סיכום שבועי!

NoAmItA ChAn

New member
../images/Emo23.gifסיכום שבועי!../images/Emo23.gif

שיר השבוע של MCR? שיר השבוע בכללי? אמן/אלבום השבוע? סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע? דבר טוב/רע שקרה השבוע? ציטוטי השבוע? תכנונים לשבוע הבא? תמונת השבוע? מדגישומטיק: http://on.liorshemesh.com/mo/2.0/ שבוע מקסים. ותראו אליס!! ^______^

SuperUkeChan

New member
../images/Emo121.gifWhy is a raven like a writing desk?

שיר השבוע של MCR?
שיר השבוע בכללי? אותם שירים משבוע שעבר~ אני לא אחפור שוב
+ עוד שניים: Run devil run- SNSD
Survive- Miyavi
ממש לא אהבתי
אמן/אלבום השבוע? סופר ג'וניור, שייני, SNSD, ביסט, מיאבי, סינמה ביזאר~
סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע?
סרט- אממ... לא יודעת... לא מצליחה להזכר... רגע... זה בא לי.......... פאקינג אליס בארץ הפלאות זה מההה$#$%^&$%
ספר- לעולם-לא-עולם של ניל גיימן~ רק התחלתי אותו אבלXD
תוכנית- אחים ואחיות
כבר ראיתי את כל העונה הרביעית [מה ששודר עד עכשיו בארה"ב] וזו פשוט אחת הסדרות הכי טובות שיצא לי לראות
ברצינות, הסדרה היחידה היותר טובה ממנה שראיתי זה הכי גאים שיש.
וידאו- יש המון~ אבל על זה במיוחד חרשתי הרבה: Run devil run/ SNSD http://www.youtube.com/watch?v=q_gfD3nvh-8&playnext_from=TL&videos=0-Wt8DoUUWw&playnext=1 וגם הרבה קליפים של סוג'ו ושייני~ ושל SNSD גם~
דבר טוב/רע שקרה השבוע?
אליס*_____________________*
המבחן בסוציולוגיה עבר... הלך... אעה. היה כל כך WTF, היא שאלה אותנו שאלות נורא מבלבלות כמו מה ההגדרה של סטטוס ותפקיד וזה דברים שאני יודעת אבל נורא קשה לי לחשוב על ההגדרה הספציפית
התחקיר הבטחוני עבר... חפירה באוף האחרון של תפוזX:
סיימתי את התיקעבודות בצרפתית~ והגשתי אותו. עכשיו היא צריכה לתקן ולהחזיר ויהיה טובD:
ציטוטי השבוע? מה ששמתי בכותרת חח
תכנונים לשבוע הבא? השלמות... מבחן בפסיכולוגיה... וחופש טיפה? חח
תמונת השבוע? חשבתי לשים את החתול מאליס כי הוא מושלם
אבל בסוף החלטתי לשים את הדראג קווין האהובה עלי, הישקה
הודגש וקומבן באמצעות מדגישומטיק 2.0

SuperUkeChan

New member
../images/Emo121.gif*נכון? ../images/Emo23.gif

זה לא הוגן, הוא יפה ~גם~ בתור זכר ו~גם~ בתור נקבה. זה פשוט לא בסדר! ;;

Fake Reflection

New member
../images/Emo79.gif חח אני רואה שאף אחד לא התאכזב

מהסרט ^^ אני לא יודעת אם לראות אותו או את שאטר איילנד.. או את שניהם!
בהצלחה במבחן

NoAmItA ChAn

New member

שיר השבוע של MCR? X? שיר השבוע בכללי? Don't Trust Me - 3OH!3 Starstrukk - 3OH!3 Follow Me Down - 3OH!3 Kings And Queen - 30 Seconds to Mars Feeling Good - Adam Lambert Mad World - Adam Lambert Darkness - Aiden Golden - FOB ועוד מלא, גם ככה אפחד לא קורא את זה בטח~ אמן/אלבום השבוע? הימ, 3OH!3, אדם למברט 3> סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע? סרט - אליסססססססס 333333333333333333> וגם "שישי הפוך" ו-"סיפור סינדרלה". תקשיבו, צ'אד מייקל מוריי נאה ביותר! *-* ספר - "המקרה המזור של הכלב בשעת לילה" - התחלתי לקרוא אותו בספרייה והייתי בטוחה שיש לי אותו בבית, ואז כשחיפשתי אותו באטרף בבית נזכרתי שהשאלתי אותו לחברה שלי ממזמן, והיא התחילה לקרוא אותו רק עכשיו T__T תוכנית - הממממ... לא יודעת, אמריקן איידול? דבר טוב/רע שקרה השבוע? כל מיני~ ציטוטי השבוע? X תכנונים לשבוע הבא? גרמניה :) תמונת השבוע? חתיך שלי

SuperUkeChan

New member
../images/Emo121.gifאהבתי את השיער~

געע שיער בלונדיני מקורי זה משהו שלא ראיתי כבר הרבה זמןXD סתם כן, כי ראיתי אחים ואחיות...... נו את מבינה את הכוונה שלי. מי זה היצור?

NoAmItA ChAn

New member
זה ג'ון בון ג'ובי ../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif

יש לו שיער מדהים *______* הוא הסולן של הלהקה ששלחתי לך שיר שלהם לא מזמן בשם It's My Life ואמרת שהוא חביב למרות שהוא לא הטעם שלך <: והוא בן כמעט 50!

Fake Reflection

New member
../images/Emo79.gif אחלה סרטים../images/Emo45.gif

חוץ מאליס שלא ראיתי.. תהני בגרמניה

Little deaths to a dying song... ../images/Emo223.gif

Sound a lot like life and love...
שיר השבוע של MCR? Drowning Lessons
שיר השבוע בכללי? Dead By April - Falling behind Losing you
In my arms Promise me Sorry for everything HIM - Scared to death
Dying song Alesana - This is usually the part when people scream
אמן/אלבום השבוע? HIM - Screamworks Love in Theory and Practice (2010)
סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע? תוכנית- רגיל.. איך פגשתי את אמא, ארץ נהדרת, צחוק מעבודה, הפיג'מות...
דבר טוב/רע שקרה השבוע?
עשיתי דברים שלא האמנתי שאני אעשה
[קארין מת''א יכולה להגיב ולהתגאות!]
עשיתי אותם למרות כל הלחץ שהיה מופעל עליי וזה היה כואב
כלומר, ברגע שאני לחוצה או מתרגשת ממשהו חדש- כואבת לי הבטן. וממש ממש כאב לי. למזלי עבר קצת, ישנה הקלה..
הצלחתי סופסוף לסדר תיקיות באמפי!! סופסוף דיסקוגרפיות מלאות.
מזג אויר נוראי. פעם קר, פעם חם. ועם כל אהבתי לחורף- לא מתאים עכשיו גשם.
אני לא מוצאת את השרשרת הארטגראם שלי... אוף.
אני לא חושבת שיש סיכוי שאני אגיע למפגש, במידה ויהיה... או בכלל לראות אחת מכן. ><
יכול להיות שאני נרשמת עם אמא ואבא למכון כושר.
לאמא יש הנחה/מבצע טיסה מהעבודה לאיטליה, ואני ממש רוצה
אני רק קצת מתבאסת שמדינה לייק מופיעים שם קצת באפריל ואם אנחנו נטוס, זה יהיה במאי.
זהו. XD
ציטוטי השבוע? הילי: "נכון שומרים כוס לאליהו ענבים?" גננת: "אליהו הנביא, לא ענבים!" חחחחחחחחחחחחחחחחח טוב, זה קרע אותי.
תכנונים לשבוע הבא? ממממ, לא יודעת. יד דברים שאני מעדיפה לא לחשוב עליהם יותר מדי. X:
תמונת השבוע? היפה שלי.
הודגש וקומבן באמצעות מדגישומטיק 2.0

Because Of May

New member
חחחח אליהו ענבים ../images/Emo6.gif. ../images/Emo109.gif

וכל דבר שקורה, קורה בגלל סיבה. אז גם אם היה לך קשה ובכל זאת עשית משהו, תהיי שמחה, כי עשית מה שהיית צריכה, כי הוא היה אמור לקרות
. (כמה פלצני/ מבלבל/ פסיכולוגי בגרוש שזה נשמע, זה נכון, לדעתי לפחות...).

כן, אני יודעת את זה.. ../images/Emo223.gif

לכן עשיתי את זה, עם כמה שהיה לי קשה. ואני שמחה שנפטרתי מזה/עשיתי את זה, אני עוד לא בטוחה איך אני מרגישה לגבי זה. XD ואין לי כוח לפרט מה זה 'זה'. בכל אופן, תודה.

NoAmItA ChAn

New member
המממ...

אני מסכימה עם זה שהיא צריכה להיות שמחה, אבל אני אישית לא מאמינה בגישה של "כל דבר קורה בגלל סיבה" ו-"כל דבר היה אמור לקרות". אני חושבת דווקא שצריך לבוא בגישה של זה לא משנה אם יש "גורל" או אין - העניין הוא שאת הבחירה שלך את עשית וביצעת, וזאת הנקודה. אבל זו רק אני XP

זה גם נכון.. ../images/Emo223.gif

אני ממש קרועה בין גורל לבין קארמה, דרך אגב. אין לי מושג אם המשהו הזה היה צריך לקרות, או שאני פשוט עשיתי אותו כי החלטתי על זה. עזבו, לא בא לי להיכנס לזה. XD

Because Of May

New member
ואני חושבת... ../images/Emo109.gif

שאת זו שבוחרת לעצמך את הגורל שלך. את זו שבוחרת בהחלטות מסויימות שגורמות להשלכות על העתיד, מה שאפשר לכנות גם כ"גורל". לכן, כשאני אומרת "כל דבר קורה מתוך סיבה", אני מתכוונת שאת זו שגורמת לו לקרות, במכוון או לא, כדי שהעתיד שלך יהיה נכון. או יותר טוב להגיד, יהיה נכון בשבילך. אני יודעת שאני קצת פלצפנית, פשוט חזרתי הרגע מ"אליס", והיה כ"כ מדהים, ואני רוויה בהשראה ובחשק לכתוב :).

למעלה