עוד בעיה

../images/Emo23.gifעוד בעיה

ואי שיגעתי אתכם היום פשוט אתם כאלה חמודים ועוזרים שנפלה עליי עוד שאלה מי שזוכר וגם מי שלא- אני אכתוב שוב יש לי ידיד כבר כמה שנים, פעם היינו ידידים הכי טובים בעולם לפני שנתיים כמו אחים והרגשתי אליו משהו ואיך שנהיה לי חבר התרחקנו..אבל תמיד שמרנו על קשר פה ושם..הוא גם בכיהת שלי.. הוא הבנאדם הכי שווה בעולם והכי חמוד בעולם תמיד הרגשתי אליו משהו אני לא יודעת מה זה בדיוק- זה יותר בקטע של תשוקה ולא אהבה.. ולפני חודש חזרנו כזה להיות בקשר של ידידים..אני ממש רוצה אותו..הוא בקטע של מטרה..ומצד אחד שחזרנו להיות בקשר הוא נתן רמזים והכל ופתאום עכשיו כלום :\ וזה מעצבן אותי כי הוא כמו מטרה כזאת שאני חייבת להשיג (ולא מבחינה רומנטית אלא יותר מבחינת יזיזים) הוא פנוי והכל ואני ממש רוצה להתקרב אליו אבל יש לי תחושה או שהוא לא רוצה או לא יודעת.... השאלה שלי היא כזו- להמשיך לנסות למרות שכבר התעייפתי אני כבר 3 שבועות רק מנסה להתקרב ולא הולך, או לוותר ולהשאיר את זה בגדר מטרה שלא תתגשם? לתת לזמן לעשות את שלו או מה? כי אני באמת מנסה ליזום והכל ולפעמים נראה כאילו הוא זורם ומצד שני לפעמים הוא כולו טמבל כזה:\ הוא פשוט מטרה שהייתי חייבת עוד לפני שנים פשוט עכשיו זה מתאים כי שתינו פנויים ולא מחפשים מחוייבות...זה ממש טימטום אני יודעת אבל אני פשוט חייבת להשיג אותו מה אתם מייעצים לי? לרדת מהעיניין או להמשיך?

וסתם לידע כללי

שהיינו ידידים טובים היו המון פעמים שכמעט קרו בנינו דברים שלמדנו ביחד בחדר והוא היה אצלי הוא כמעט נישק אותי או שהיו קטעים שהוא תפס אותי ונישק אותי בפה בלבד כידיד ובכלל היו רמזים ומצבים שהיינו נורא קרובים תמיד תמיד הרגשתי אליו מן משיכה כזאת ואף פעם היא לא התקיימה מה שגם היה לי חבר שנה ו8 אז זה לא היה אפשרי כל כך..ודווקא עכשיו שאני פנויה ומחפשת גיוונים הוא מעפן כזה...שונאת שזה קורה!

זה לא פשוט

אני יכולה לוותר אבל תמיד תהיה לי את התשוקה הזאת אליו שאצלי כבר שנים עד שפשוט אני אתפוס אותו באיזו פינה ו.. :) חח סתם ברצינות עכשיו...אני באמת יכולה לוותר אבל מה שמבאס שאני יודעת שהוא מצידו בכיף כי היו רמזים והכל היינו כמו אחים אני מכירה אותו כמו כף היד אבל הוא לא מבין...אולי ירד לו ממני כי היה לי חבר? או שאולי הוא חושב שעוד נחזור? כי בעבר נפרדנו וחזרנו ונפרדנו וחזרנו..אבל זה בחיים לא הפריע לו אוף לא יודעת מה לעשות- מצב נאחס!

REGENERATION

New member
קבלי סיפור..

לפני הרבה מאוד שנים היתה בחורה שהיתה מעוניינת בי ואני לא הייתי מעוניין בה. סיפרתי לה את האמת וניסיתי להיות נחמד כמה שיכולתי.. במשך שנים היא המשיכה עם הקטע והגיע לכזה ששלב שהיא הציעה לי לשכב איתה ללא מחוייבות. ואמרתי לה שאני לא מוכן לנצל את הרגש שלה והתרחקתי ממנה יותר. היא הפכה להיות אובססבית בטירוף.. והתחילה לרגל אחרי בצורה חולנית. ככל שדחיתי אותה ככה היא רצתה אותי יותר ויותר.. היא התחילה לצאת עם חברים שלי כדי להיות "קרובה אלי" וזה נמשך עד לפני 3 שנים. דיברתי איתה לא מזמן והיא התחרטה על כל זה.. היא אמרה לי שהיא מצטערת על זה שהיא לא ירדה מהקטע לפני הרבה זמן בגלל כל עוד שהיא המשיכה בזה ככה היה לה יותר קשה וכואב לצאת. דחיתי אותה בגלל שלא נמשכתי אליה למרות שהיא בחורה דיי חמודה ויפה חיצונית וגם פנימית. אז תחשבי קצת ותעשי את השיקול שלך לפני שהמצב יחמיר.

הסיפור הזה ממש אבל ממש לא מתאים

כאילו זה הכי לא מתאים בעולם קודם כל אני הייתי ידידה הכי טובה שלו ואני יודעת שהוא כן נמשך אליי..כמו שאמרתי היו מלא קטעים כאלה בנינו והם נגמרו ברגע שנהיה לי חבר דבר שני אני לא רודפת אחריו בכלל..אנחנו בקשר של ידידים והוא מתקשר ואני גם והכל..... והוא לא דחה אותי מעולם, אני יודעת שהוא גם לא ידחה בגלל זה שאלתי אם להמשיך לנסות או לא, כי בתכלס לא ניסתי כל כך פשוט לפעמים אני זורקת לו רמזים אבל יש קטעים שהוא גם זורק רמזים..אני בחיים לא אגיע לרמה הזו שידידה שלך הזאת הגיעה- זה כבר אובססיה..

REGENERATION

New member
יופי..

אז למה שלא תעשי את הדברים קלים יותר? תפתחי את הפה ותגידי לו! לפעמים אנחנו הבנים לא מבינים רמזים.. פשוט תגידי לו!!!

אני מפחדת

לקבל דחייה או סתם לקבל פאדיחה.. :\ אני מעדיפה להשאיר את העניינים כמו שהם ולראות איך זה זורם ואם בכלל הוא מעוניין ואז להגיד לו ואתם הבנים באמת סתומים :)

REGENERATION

New member
נו באמת..

אז מה עדיף שתתחילי לחשב כל רמז ולעשות מזה סרט טורקי? מה פאדיחה בזה?

למה ישר לרדת מהעניין ?

אל תרימי ידיים כל כך מהר רוצה אותו בתור יזיז ? תתקרבי אליו , ותעשי משהו בנדון רק בלי מילים "אהם" נסי לקבוע איתו ללמוד לאיזה מבחן לאיזה משהו במתמטיקה שלא הבנת ואז שם תבצעי בו את זממך (כי אמרת שאת רוצה אותו בתור יזיז ) אל תדאגי הוא לא יברח לך את רוצה להשיג אותו ? תשיגי בטוח יש לך את הקסם לשכנע בחורים תמימים !

חחח הצחקת אותי עם התגובה :)

נראה לי שבאמת הרמתי ידיים פעם היה לנו יותר קל היינו ידידם טובים ונפגשים הרבה אבל התרחקנו.. ואני לא מצליחה להתקרב אליו שוב...אולי הוא פשוט לא מעוניין בי בתור ידידה למרות שלפעמים הוא מראה ההפך... ללמוד איתו למבחנים פעם היינו לומדים הרבה עכשיו הוא בכלל לא לומד לכלום ככה שזה יורד מהפרק..כל פעם שאנחנו קובעים ללכת לסיבוב באוטו שלו או משהו בסוף לא יוצא ורק בגללו..בגלל זה אני כבר מתחילה להתבאס.. נראה לי אני אעזוב את העיניין בנתיים פאקינג שיט מה הוא הומו או מה?!

הוא פשוט

נרתע ממך , אני בטוח בזה , לא הוא לא הומו , לנו הבנים יש לפעמים תקופות כאילו שפשוט נרתעים מהבחורה \ ידידה טובה שכמותך שהוא פעם ניסה וכנראה בגלל שאת לא היית בראש שלו והיה לך חבר אז זה הרתיע אותו וגרם לו להתרחק , הוא לא עושה את זה בכוונה ,זה דיי מהלב אז מה שנשאר לך זה לנסות אולי להיות קצת נודניקית ( ואני רואה שאת טובה בזה כי כל עוד את מנסה חחח סתם) ותנסי להתחבר אליו , תנסי להיות יותר ספונטנית , כאילו תעברי רגע ליד הבית שלו " כאילו שהיית בסביבה " וקפצת לביקור ואת ממש רוצה לשתות ... ושחקי תמשחק שלך קצת אין מה לעשות אם את רוצה אותו תנסי להיות קצת דיבקית אליו אברלללל לא יותר מדי כדי שזה לא יגרום לו לברוח ממך יותר.. יש משחק כזה שאת נהיית קרצי של ממש ואז פתאום לחתוך לכמה זמן ואז שוב מבטיח לך זה יכול לחרפן בן אדם !!! אבל מה לא עושים באהבה חחח ( או איך שאמרת יזיזות חחח)

זה הקטע

אני לא רוצה להיות נודניקית ולקפוץ אליו והכל אני יעשה צחוק מעצמי... או שאני אמשיך להתנהג רגיל או שאני ארד מהעיניין אני חושבת שאני ארד ממנו וזהו :\ כי למשל ביומיים האחרונים אפילו הודעה הוא לא שלח אבל מה לעשות יש דברים שלא שולטים בהם .. לא נורא אני לא אנוח בכל אופן עד שאני לא אגיע למטרה- במוקדם או במאוחר :)

יש לי רעיון

תני לזמן לעשות קצת את שלו , לפעמים זה עוזר ( תחלס אין לך ברירה חחח)

ועוד משהו

אני חושבת שתמיד הרגשתי כלפיו משהו אפילו שהייתי עם החבר שנה ו8.. פעם זה היה יותר ואז ירד אבל תמיד היו לי רגשות אליו כאלה... אפילו שהיינו ידידים הוא היה מדבר איתי על בנות ומספר לי והכל אז הרגשתי רע :\

למעלה