עוד שלושה חודשים אתה כאן

../images/Emo23.gifעוד שלושה חודשים אתה כאן../images/Emo23.gif

ילד שלי, היום בעוד שלושה חודשים (אם תצא דייקן כמו אבא שלך, ומזל שור כמו אמא שלך) אתה מצטרף אלינו. כמה שאלתי את עצמי, אם אני מוכנה לזה, אם אני בכלל רוצה, אם זה הזמן או אולי נחכה עוד קצת... עד שיום אחד פשוט הופעת כאילו נמאס לך לחכות, החלטת שזהו, אתה רוצה להיות כאן. אנחנו, אבא שלך ואני, יותר מוכנים כבר לא נהיה. רק יותר זקיינים
ילד שלי, אומרים שתשעה חודשים של הריון אמורים להכין אותי לזה שאתה מגיע. ששה כבר עברו אני כבר מרגישה אותך בפנים חושבת איך נקרא לך איפה תישן איך יראו החיים שלנו ביחד מקווה שאתה לא כועס שרציתי שתהיה בת מבטיחה לאהוב אותך כמו שאתה (אולי תלמד אותי לשחק כדורגל
) רוצה להיות בשבילך כל מה שתצטרך מתפללת שאדע לעשות בשבילך את ההחלטות הנכונות שתהיה לי הסבלנות להקשיב לך תמיד, גם כשלא תדע לדבר מפחדת קצת ואולי הרבה האם אדע איך להיות שם בשבילך האם אצליח במשימה הכל כך גדולה הזו. ואיזה מין אני אהיה, כשאתה תהיה כאן. ילד שלי, אתה מרגיש טוב שם בפנים? עוד שלושה חודשים אתה כאן אני כבר מתחילה להתרגש ואתה?

וסליחה שהסתתרתי עד עכשיו ../images/Emo9.gif

ותודה על כל התשובות שנתתם כאן ל"דרקונית הסגלגלה"
שאולי עוד תחזור ותופיע מדי פעם

ניצנץ l

New member
../images/Emo6.gif דווקא אחלה ניק ../images/Emo45.gif../images/Emo24.gif

מזל טוב
וכתבת כל כך יפה ומרגש ....

babybooms

New member
../images/Emo41.gifמזל טוב על היציאה מהארון../images/Emo20.gif

אין ספק שתעמדי במשימה בגבורה

אפרתינה

New member
וי, מזל טוב !! איזה ../images/Emo77.gif ..

ואני מרגישה בול כמוך !! רק שאצלי זה שלושה חודשים פחות 3 ימים (יענו 15/05)

chufnikit

New member
מאד שמחה לשמוע ../images/Emo24.gif

בשעה טובה.! כתבת מקסים, ואני משוכנעת שאת כל האהבה הזאת הקטנצ'יק שלך לא יצליח לפספס-וזה הרי -הכי הכי חשוב בעצם. המשך הריון תקין וכיפי.

למעלה