סיכום שבועי בפורום

ג ב ש ו ש

New member
../images/Emo23.gifסיכום שבועי בפורום../images/Emo23.gif../images/Emo88.gif

וכולם עונים
שיר השבוע שלכם (של נינט)-
שיר השבוע שלכם (לא של נינט)-
דיסק שאתם רוצים להמליץ עליו-
משהו שעשה לכם את השבוע-
משהו שהרס לכם תשבוע-
עם מי אתם יוצאים ביום אהבה?
ציטוט/ סקופ/ משפט השבוע?
סרט/ ספר/ סדרת השבוע שלכם-
סכמו את השבוע ב-4 מילים-
תמונת השבוע שלכם-

ג ב ש ו ש

New member
עונה../images/Emo9.gif../images/Emo88.gif

שיר השבוע שלכם (של נינט)-אם תבואא
שיר השבוע שלכם (לא של נינט)-אל תאמיני-איה כורם,מבול-קרן פלס ועוד כמה
דיסק שאתם רוצים להמליץ עליו-יחפה-נינט טייב,רמזים-ריטה,דבש בכוורות-אמיר פיי גוטמן. משהו שעשה לכם את השבוע-חופש שקיבלתי
משהו שהרס לכם תשבוע-לא מרגיש טוב
עם מי אתם יוצאים ביום אהבה?-שאלה טובה..
ציטוט/ סקופ/ משפט השבוע?-אם אין אני לי,מי לי?
סרט/ ספר/ סדרת השבוע שלכם-דני הוליווד
סכמו את השבוע ב-4 מילים-היה לא משהו בכלל.
תמונה השבוע שלכם-

עונה

שיר השבוע שלכם (של נינט)- לא שמעתי אותה השבוע שיר השבוע שלכם (לא של נינט)- ורציתי שתדעי/בועה/רגע לפני ש..-שירי מימון דיסק שאתם רוצים להמליץ עליו- רגע לפני ש...=שירי מימון משהו שעשה לכם את השבוע- ממ.. היה לנו יום גיבוש של השכבה וההיה ממש כייף משהו שהרס לכם תשבוע- מבחן בהסיטוריה עם מי אתם יוצאים ביום אהבה? לא יוצא יש לי מחר השלמה בבצפר ציטוט/ סקופ/ משפט השבוע? "י'3 נותנים בראש!" סרט/ ספר/ סדרת השבוע שלכם- בובות השרדות סכמו את השבוע ב-4 מילים- שבוע טוב וטוב שעבר תמונת השבוע שלכם-

עונה ../images/Emo26.gif../images/Emo13.gif

שיר השבוע שלכם (של נינט)- האור בחיי- נינט טייב תפוז שיר השבוע שלכם (לא של נינט)- linkin park- points of ahutority דיסק שאתם רוצים להמליץ עליו- יחפה- נינט טייב משהו שעשה לכם את השבוע- אמממ משהו שהרס לכם תשבוע- מבחן במתמטיקה עם מי אתם יוצאים ביום אהבה? \ ציטוט/ סקופ/ משפט השבוע? מה שיהיה יהיה סרט/ ספר/ סדרת השבוע שלכם- אממ אמריקן פאי 2 סכמו את השבוע ב-4 מילים- שבוע נחמד ונחמד + נ

עונה../images/Emo66.gif

שיר השבוע שלכם (של נינט)-היא יועת שיר השבוע שלכם (לא של נינט)-שתיקות-הראל מויאל דיסק שאתם רוצים להמליץ עליו-"לבדי"-הראל מויאל משהו שעשה לכם את השבוע-חברות משהו שהרס לכם תשבוע-
עם מי אתם יוצאים ביום אהבה?חחחחחחח עם השמיכה ציטוט/ סקופ/ משפט השבוע?"כשהאהבה הראשונה ניכתבת שום אות לא תמחוק אותה מהזכרון.." סרט/ ספר/ סדרת השבוע שלכם-הישרדות סכמו את השבוע ב-4 מילים-נחמד תמונת השבוע שלכם-

Barefoott

New member
עונה..

שיר השבוע שלכם (של נינט)- איך מרגישים כשזה נגמר, אם תבוא שיר השבוע שלכם (לא של נינט)- מלאאאאאא דיסק שאתם רוצים להמליץ עליו- של נינט, של ריטה, טרי דורס דאון
משהו שעשה לכם את השבוע- השתלמות צוות באיחוד (כמו צופים).. היה נייס,חוץ מהישיבות.. :) משהו שהרס לכם תשבוע- נסתם לי החור של העגיל באף =\ עם מי אתם יוצאים ביום אהבה? לא יוצאים ציטוט/ סקופ/ משפט השבוע? איןן סרט/ ספר/ סדרת השבוע שלכם- בובות סכמו את השבוע ב-4 מילים- שבוע נחמד לא יותר תמונת השבוע שלכם- אין :)

למעלה