לכל דבר טוב יש סוף..

yaRBDen

New member
../images/Emo23.gifלכל דבר טוב יש סוף..../images/Emo23.gif

והנה הסוף של RBD קרב.. 2009 תהיה השנה האחרונה שלהם כלהקה, כל אחד יפנה לכיוונים שונים, והלהקה תתפרק סופית. עד 2009 הם עוד מתכננים להוציא את הדיסק האחרון, סיבוב הופעות לפרדה ואולי גם לצלם סרט.

yaRBDen

New member
../images/Emo27.gifההודעה של אנהי בפורום שלה

A MI FAMILIA,USTEDES. Es tan dificil tratar de escribir algo en este momento,pero aqui estoy,igual q ustedes con un nudo en el corazon,viendo como el destino juega con nosotros,como en un minuto tu vida entera ,lo q ha sido tu mundo entero x tanto tiempo un dia puede cambiar... y es q igual q tu no lo entiendo ni lo acepto simplemente no lo creo,no lo quiero creer pero te digo la verdad? en el fondo trate de decirlo,trate de mandarte senales en mis mensajes,pero no se...creo q ni yo misma queria pensarlo. saben q pienso? que esto tal vez puede cambiar,que si ustedes y nosotros un dia logramos unir a tantos corazones,logramos romper records,llegar tan lejos,hacer historia!!! hoy tambien podemos lograrlo!!!!! tenemos que lograrlo!!! no nos podemos vencer,no podemos dejar que se derrumben nuestros suenos ... yo se que a algunas personas les daria igual si rbd no existe ,pero somos muchos a los que nos quitarian un pedazo de vida... chavos,que hacemos? ...sera que es lo mejor?? o sera que debemos luchar??... lo unico que se y se los digo con todo mi corazon es que por mi parte si ustedes asi lo quieren yo aqui estoy aqui estare con todo mi amor x siempre,no se que es lo que va a pasar pero si se que pase lo que pase dios me regalo los mejores momentos de mi vida junto a ustedes y a mis 5 hermanos,que agradezco infinitamente a la magia del universo x haberme puesto en ese momento en ese lugar,hoy se x q dios me dio esa segunda oportunidad (saben de que hablo) hoy se que tenia preparado para mi el mejor de los regalos el mas grande sueno que pude imaginar y todo fue posible gracias a ti,como poder dejar lo que le dio sentido a tu vida?...creeme no se como. de corazon... any.

Boom0snap0clap

New member
תרגום :)

למשפחה שלי, אתם. זה כ''כ קשה לנסות לתאר משהו ברגע זה, אבל אני כאן, בדיוק כמוכם עם קשר ( את המילה הזאת תירגמתי ממילון כי לא ידעתי איך להסביר את המשמעות שלה) בלב, רואה איך הגורל משחק בנו, איך שבשנייה כל החיים שלך, מה שהיה כל העולם שלך לכ''כ הרבה זמן, יום אחד יכול להשתנות. וכמוכם אני לא מבינה ואני גם לא מסכימה לו, פשוט לא מאמינה, לא רוצה להאמין. אבל להגיד לכם את האמת? בתוכי אני מנסה להגיד לכם, מנסה לשלוח לכם מסרים בהודעות שלי, אבל אני לא יודעת, אני חושבת שאני בעצמי לא רוצה לחשוב על זה. יודעים מה אני חושבת? שזה אולי יכול להשתנות , שאם אתם ואנחנו יום אחד הצלחנו לאחד כ''כ הרבה לבבות הצלחנו לשבור records , להגיע כ''כ רחוק, לעשות היסטוריה!! גם היום נוכל להצליח לעשות זאת !! אנחנו צריכים להצליח! אנחנו לא יכולים להיכנע, לא נוכל להניח שימוטטו את החלומות שלנו.. אני יודעת שלכמה אנשים לא יהיה איכפת אם rbd יפסיקו להיות ביחד, אבל אני יודעת שאנחנו הרבהשלהם יקחו חלק של החיים. ח'ברה מה נעשה?? יכול להיות שזה הטוב ביותר? או שאנחנו צריכים להילחם? הדבר היחידי שאני יודעת ואני אומרת לכם עם כל הלב שבשבילי אם אתם רוצים ככה אני כאןוכאן אהיה עם כל האהבה שלי לתמיד,אני לא יודעת מה הולך לקרות, אבל אני כן יודעת שיהיה מה שיהיה אלוהים נתן לי את הרגעים הכי יפים בחיים שלי ביחד איתכם וחמשת האחים שלי, שאני מודה להם עד אין סוף, לקסם שבעולם הזה ששם אותי ברגע הזה, בזמן הזה. היום אני יודעת שאלוהים נתן לי הזדמנות שנייה ( אתם יודעים על המ אני מדברת) היום אני יודעת שהיה לו מוכן בשבילי הטוב ביותרמהמתנות החלום הכי גדול שיכולתי לדמיין והכל היה אפשרי אודות לכם. איך האפשר לעזוב מה שנתן משמעות לחיים שלך? תאמינו לי אני לא יודעת מהלב.. אנני! אם יהיה לי זמן אני אתרגם גם את של דול

ג ב ש ו ש

New member
איזה עצוב../images/Emo7.gif../images/Emo88.gif

מצד אחד אפשר להיות מסופקים ומרוצים כי באמת כ"כ הרבה שנים הם ביחד גם בסדרה וגם כלהקה,ממש משפחה ונהננו מהם מאווווווד
מצד שני זה עצוב...אבל אין מה לעשות,אכן לכל דבר יש סוף
נחכה לדיסק בצפייה והלוואי ויהיה גם סרט

yaRBDen

New member
../images/Emo27.gifההודעה של דולסה..

hola...tengo un nudo en la garganta y en mi corazon...al igual que para ustedes estos cuatro años han sio los mas importantes de mi vida ,donde nacieron tantos sueños , murieron muchos otros ,..y conoci miles de angelitos que cuando ya no podia mas y cuando ya no ceia en nada ..me hicieron volver a soñar ,me hicieron crrer que los sueños de hacen realidad...y que lo verdadero nunca tiene un final,lo real es lo que llebamos dentro cada sonrisa cada lagrima , cada cancion ..cada historia..ustedes son mi unico amor incondicional .los unicos que me han hecho sonreir en los momentos donde todo esta oscuro...los que con su magia y su amor ..han encendido la luz de mi alma y y poquito a poquito hemos encendido partes del mundo con este sueño que se llama RBD. ustedes me conocen ...que les puedo decir ..no me salen mas palabras..no quiero ni pensar..en que es el principio del final..es como si nos arrancaran la mitad del corazon..pero saben que ...todavia faltan muchos sueños por cumplir y esto no es el final ..solo quiero pedirles todo su apoyo ..que hoy mas que nunca juntemos esa fuerza para seguir luchando y esa magia y hay que creer en que todo ira bien..todo en la vida tiene etapas ..a mi me cuesta lidiar con eso y aceptarlo .pero como les he dicho asi es la vida ,nos pone pruebas ..todavia falta sueños solo les pido que nunca dejen de creer ,hay que estar juntos hasta el final ..acuerdense que el amor y nuestros sueños son la unica puerta hacia la eternidad..por favor no hay que estar tristes hay que aprovechar que HOY estamos vivos y estamos jntos vamos a cantar a sonreir..hoy no es un recuerdo es una realidad que podemos vivir al maximo ..GRACIAS GRACIAS GRACIAS....CON MI CORAZON EN LAS MANOS ...DULCE

Asi soy yo

New member
תרגום..

"שלום..יש לי מועקה גדולה בגרון ובלב..בדיוק כמו לכם,4 השנים האלו היו הכי חשובות בחיים, בהם נולדו כל כך הרבה חלומות ומתו אחרים..הכרתי מיליוני מלאכים שכשהרגשתי שאני לא יכולה יותר ולא המשכתי בכלום, עזרו לי לחזור ולחלום, עזרו לי להאמין שהחלומות הופכים למציאות,שלאמת אף פעם אין סוף,שהאמת היא מה שאנחנו לוקחים בתוך כל חיוך,דמעה,שיר,היסטוריה. אתם אתם האהבה היחידה וחסרת התנאים שלי,היחידים שגורמים לי לחייך ברגעים שבהם הכל חשוך.אלה שעם כל הקסם והאהבה, מחזירים את החיים והאור לנשמה שלי ולאט לאט הופכים לחלק מעולם שנקרא RBD. אתם מכירים אותי..מה אני יכולה להגיד..לא יוצאות לי יותר מילים.. אני לא רוצה אפילו לחשוב שזאת ההתחלה של הסוף.. זה כאילו תולשים לנו חצי מהלב,אבל אתם יודעים מה,עדיין חסרים המון חלומות להגשים וזה לא הסוף. אני רק רוצה לבקש מכם את כל התמיכה כדי שהיום יותר מתמיד ננסה לעשות מאמץ כדי להמשיך להילחם, את הקסם והאמונה הכל יהיה בסדר.לכל דבר בחיים יש חוק. לי קשה להסכים ולקבל את זה,אבל כמו שאמרתי,ככה זה בחיים וזאת כנראה ההוכחה. עדיין חסרים חלומות,אני רק מבקשת שאף פעם אל תפסיקו להאמין,צריך להיות ביחד עד הסוף. תזכרו האהבה והחלומות שלנו הם הדלת היחידה אל העולם. בבקשה,אין סיבה להיות עצובים,צריך לנצל את זה שהיום אנחנו חיים ושאנחנו יחד כדי לשיר ולחייך. היום זה לא זיכרון,זאת מציאות שאנחנו יכולים לחיות אותה. תודה תודה תודה ע הלב בידיים.. דולסה" אין מה להגיד.. היא פשוט מדהימה..

צטלע

New member
תודה רבה על התרגום! ../images/Emo140.gif

2 ההודעות שלהן מרגשות וממחישות מה באמת קורה כאן ומה הן רוצות שיקרה. אישית האמנתי שהיה פה צעד שהלהקה הייתה מעורבת, אבל מסתבר שלא.

צטלע

New member
../images/Emo2.gif וואו, כ"כ מוזר לחשוב על כך!

אפשר לומר שהם בהחלט השיגו את כל מה שהם רצו ושאפו, ואני בטוחה שאפילו יותר. אסור לשכוח שהם התחילו כטלנובלה, שהיא כאמור גרסה לטלנובלה אחרת, והפריצה וההצלחה שלהם הייתה במימדים שתכלס, לא נראה לי שמישהו ציפה או האמין. הם הצליחו כלהקה הרבה מעבר למה שהטלנובלה עצמה דחפה אותם, הדיסקים שלהם הצליחו מאוד, אני בטוחה שיש המון שאוהבים את השירים שלהם גם מבלי שצפו בטלנובלה. ההופעות, השירים, הפרסום, ההצלחה. הפרסים שהם זכו. ההכרה בהמון מקומות בעולם. אין ספק שזו הייתה אחת הלהקות המצליחות, שאומנם צמחה מתוך טלנובלה אבל הצליחה להתקדם בעצמה והצליח כלהקה. על הסרט היו שמועות כבר ממזמן, הייתי בטוחה שכבר התחילו לצלם אותו. דיסק חדש זה מעניין מאוד, ידוע באיזו שפה? אפשר לומר בוודאות שהלהקה וההצלחה תרמה לכל אחד מהחברים המון. הם זכו להכרה, לפרסום, להצעות של סרטים-הצגות-טלנובלות-תצוגות אופנה, אפילו בשירה ובהופעה הם השתפרו, אין ספק שאם כל אחד מהם יעשה את הבחירה שנכונה לו הם יצליחו לתפוס את הגל ולהמשיך בהצלחה האדירה שלהם גם כל אחד לחוד. מעניין אם נמשיך לשמוע עליהם בהמשך, אני בטוחה שכן.
לכל דבר חייב להיות הסוף, ומה שיתחיל אחריו יהיה רק טוב ממנו.

צטלע

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif בקשה קטנה מיודעי הספרדית ../images/Emo9.gif

אשמח מאוד אם תתרגמו את ההודעות הכתובות כאן, של אנהי ודולסה, למעני ולמען אלו שעדיין לא יודעים את השפה חח :) תודה מראש!

yaRBDen

New member
../images/Emo27.gifמכתב למעריצים מפדרו דמיאן../images/Emo23.gif

http://foro.univision.com/univision/board/message?board.id=dulcemariayalfonsoherrera&message.id=4050099 תרגום
"לראשונה הרגשתי תחושה חזקה של עצב ופרדה, בגלל שלמרות שזה תהליך נורמאלי שכולנו ידענו שהוא יגיע מתישהוא, כשראיתי, במילים, התחושות התחילו להתערבב. לאחר מכן, שהיו כמה מפגשים בנינו, הגעתי לחברה שבשבילה אנחנו עובדים שלקחה את ההחלטה, לא כמו משהו מוגדר, אלא מעבר לחלומות שלכם ולרצונות אישיים. להפסיק להיות RBD זה משהו מאוד חזק, בשביל RBD ובשביל כל מי לקח חלק באיחוד (שאני קראתי לזה המשפחה) הכולל אתכם, עברנו רגשות חזקים, בלי עצירה, אני יודע שמאיזה שהיא סיבה זה ככה. כשאני חושב על כל אחד ממכם, שאני זוכר את הפנים שלכם בהופעות, את הדמעות שלכם, את הצחוק שלכם, את ההתרגשות שלכם, אני לא יכול שלא להגיד לכם תודה אין סופית בגלל שהייתם חלק מהלהקה הזאת, 6 אנשים עם השמחה, הכישרון, המוסיקה והרגשות שלהם השיגו הזדהות שלמה איתכם. למרות שעדין יש עוד זמן עד הפרדה, אנחנו מבקשים שהפרדה לא תיהיה סופית, אלא תחליף לברכת שלום של ברוכה הבאה של כל אחד מחברי RBD ברדיפה אחר החלומות שלהם, אני מבקש שלא תעזבו אותם, אלא תהיו חלק מהדרך הזאת שבחיים האישיים היא יכולה להיות לכולם. פעם אחת אמרו שRBD ימשיכו עד מתי שאתם תרצו, זה לא יכול להיות כך, נתונים תנאים, ודרכים שגלויים בחיים, אני מבקש שתבינו שהם ימשיכו להיות החברים שלכם, שבדרך אחת או אחרת הם גדלו איתכם בכל כיוון, הגדילה כאבה אבל נתנה להבין שבחיים שום דבר הוא לא תמידי. האימון שלי בכם הוא מושלם, כך שאני צריך להראות כל הזמן, עם האהבה והכוח שלכם, עם ההמולה שהשם של RBD הגיע להישג בסיוע של אחרים. בבקשה, אל תשכחו לעולם שאתם לוקחים חלק גדול של סבלנות, כבוד לשונים, של אהבה כלפי אדם ולטבעיות, תשארו בדרך הזאת, אני בטוח שהחברים שלכם RBD ימשיכו כך. עדין חסרה סדרה של התחיבויות מקצועניים של הלהקה, הופעות, כנראה שגם דיסק אחרון של הלהקה יחד, הלוואי שנוכל לעשות סרט ועוד כל מיני פעילויות שהבטחנו. אני רוצה להגיד כמובן שזה לא הייתי אני, ולא אדם מסויים, מי שכרך בהחלטה היה הכרעה של קבוצה,מתי שכולם וכל אחד שלקח חלק, הגיעו להסכמה. אין אשמים, זה שינוי, זה חלק של גדילה. רציתי לענות לכל המיילים שלכם, אבל זה בלתי אפשרי, אני רוצה שתדעו שכל מה שאמרתי לכם יצא מהלב. אנחנו ממשיכים לעשות את העבודה שלנו עם המטרה הטובה ביותר, כל הופעה תועבר בצורה מוחלטת, כל שיר יגשר בינכם לבין המוסיקה של RBD. RBD הם חלק medular מהחיים שלי, לעולם לא אשכח אותם, כמו שלא אשכח אתכם, תודה על הכל, אני רוצה להמשיך לומר עוד אבל נראה לי שזה מספיק, אשאר בקשר איתכם. אוהב אתכם, פדרו דמיאן"

צטלע

New member
תודה רבה ירדן!

הם ממש מאוכזבים, אפשר להבין זאת חד משמעית.

redsnowhite

New member
עצוב../images/Emo7.gif...

מצד אחד, מה אכפת לי, מצד שני, זה משהו שחיבר אותי לאנשים שונים ומגוונים, משהו שבזכותו הכרתי אנשים שהם עכשיו חברים טובים שלי. אני חייבת לציין שהצפייה ב'רבלדה' והערצת הלהקה הזו היה משהו מאוד מיוחד, משהו מאוד כיפי
והלהקה הזו.. שישית האנשים האלה, אלה שחיברו בין כ"כ הרבה אנשים בקהילות שונות ומשונות, בין אנשים שמי היה אומר שיתחברו, שמי היה אומר שיכירו בכלל. מקצוות הארץ
והאנשים האלה, כ"כ מוכשרים! אחד אחד.. כריסטיאן, זה שדאג להצחיק תמיד, גם בסדרה וגם במציאות, זה שתמיד תהינו למה הוא מחליף את הצבע בשיער כל יומיים וחצי
זה שהיינו בהלם כשיצא מהארון ושמחנו בשבילו על הבעל החדש..(אגב, עדיין ביחד?
) זה שכ"כ התלהבנו מהשירה שלו. כריסטופר, זה שחלק תהו איך קיבלו אותו לסדרה וזה שתהו כמה חמוד הוא יכול להיות.. הבחור הזה אומנם לא בדיוק השחקן הטוב עלי אדמות או הפרנק סינטרה הבא אבל הוא בהחלט מקסים בדרכו שלו והוא בהחלט תרם את חלקו הלא קטן לקבוצה המדהימה הזו
מאיטה, התמימה והמתוקה, שאף אחד לא הכיר לפני ופתאום היא סלבריטאית ענק, מככבת בקמפיינים שונים, שרה, משחקת, רוקדת.. יפיפיה! דולסה מריה, כישרון ענק שצמח וצמח, ילדה שגדלה בטיוי, ממש כמו אנהי, ראינו אותה בתפקיד קטן בילדותה ב"לעולם לא אשכחך" ואחרי זה ב"406" שם הייתה מרסלה התמימה ואז ב"רבלדה" שם הייתה מרדנית אמיתית
ראינו אותה הופכת מבחורה חמודה לאישה סקסית ויפייפיה, הבחורה שבזכותה גיליתי את נפלאות השיער האדום וצבעתי בעצמי
(כןכן, אדמונית כבר שנה וחצי) פונצ'ו!!! השחקן המדהים!! כ"כ צעיר וכ"כ איכותי!
פשוט לשים לו כתר על הראש. מקסיקו לא ידועה בשחקניה הטובים אבל הוא, הוא בהחלט יכול להיכנס לשורה הראשונה, כ"כ התלהבתי מהמשחק שלו, מהכאב שלו ברבלדה, מהבכי שלו, מהאכזבה שלו, האהבה שלו.. הכל! ולא רק.. אלא בחור יפה תואר גם כן
אני זוכרת שלא הבנתי למה ב-406 אהרון דיאז התקבל לתפקיד ההורס של הסדרה ולא פונצ'יטו..
חחחח והאחת והיחידה.. בשבילי לפחות
א-נ-ה-י
בחורה יפייפיה! מבפנים ומבחוץ.. מדהימה שכמותה! כישרון ע-נ-ק ויוצא דופן! זמרת מוכשרת במיוחד, שחקנית מצויינת ואדם נפלא בשל עצמו. היא עברה כ"כ הרבה דברים ואני חושבת שRBD וההצלחה שלה היו ציון דרך מבחינתה, של ניצחון, של סוף מאבק, של קבלה עצמית.. של כל כך הרבה
לימדה את כולנו להאמין בפיות חחחחחחח
את המנגינה הזאת אי אפשר להפסיק...
יש להם מוזיקה מיוחדת ומקסימה, בהחלט בין הטובות של להקות הנוער
כל אחד יכול להתחבר ולרוקד לצליליה, להנות מזמריה! אני מאחלת לכל אחד מהם הצלחה רבה בהמשך הדרך שלו, אני מקווה מאווווד שנמשיך לשמוע מהם, לראות אותם גם על מסכינו בישראל, שיהיו מאושרים בכל אשר יפנו ויצליחו רבות כי בהחלט מגיע להם, כל אחד הוא כישרון לא קטן בכלל..
(וחסר לאנהי ופונצ'ו שאני לא אראה אותם על המסך בישראל
)

למעלה