמה. בעולם הערפדים,הדרום תמיד שרוי במלחמות,אבל לא סתם מלחמות אלא של צבאות של ניובורנים/ערפדים חדשים. הכוונה היא שערפדים ותיקים הופכים אנשים רגילים לערפדים כדי שילחמו בקבוצות אחרות כדי להשתלט על יותר שטחים. מריה ראתה את הפוטנציאל שיש בג'זז ובגלל זה היא הפכה אותו,וגם בצבא שלה הוא כל הזמן עלה דרגה,עד שהיה סוג של יד ימינה של מריה. בגלל הכוח של ג'ספר,עם הרגשות,התחיל להיות לו קשה לרצוח כל הזמן,במיוחד שהוא ידע מה האדם/ערפד מולו הרגיש ובגלל זה הוא החליט לעזוב את מריה..ואז הוא הלך אל שרלוט ופיטר [שהיו גם עם מריה אבל ברחו] וחי איתם,אבל היה לו קשה עדיין, ואז אליס נכנסה לתמונה, כי היה לה ויז'נס עליו. הם פשוט נפגשו באיזה דיינר/בית קפה ו"מאז הכל היסטוריה" אני לא זוכרת למה היא לא רואה מי רודף אחרי בלה, אבל מה שכן,מי שרודף זה צבא של ניובורנים.. בראשותה של.. *תמשיכי לקרוא ואני לא אהרוס לך* מקווה שעזרתי:]

השארת אותי במתח עד למשפט האחרון

יותר פשוט לספר לי מי רודף אחריה.חחח אבל זה בסדר,יש לי כמה השערות ונראלי בקרוב זה יהפוך לוודאי... תודה רבה לכל אלה שעזרו לי
שבוע טוב!!!

למעלה