מחווה לשלומלום יקיר המרפאה

איך הגעתי לפורום כאן ...

שלומלום לכולם, נשאלתי כמה פעמים במסרים אישיים איך הגעתי לפורום כאן אז אכתוב בקצרה לכל הסקרנים. מאוגוסט 2001 אני כותב באופן קבוע בפורום הסקסולוגיה של ד"ר בן-ציון היקר באתר וואלה. בהמשך הכרתי את "פרפר חופשי" שעובדת כסרוגייט במרפאתה של ד"ר אלוני ונהיינו חברים מאוד קרובים
, דרכה הכרתי את ד"ר אלוני ה
ואת מרפאתה. בהמשך לאחר שדוד1389 יזם את הקמת האתר של איט"מ האגודה הישראלית לטיפול מיני, נתתי פרזנטציה בכנס הארצי שלהם על האינטרנט ובעקבותיו האתר הוקם. לאחר מכן יזמתי את הרעיון לפתוח פורום טיפול מיני בניהולה של ד"ר אלוני ובהשתתפות כל צוות המרפאה שלה שמכיל את כל מגוון המומחים בתחום. ומאז ה - 11/03/2002 אנחנו כאן
כיפאק היי. שלומלום

ולכן בתור יוזם ומקים הפורום

שלומלום יקבל צבע מיוחד משלו, שיציין שהוא יקיר המרפאה למרות שאינו נמנה על הצוות המקצועי בה. ישר כוח ותודה רבה על המאמץ והעזרה המקצועית וכן על התרומה היומיומית באתר.

רותה 1

New member
מברוק שלומלום ../images/Emo25.gif

נשיקות אישיות ממני - רותה 1 לשלומלום האדום והיחיד !!!!!!!!!!!

../images/Emo23.gif מחווה לשלומלום יקיר המרפאה

בהמשך לדבריה של ד"ר רונית אלוני, שלומלום של נילה הוא יקיר המרפאה ועל כן, מעכשיו - יופיע שמו בצבע המיוחד. יישר כח.

תודה לכם .. ../images/Emo51.gif

שלומלום לכם, תודה לד"ר אלוני ה
על הפרגון ו
לרותה1 והיחידה. אחלה פורום יצרנו כאן.
לכל מי שיש לו שאלה בתחום המיניות, מגיע לכולנו
על איכות הפורום הנדיר הזה. פורום שיש בו כל כך הרבה מומחים מהשורה הראשונה לצד משתתפים קבועים אולטרא איכותיים שאינם מומחים, פשוט תענוג. תודה מיוחדת לד"ר בן-ציון היקר שהפורום המעולה שלו בוואלה היה הראשון בו כתבתי בענייני מיניות על הדרך הארוכה שעשינו ואנחנו עדיין עושים יחד ועל הפרגון הנדיר במקומותינו ביחס להקמת הפורום כאן. זו זכות עבורי להיות חלק מהיצירה הנפלאה הזו. שלומלום

ברכות על הצבע החדש

אני שמח על תיקון העוול. יש לך בהחלט צבע מיוחד שלומלום ויפה שרואים אותו... אני שמח ומקווה להמשך שתוף פעולה פורה גם בעתיד צחי קהילת סקסולוגיה וואלה: http://community.walla.co.il/sexualdisorder

למעלה