רק רציניים בבקשה

../images/Emo23.gifרק רציניים בבקשה../images/Emo187.gif

חשבתי,חשבתי ובסוף החלטתי לכתוב. יש לי חברה מדהימה שלא מאמינה שהיא תוכל לפגוש מישהו דרך האינטרנט.אני עדיין מאמינה שאפשר לפגוש מישהו מקסים, מישהו שאומר את האמת ובאמת מחפש מישהי להנות איתה. הרי כבר כולם הבינו שממסיבה לא יתפתח קשר רציני,בפאב תמיד יושבים כמה אנשים וזה מביך לגשת ובעבודה תמיד נופלים על אנשים שכבר נמצאים במערכות יחסים. אז ככה, אם אתה רציני מעל גיל 25 ועד גיל 30 ואתה מעוניין לפגוש בחורה מלאת חיים, עצמאית, ספונטנית,ואינטלגנטית תשאיר תגובה. אני מבטיחה לבדוק במהלך השבוע את התגובות וליידע את חברתי.

תזמיני אותה לכתוב בפורום.

אנחנו לא פורום היכרויות,אבל כן יצאו מפה (כמו מבפורומים אחרים) זוגות. העניין הוא לכתוב כאן ושיכירו אותך...ולא דרך רשימה קרה של תכונות.

../images/Emo20.gif../images/Emo45.gifתודה על התגובות

שמחתי לקבל מסרים לגבי ההודעה.אני יודעת שהכוונה היא להגיב בפורום ואז להכיר אבל, כפי שציינתי בהודעה הקודמת, חברה שלי לא תעשה את זה כי היא לא מאמינה בזה והיא מפחדת שעובדים עליה.תודה על שיתוף הפעולה...

Le Duke

New member
happy birthday to you - halomot

itgashmu nashir venirkod ad haboker happy birthday to you - hashanim ya'avro behor besimcha huveosher happy birthday p.s. got a new pair of wheels - 145hp/198kg/1thunderace/multiple orgasms

alophind

New member
שו מזל טוב ?! ביום ראשון היומולדת..

ומה קנית .! 198KG ?! 145 כ"ס ??? תעלה תמונה !!!

למעלה