פרוייקט יום האהבה

אין מה להשוות...

עבדתי עד 20:00 נדחקתי בסופרפארם כדי לקבל שוקולד חינם ליום האהבה סיפרתי לפסיכולוג במשך שעה כמה אני שונא את כולם חזרתי הבייתה אכלתי קורנפלקס עם וויסקי עשיתי ביד מול קלטת פורנו משובחת (פרטים בעתיד) אכלתי עוד קורנפלקס עם עוד וויסקי הלכתי לישון רגוע ומאושר

אני צריך להתחיל

לשתות וויסקי. נשמע לי מעניין, קורנפלקס עם וויסקי. בכלל, נראה לי שיתאים לי.

EyeSeeYou

New member
אתה לא חושב שאתה "קצת" מגזים?

אולי זה רק אני וההבנה הלוקה שלי, אבל זו כבר פעם שניה שאתה עוקץ אותו וזה ממש לא לעניין לדעתי. תן קצת למעטה הציניות שלך להתייבש, אתה יודע איפה שיש ציניות יש צרות... שנתחיל להתעסק בצרות שלך דארלינג?

EyeSeeYou

New member
אני שוחר שלום

לא מחרחר מלחמות עם סרקאזם מתוסכל וממורמר. מיציתי את ההתייחסות אליך. בוא נסיים את זה כאן.

Giraffe

New member
שלום אנשים

טוב, אז אני אמיר, ואני בן 16, אני יודע שזה לשמונה עשרה + אבל אני חושב שאני מספיק בוגר נפשית כדי לקרוא את ההודעות. אני כמובן הומו, ומשתתף בעיקר בקריאה, עכשיו שמרמלד עזב את פורום בנים בלבד, אז אני עברתי לפורום הזה. טוב, אז מה שרציתי לומר, והסיבה שאני כותב את ההודעה הזאת למרות שאני רק קורא הודעות ולא כותב, זה שאני לגמרי התאהבתי במישהו (בערב יום האהבה), וזה הכל ממש מוזר, כי זה פעם ראשונה שאני מרגיש ככה למישהו.
זה מה שרציתי להגיד, אני פשוט הרגשתי שאני חייב לצעוווווק את זה ולספר למישהו. סורי שאני פה למרות שאסור לי, אני בטוח שתוכלו אם מאוד תנסו, לקבל אותי אליכם על אף גילי הצעיר.

למעלה