נשמה שלי חיים שלי אותך אוהב

../images/Emo23.gifנשמה שלי חיים שלי אותך אוהב../images/Emo23.gif

אהלן מאמי.... איני יודע היכן להתחיל איני יודע היכן לסיים... אני רק יודע שהגורל בינינו הפגיש בערב אחד באחד מחדרי הבלוגים.. זה היה ממש ממש במקרה ששאלתי מה שלומך ועברנו לפרטי ומשם למסנג'ר.. השיחה שלנו הראשונה נמשכה עד הבוקר... את במזל גדי ואני במזל גדי אותו תאריך לידה.. ושוב הגורל כך רצה שנפגש..כ"כ פחדתי שתעלמי לי בשיחה הראשונה שלנו... כ"כ נקשרתי אלייך והרגשנו ממש קרובים אחד לשניה... וכך שוחחנו עוד ועוד ועוד יום... אהבתנו גדלה מרגע לרגע.. כ"כ רציתי לאחוז את ידייך ולומר לך כמה אותך אני אוהב מאמי...כמה אותך רוצה.. סיפרתי לך הכל הכל נשמה.. ואת כמובן לי... לא פחדנו מזה שאנו נשואים. והולכים לממש דבר גדול מהחיים... דבר שאנו חייבים להגשים...להיות יחד.. נקשרתי עלייך התאהבתי בך מרגע לרגע.. הרצון לנגוע בך נשמה שלי ללחוש לך את אהבתי גברו מרגע לרגע...החלטנו שאני ואת יורדים לנפוש אי שם... החלטה נבונה של אנשים בוגרים..לילות לא נרדמתי חיכיתי לרגע הזה שאני אראה אותך מולי קורנת מאושר ומשמחה... ושוב שיחות התאהבות חזקה.. הינו ממש קרובים בנפש בלב ברגשות לא חסכנו סוד אחד אפילו מהשני ..נשמה שלי חיים שלי אור עיניים שלי.. ברגע שבאת לתחנת אוטובוס עיני קרנו משמחה.. כולי הרגשתי ממש כמו פסל שמביט אלייך... כפרה עלייך את יודעת שהימים שהינו יחד הם היו ימים הכי נפלאים בחיינו.. את הדבר הכי טוב שקרה לי בחיים.. את כבר לא זרה בעיני את חלק מחיי. התאהבתי בך מהרגע הראשון שראיתי אותך נשמה.. את הדבר הכי טוב שקרה לי בחיים... שכחתי את כל העולם את האשה של חיי נשמה... ואני יעשה הכל בשבילך מאמי..איזה כייף היה לנו יחד צחוקים העברנו קטעים מהמצלמה. ודיברנו שעות על שעות... אלו היו הימים הכי יפים בחיי..נשמה שלי.. בערב של הנסיעה חזרה.. הרגשתי לא טוב... באת איתי עד לתחנה של האוטבוס. בכיתי לך בכיתי לך כ"כ רציתי שנשאר יחד נשמה שלי.... ואת ואני רוצים את זה טוב מאוד...כפרה עלייך אין לי חיים בלעדייך לא אכפת לי מכלום נשמה אני כ"כ מתגעגע אלייך לחיוכים שלך לצחוקים שלך מתגעגע אלייך בטירוף נשמה שלי...וכמו שהבטחנו, שניהיה עוד יחד ב"ה. אני אוהב אותך תביני אין לי תקווה שבלעדייך..את הדם שזורם לי בורידים.. את כל האושר שיש לי בחיים... מימיי לא ראיתי בחורה כמוך.. את מלאך משמיים..ואת יודעת נשמה מה אני מרגיש כמה אני סובל בחיים... כמה קשה לי לא להיות איתך...הבאת לי מזכרת טבעת ואני קניתי לך שרשרת מתנה! כאות אהבתי אלייך... אחחח הפרידהה הרסה אותי חיי כמה שכואב ליבי אני מת לראותך מולי שוב מת לנשקך ללחוש לך כמה את חשובה לי בחיים... מאמי מאמי את יודעת כמה אני סובל איתה כמה שאני לא אוהב אותה כבר... כמה שחרא לי בחיים שבא לי למות מאשר להיות פה.. כפרה עלייך הרי לך סיפרתי הכל..הכל רק מהלב.. ואני לא רוצה ממך כלום.. רק אהבה וכנות.. מה יש לי בעולם חוץ ממך... זוכרת שבשיחה הראשונה חשבת שזה חלום? אמרתי לך שזה הגורל שהפגיש אותנו... כפרה עלייך את החצי השני שלי החיים שלי.. את המלאך ששומר עליי בלילה... אני כ"כ אוהב אותך אלוהיםםםם תתעזור לי... נשמה שלי דעי לך דבר אחד אני יעשה הכל הכל בשביל אהבה שלי ואני מוכן לותתר על הכל בשבילך.. בחיים בחיים שלי לא חשבתי שדבר כזה יקרה לי.. בחיים לא חשבתי... אבל התברר שטעיתי.. מלאך שלי אני כ"כ רוצה אותך כל הנסיעה חזרה בכיתי לא יכולתי לחוש את הפרידה את הכאב שבלב שאותי רק רודף...נשמה שלי אני מדמיין אותך בליבי בצחוקים שלי בבכי שלי בחיים שלי את התקווה שלי מאמי. אני כבר לא נרדם בלילות שוקע במחשבות שלך... רוצה לעזוב הכל וללכת מפה... לא משנה לאן רק ללכת.. וכמו שאמרתי לך אפילו ללכת לים לתפוס דג ולאכול ממני חצי חצי... העיקר שלא נפרד כפרה עלייך.. אין גודל לאהבה שלי אלייך.. אין מילים בליבי.. יש כאב שאת לא איתי... שפנייך לא מולי..כ"כ נהניתי להיות איתך נשמה שלי..לחוש אותך את שפתייך ואת כולך במגע של אהבה קטיפתי... וכמו שאמרתי לך בהתחלה הכל גורל..... ואם יש משהו שאני צריך לעשות אותו נשמה את כל כולי אתן לך חיים שלי..... אוהב אותך אהבת עולםםם... וב"ה ניהיה יחד לעד.. מי יתן ואלוהים שומע את תפילתנו הגדולה... אוהב אותך מאמי..

וואו'............

משוטט... אתה אבוד בלעדיה!! אני מקווה שגם היא מרגישה כך כלפיך.. ואם הדבר כך אז לא נותר לכם אלא לעזוב הכללללללללללללללל ולהיות ביחד!!! אוחחחחחחחח אין אין כמו האהבה הטהורה הזו, האמיתית, המטורפת הזו שמטריפה כל נים וגיד בגוף...

החלטתי נשמה לוותר על הכל../images/Emo23.gifלמענך

ולהיות איתך נשמה שלי... אני כ"כ מתגעגע לריח המיוחד שלך לנשימות שלך למגע גופך המלטף אותי.... את הדבר הכי הכי יקר שיש לי בעולם...ולי לא אכפת כלום נשמה אמרתי לך כלום מה יהיה ומה לא יהיה אני יהיה איתך באש ובמים.. את חייבת לחבין שאני לא יכול לא לחשוב עלייך לא להתגעגע אלייך... אני אוהב אותך יותר מכל דבר אחר כל רגע שחולפת ממך אני מת פשוט כך מת מגעגועים כ"כ רוצה לנשקך זוכרת נשמה שסיפרתי לך שאני שונא פרידות? יאלה שחזרנו מהנסיעה איזה כאב היה לי בלב... הטבעצ שנתת לי היא בעצם כל כולך לידי.. תביני נשמה שלי תביני אותי.. שאתמול היה לי טרור איתה... אני החלטתי לעזוב הכל וללכת איתך... ולא אכפת לי אני מוותר על הכל... איזה רגעים יפים היו לנו יחד איזו אישה את נשמה מפנקת דואגת אוהבת לא מחסירה כלום.. אשת חיל מי ימצא...כפרה עלייך אמרתי לך שזה הכל גורל הכל יד הגורל.. ושזו מציאות אמיתית... וזו אהבה אמיתית בלב שלנו אין לילה שאני נרדם כפרה עלייך.. אני חושב עלייך יום ולילה וכל רגע את במחשבות שלי נשמה טובה... בא לי למות למות מכאבב שאת לא פה.. למות.. אני שומע ת'שירים שלנו ויורדות לי דמעות.. דמעות של אהבה געגוע הרצון לנשקך לחבקך לחוש את מגע גופך... חום ליבך שדואג שאוהב.אני מדמיין אותך מתעוררת למולי אני מתגעגע למבטים שלך לחיוכים שלך לצחוקים שלך מתגעגע לכולך נשמה... אני כבר לא עומד בזה אני רוצה אותך לידי רוצה לחיות איתך את חיי לא רוצה ממך כלום נשמה אלה רק את אהבתך ואת ליבך שאוהב אותי..זאת אהבה אמיתית אהבה שאלוהים העניק לנו אהבה של כנות של נצח נצחים... את יודעת כמה אני סובל שאת לא פה את יודעת מה אני עובר כל יום.. את יודעת נשמה שאת החיים שלי ושאני ממש יהרס בלעדייך.. את החצי השני שלי נשמה את כל חיי מה אני שווה בלעדייך מה?
חיים שלי נשמה שלי אין מילים לגודל אהבתי אלוהיםהוא העד היחיד שלי כמה שאני אוהב אותך... כמה שאני רוצה אותך בחיים שלי רוצה להיות איתך להתעורר איתך בכל בוקר כ"כ טוב לי איתך נשמה שהינו יחדדד נשמה שלי.. אני איתך בכל רגע ובכל ליבי..חולה עלייך... כל רגע בלעדייך עוד כאב בליבי כל שניה במחשבות שלי את נשמה שלי.. אני החלטתי לוותר על הכל הכל כדי להיות איתך.. אבל דעי לך שאני בחיים בחיים לא יעזוב אותך כמו שאת אוהבת אותי אני אותך אוהב כפול... מה שווים החיים בלעדייך?....
. חולה עלייך

נונה1

New member
ואווווווווו כל כך מרגש וכל כך מורכב

אתה מגלה פה את כל אשר בליבך אבל מה איתה?? האם גם היא באותה העמדה לגבי בני משפחת? לעזוב הכל כמותך? לדעתי עשית צעד מהיר ופזיז. תעשה רגע חושבים וחכה לבדוק מה איתה אולי בשבילה זו היתה סוג של הרפתקאה? מאחלת כל טוב שבעולם ובהצלחה נונה1

כן היא מרגישה בדיוק כמוני..רק ש..

היא מתכוונת לסיים את העניין שלה איתו... ואז ב"ה להיות יחד איתי... אני שכחתי מכל העולם שכחתי מתי זה יום ולילה.. אני פשוט אוהב אותה מכל הלב והנשמה.. היא השמחה שלי החיים שלי היא התקווה של חיי ושל אהבתי אלייה.. אני כ"כ מתגעגע אלייך מאמי שלי את יודעת שאני שומע את קולך או רואה אותך במצלמה אני פשוטטט מת לבוא לידך לנשק אותך לומר לך כמה אני אותך אוהב... חיים שלי תביני את גודל אהבתנו תביני ואני ואת זה אחד. אין לי כלום מלבדךך....אהבתי אלייך היא חתומה בליבי לנצח... מה שווים החיים בלעדייך?? את לחשת לי את אהבתך את כל אהבתך.. להיות איתך זה לחוות את כל משמעות אהבה משמעות הרגשות הכנות שבליבך.. לנשק אותך זה לנגוע בנצחח וצדק מי שאמר אהבה היא מחלה....אהבתי שמורה לך ליבי שמור רק בשבילך...אני מחכה לעוד כמה ימים שנפגש... אני כבר לא יכול להתאפקק אני חייב חייב לראותך נשמה שלי הגעגועים חזקים ממני ליבי כ"כ מתגעגע אלייך... ליבי נקרע שאת לא איתי... לא משנה מה יהיה אבל אהבה כזאת מעולם לא היתה לי אהבה אמת.. עם כל הסיכונים המכשולים שלנו נשמה. אהבה תמיד מנצחת
אוהב אותך לנצחחחחח
שלך לעולמים.....

ליMור

New member
תירגע מותק,,,

אחורה פנה וחזרה הביתה ובעברית צחה : באק טו ריאליטי,, חבל לך להפגע

רעהההההה

למה את דורכת לו על היבלות?? למה מדכאת לו את הלב הא?? הוא זועק לאהבה שלה מה כפת לך את הא??? ולמה לתסכל ת'בחור?? גם כך הוא סובל וכואב בלעדיה... לא היית מאוהבת מזמן הא??? תני לו לחוות לנשום את אהבת חייו .. ובקשר לפגיעה .. היא מתגמדת שאתה מאושר, ואם זה מה שיהפוך אותו לכזה אז שווה פגיעה!! ולא אני ולא את נחליט עבורם.

../images/Emo23.gifמכתב לאישה של חיי ../images/Emo23.gif../images/Emo142.gif|

אהלן נשמה שלי... חיים שלי מלאך השומר עליי יש לי מה לומר לך כפרה עלייך אני מאוד ומאוד מת על החיים שלך נתי שלי אני לא יכול לחיות בלעדייך לא יכול לדמיין שאת לא איתי... איזה ימים היו לנו יחד באילת איזה נשמה טובה את כפרה עליך. תביני חיים שלי תביני עיניים שלי שאני אוהב אותך בכל מעודי בכל ליבי ואני ב:ה יבוא יום רביעי וניהיה יחד אני כ"כ מתגעגע לנשימות שלך לנשיקות שלך לאהבה שלך למבטים שלך לכל כולך חיים שלי.. את יודעת נשמה שלי שאני שכחתי מכל העולם את בראשי במחשבות ברגשות שלי את בכל חיי בכל רגע דקה שעה ויום.. מה יש לי חוץ ממך ? אין לי כלום את החיים שלי אתם התקווה של חיי של אהבתי.. יודעת שאני אפילו מוכן לתת לך את חיי את מלוא אהבתי את כולי את עיני את מה שרק תרצי אני אוהב אותך נתי אוהב חולה על החיים שלך.. ואני מאוד מתגעגע מתגעגע אלייך בטירוף אני מתגעגע לריח שלך מתגעגע לכל חלק ממך וכל שניה איתך אין לה מילים.. ישר שראיתי אותך בתחנה המרכזית ראיתי את מלוא אהבתנו את מלוא הרגשות הכנות שלנו. שמתי לב בכל כולי כמה אני מאושר כמה טוב לי בחיים איתך הגשמתי דבר אחד בחיים לקבל את אהבתי האמיתית והמתנה שאלוהים ישתבח שמו זו את המתנה של חיי כפרה,אני זוכר כל רגע איתך כל שניה כל דקה כ"כ אהבתי להיות איתך זה היה עולם למלואו עולם של אהבה אמיתית... עולם של מציאות אמיתית אמרתי לך אלוהים הפגיש אותנו אני ואת זה גורל אותו תאריך לידה אותם הרגשות אותם תכונות אותם התנהגות הכל אותו דבר כפרה עלייך.אין לנו שום דבר שונה. הכל אותו דבר בחיים שלנו כפרה. אני רוצה לומר לך חיים שלי שאני יעשה הכל למען אהבתנו אני יעשה הכל אני פשוט אוהב אותך אהבת אמת אהבה שלעולם לא היתה לי. אהבה שאלוהים שלח לי. אנילא יעזוב אותך לעולם את בליבי בנפשי במחשבות שלי בחיים שלי. אין דבר בעולם שירחיק אותך ממני חוץ מהמוות. אין דרך לחשוב אפילו על ניתוק מהחיים שלך. יש דבר אחד שמחזיק אותנו זה אלוהים ואהבה שלנו שהוא שלח לנו ואנו יחד בנפש. אני סובל כואב ומרגיש רע שאת לא איתי אני חושב עלייך בכל רגע נתון אני רוצה להביט בך וללחוש לך את אהבתי להביט בעינייך הבוהקות ולומר לך כמה שאני אותך אוהב כמה שליבי זקוק לך ולחיים שלך. ואוווו אלוהים רק יודע מה אני עובר שאת לא איתי מה אני חושב מרגיש ומה אני רוצה. זה לראותך. את הכוכב בלילותי האפלים את האוצר שטמון בליבי האוצר של החיים מה יש לי בעולם חוץ ממך מה?< מה אני שווה בעולם הזה חוץ ממך? הגעגועים האהבה חזקים ממני אני רוצה אותך כפרה עלייך... הלב שלי חושב מרגיש אוהב אותך ואמרתי לך בהתחלה בשיחה הראשונה שלנו שהיתה עד הבוקר שאני מבקש שלא תעלמי לי חשבת שזה חלום. אמרתי לך הכל מציאות והנה אנו עוד מעט חודש יחד. אני מרגיש שאני מכיר אותך כל החיים כל החיים נשמה... שאני שומע את השירים שאנו אוהבים ליבי מלא כאב ועיני מלאות דמעות... כפרה עלייך אני אוהב את החיים שלך נשמה שלי את כל עולמי כל חיי אתן לך... ואני מוכן לוותר על הכל הכל הכל ולעשות הכל כדי שניהיה יחד... אמרתי לך מצידי לדוג איתך דג אחד כל היום ולאכול ממנו.. אין לי חיים בלעדייך... אני אוהב אותך נשמה אוהב את החיים שלך ב"ה יום רביעי נפגש כולי געגועים אלייך נשמה את הדבר הכי טוב שקרה לי בחיים את הדבר הכי יקר שיש לי בחיים אני לעולם לא אפרד ממך את אשת חיל את מלאך איזה נשמה טובה יש לך כפרה דואגת לי אכפתית אוהבת הכל יש בך הכל טמון בך נשמה שלי כמה שיש לך לב טוב ואוהב אותי.. אז נדבר כבר נשמה שלי אני אוהב את החיים שלך כפרה... שלך לעד ולאהבת עולם באש ובמים ממני ... אוהב אותך

Catty

New member
ממש לא קראתי את המגילות שלך

אבל הבנתי שאתה בבעיה עצומה... זה לא בריא!!!!!!!!!!! תאמין לי שזה רק יהרוס אותך.

מאמי

עוד עשר שנים אתה והיא ביחד. התחתנתם ילדים כפרהנשמהעיניםשלך הלכה לישון. לילה היא ישנה במיטה אתה משועמם, משוטט בבלוג פוגש את כפרה החדשה. שאלה - נצטרך אז לקרוא שוב הכלללללללל מההתחלה?
לילה טוב

ד ו ר י ן

New member
../images/Emo6.gif

ואתה עיניים אף אוזן גרון תזכור רק - כשהמאהבת הופכת להיות אישה היא מפסיקה להיות מאהבת...

למעלה