רק בגלל שאני מתה עליכם...

../images/Emo23.gifרק בגלל שאני מתה עליכם...../images/Emo185.gif

רק בגלל שאתם הפורום הכי סבבה שיש...
החלטתי להפתיע אתכם ובגדול... שרשור עם מאיה... מאיה תגיע לפה ותתחיל לדבר איתכם בפורום למשך יום אחד
סתם,סתם צוחקים הלוואי שזה יקרה מתישהו
אתם מוזמנים להאזין לשיר של מאיה מתוך הפסטיגל ("הלילה שלגיה") אח"כ אתם מוזמנים לשרשר לפה את התגובות שלכם בנוגע לשיר... מה אהבתם
מה לא אהבתם
ועוד... בהזדמנות הזו יש לי סקר קטן בשבילכם...
נניח שמאיה הייתה זמרת ללא יופי המפורסמת רק ע"י הקול שלה או ההפך... האם היה לה סיכוי בתואר "אשת השנה במוזיקה" או בכל תואר אחר

ברור.....

כי יש לה קול מדהים!!!!!!!!!|מהמם| אני התאהבתי במאיה בזכות הקול המהמם שלה....כי שמעתי אותה בערוצ 24...אח"כ ראיתי קליפ...והתאהבתי יותר!!!

yaron18m

New member
אהבתי ובקשר לסקר

מה קשור היופי למוזיקה? אז זהו שלדעתי אין קשר למרות שהיא מאוד יפה הקול נשאר קול ולדוגמא עדי כהן מכוכב נולד לא הכי יפה... ויש לה קול מטריף ראוי לשבח כך גם סיוון ממשפחת תאקט קיצקץ אין על מאיה חחחחחחחחחחח

נכון מאודד

היופי לא קשור לקולל .. חחחחחחחח מאיפה הבאת את זה...!? נכון שלמאיה יש גם יופי גם אופי גם קול גם רגש.. ועוד ועוד.. חחח נסחפתי.. אבל היא נבחרה לזמרת השנה בעיקר בגלל הקולל..

ברור שכן

קודם כל זה שיש לה קול מטריףףףףףף וגם שהיא יפה אבל לא קשור ליופי היא זכתה כי יש לה קול מהמםםםםםם

אנשושים להירגע../images/Emo70.gif

זו לא הדיעה שלי,זה סתם סקר קטן שבא לרומם לכם ת'מצב רוח
אז נכון,יש אנשים שחושבים שהיופי זה מה שקובע במוזיקה
כי לצערנו יש המון אפליות במדינה
(בין עדות,זמרים ועוד...) אבל בוינה זה לא אומר שאני חושבת כך
אז אל תבואו ותפילו עלי הכל כאילו שאני חושבת ככה ואני זאת שאומרת: "כל האנשים היפים יודעים לשיר וכל האנשים המכוערים לא יודעים לשיר" וכמו שאמרו פה: עדי כהן יודעת לשיר אבל בחיצוניות שלה היא ממש לא משהו! וכנ"ל גם לסיון
קחו זאת לתשומת לבכם. המשך יום מלא בוסקילה

תשובות

לצערי הרב... לפי דעתי התשובה היא לא! אני חושבת שהייתי אוהבת אותה כי לדעתי שרית חדד היא לא התגלמות היופי ( היא יפה אבל לא כמו מאיה) ויש לה קול מהמם ובגלל זה קניתי את הדיסק שלה! אבל הארץ, העולם, מודדים אדם לפי יופיו, למרות שזוהי טעות, ומי כמוני התגלמות החיעור, חשתי זאת על בשרי... לצערי הרב זו האמת...

שמעי

אני בטוח שהיופי שלה מאוד עזר לה להתפרסם תוך איזה חודש היא הפכה להיות הדבר הכי לוהט בארץ אבל אם השירים שלה היו גרועים והיא הייתה שרה גרוע כל היופי הזה לא שווה כלום .. (כמו רוני סופרסטאר בערך)

k a b o o k

New member
לגבי השיר אמרתי את דעתי..

לגבי היופי, זו שאלה די טיפשית, לא
מאיה זמרת מופלאה, מדהימה בעלת קול עוצמתי ומדהים
, וכן, גם במקרה היא התברכה בגוף מהמם, ופנים יפיפיות

למעלה