לכולם

..שיר..

New member
../images/Emo23.gif לכולם ../images/Emo39.gif

אז רק לפני כמה זמן התעוררתי אומנם פחות עייפה אבל עם ים של רגשות כמו שהבטחתי אספר לכם מה היה לי היום משפחתי היקרה למרות שמאוד קשה לי ,אז כמו שסוכם הגעתי היום לשירות כדי לדעת מה אפשר לעשות בקשר למצב עם הביולוגית כעיקרון יכולתי גם לפגוש אותה שם היום ,קיוותי אתמול שזה לא יקרה שלא אפגוש אותה למזלי היא הגיע יומים לפני פשוט נחתה שם והשאירה מיכתב בשבילי הגעתי היום אומנם לא פגשתי אותה אך הע"ס אמרה לי שיש לי מכתב ממנה אזכיר אולי קצת איך נותק בנינו הקשר ומדוע , כמו שאתם יודעים אני הייתי באקסטזה רק ליפגוש אותה ואכן ראיתי אותה אך הפערים היו נורא גדולים וגם הציפיות שלי כנראה אבל המשכנו לשמור על קשר אומנם קשר מאוד מעיק אבל היא פשוט נידבקה הטעות שלי היתה שנתתי את מספר הפלאפון שלי בפגישה הראשונה היא ביקשה ואני לא חשבתי פעמים וגם לא יכולתי לדעת לאן זה יובל אבל כל עוד יכולתי ל"הכיל" את הקשר ולא רציתי לפגוע בה זה נימשך (היו ימים שהיא היתה מתקשרת אלי 15 פעמים ביום ) זה היה מעיק מאוד והרגשתי שאני לא יכולה יותר אבל הכול היה ניסבל עד שהגיע הטופ של הפגיעה שהיא פגעה בי יום אחד היא הגיעה למקום העבודה שלי אין לי מושג איך היא מצאה את המקום ,כששאלתי אותה איך את מצאת אותי אז היא אמרה לי אל תדאגי ידי בכול היא הגיע לעבודתי ושם 3 ימים ברציפות היא פשוט אימה עלי ודרשה סכום כסף ואמרה משפטים כמו: יהרגו אותי עם לא תתני לי .. את היחידה שיכולה להציל אותי.. ועוד ועוד ,אז תארו לכם את הלילות שאחרי את הניגוני מצפון שלה את הדילאמה איך וכיצד לנהוג ומה לעשות? מיליון דברים עולים בראש נכון אסור לה לאיים אבל הנה באה הביולוגית ומבקשת עזרה ואך אני לא אעזור לה גם כשהיגעה למקום עבודתי היא היתה נראת מאוד לא יציבה (מסטולה כזאת העניים רצדו לה , דיברה מהר כזה ) תארו לעצמכם אותה פותחת לי את הדלת בכיתה? היא חיכתה בחוץ ביקשתי ממנה שתלך אך היא סרבה ואמרה לי שהיא תחכה לסוף היום והיא חיכתה אני חייבת לספר לכם סיצואציה שקרתה באותו זמן תלמיד אחד שלי יצא החוצה וחזר ואז הוא אומר לי המורה מי זאת אמא שלך למה את משאירה אותה לחכות לך .. יו איך אתם דומות.. אז לא הגבתי אל תשכחו שהיא מאוד דומה לי חיצונית אז זה בעיה מה שיעצו לי לעשות ועשיתי זה להחליף מספר טלפון אז החלפתי וגם זימנו אותה לשיחה בשירות כדי לאפס אותה , היא הגיעה לשירות עם תגבורת של אחותה וגיסה (היחידים שיודעים.) ופשוט שיקרה בכל מיני דברים וזה מה ששבר אותי לגמרי כי בקשר לכסף אני יכולה להבין שאנשים נמצאים במצוקה אז רק רוצים לצאת מימנה אני לא באה לישפוט אותה חס וחלילה ,אבל בקטע של לשקר ולהביא תיגבורת לגיבוי זה פשוט פגע בי מאוד איפה היתה התיגבורת לפני 23 שנה אהה???? אז ברור שבשירות מכירים אותה ולא האמינו לה ,אבל בי זה פגע כי איך היא חשבה שאפשר לומר עלי כל מיני שקרים ולבקש לפגוש אותי ואני יגיע כאילו לא קרה כלום ? מאז היא צלצלה לשירות מספר פעמים כדי לשאול ולעשות בלאגן , בתחילה הציאו לי להיפגש איתה "ולהתעמת" איתה חזיתית אני סרבתי ועדיין מסרבת לא ביגלל שאני פוחדת אלא בגלל שאני מסתכלת קצת קדימה ורוצה להבין מה יצא לי מזה ? מה אני יעמוד ויגיד לה שקרנית ? אני פשוט לא יכולה להסתכל לה בעיניים אני מתביישת בשבילה וחוץ מזה אני לא חושבת שהדרך להתעמת היא נכונה אני חושבת שהחור שיהיה לי אחר כך ואיך שניסגור הוא יהיה גדול יותר אני לא עשויה מאבן וגם לי יש רגשות ,גם אני בעצמי עם כל המצב מאוד כואבת על הנושא .. אז היום הגעתי לשירות והיא השאירה לי מיכתב מוקלד ,הע"ס שלי נתנה לי את המיכתב ושאלה אם אני רוצה לפתוח אותו כאן אז לא פתחתי כי העדפתי לפתוח לבד לא כל כך נעים לפתוח כשבוחנים את התגובות שלי אז היא אמרה לי שתדעי לך פתחנו אותו רק להגן עליך ולראות את התוכן ולא היא זאת שכתבה אותו לבד אלא עזרו לה אז קחי את זה בחשבון,, אמרתי לה שיש לי הרגשה שהמכתב לא הגיע בזמן מכיון שאני גם ככה עדיין לא שלמה 100 אחוז עם הנושא וזה עלול לסבך אותי יותר ... פתחתי את המיכתב עם ידיים רועדות וזה היה תוכנו גם עכשיו שאני מחזיקה אותו הידים שלי רועדות .. שיר היקרה (ביתי) כל כך הייתי מאושרת מחידוש הקשר ביננו כל כך שמחתי נפגשת עם קרובים , הרגשתי שאת מאוד מרוצה בקירבתי ובקרבת המשפחה מה קרה ניתקת את הקשר אני באתי לעבודה שלך שאת סיפרת לי שאת עובדת שם, רק מפני שניתקת פתאום הקשר והטלפון ודאגתי לך הבנתי מהע"ס שאינך רוצה שאני אבוא לעבודה יותר, ואני כמובן מכבדת את זה ולא אבוא אני מאוד מתגעגעת אליך אני מבקשת שנקיים פגישה בנינו בכל מקום שתקבעי אם אינך מעוניינת בקשר נוסף איתי ,אצטער על כך מאוד אך אכבד את רצונך. ואולם אני מבקשת שתסכימי להפגש פעם אחת נוספת לפחות שתגידי לי פנים מול פנים מה הם רגשותיך ובקשותיך את צריכה להבין קשר שיצרת עורר גם אצלי רגשות רבים זהו זה המיכתב כמו שאתם רואים יש כאן דברים לא נכונים אני לא מסרתי לה את מקום עבודתה , ושוב אני רוצה שיובן אינני שופטת או דנה אותה לחיוב אך פשוט קשה לי מאוד להתעמת איתה חזיתית ולהגיד לה בפנים אני לא רוצה לראות אותך יותר ...שלא יובן לא נכון אני רואה גם את הצד שלה אך המרחק בנינו פשוט לא ניתן לגישור עם כל הרצון הטוב ,, ואני תוהה איזה רגשות זה עורר אצלה רגש לכסף ? לשקרים?לאיומים? זהו מקווה שהייתי מובנת באמת הפעם זה ההודעה שהיה לי הכי קשה לכתוב אז מאוד מעוניינת לשמוע את עצתכם משפחתי היקרה מה לעשות ?? בנתיים הלב שלי ניצבט כי בכל אופן אני לא נטולת רגשות וגם מכתב כזה מזיז מיתרים בלב תודה לכם על ההקשבה אוהבת את כולכם
שיר

*תמי

New member
שירונת בוקר טובבבבבב

מקווה שאחרי מנוחה הדברים נראים פחות נוראיים... ואם היא מאיימת עליך פשוט תאמרי לה שיש לך חברה שוטרת
שתטפל בה אם היא ממשיכה... אההההה?
מקווה להצליח ליצור קשר בערב. בי תמי

..שיר..

New member
../images/Emo20.gif תמי תודה על ה ../images/Emo33.gif

פשוט חיממת לי את הלב בים של איכפתיות אז כן התעוררתי וקיוותי שזה היה חלום אך מהר מאוד חזרתי למציאות בקשר לשוטרת לא נראה לי שזה ישפיע עלהה
מקווה שהערב שלך עבר בהצלחה שולחת
שיר

לימור1

New member
שיר שלנו

אני דווקא חושבת שאת צריכה להפגש איתה, אבל בתנאים מבוקרים. אולי בשירות למען הילד, או משהו כזה. אני חושבת שאת צריכה פגישת סיכום לצורך סגירת העבר והתחלת העתיד. אם תקבעי איתה פגישה, את צריכה לדעת, לדעתי, בדיוק מה את רוצה ממנה ומעצמך כדי שתוכלי להמשיך הלאה. אם המסקנה שלך היא שאת לא רוצה קשר איתה, את צריכה להסביר לה את זה, וגם למה את לא יכולה להיות איתה יותר בקשר, כדי שתוכלי להמשיך עם החיים שלך. אם את רוצה סוג כלשהו של קשר איתה, את צריכה להסביר לה בדיוק מה הציפיות והתנאים שלך להמשך קשר כזה. היא צריכה לדעת שהיא הכניסה המון בלגן לחיים שלך ושאת בנקודה בה את חייבת לארגן אותם מחדש.

..שיר..

New member
../images/Emo23.gif ללימורי האחת ויחידה ../images/Emo39.gif

בקשר לפגישה איתה אז אני עדיין די טעונה וחושבת על הנושא , ברור שלא נשארו לי הרבה אופציות לנסות להסביר לה אני לא יודעת כמה זה יעזור אבל אני ינסה ,כן לימורי את צודקת כדי להיפגש איתה אני צריכה לדעת מה אני רוצה מימנה ומעצמי אבל זו שאלה קשה במיקרה שלה כי לדבר איתה על ציפיות זה לא רלונטי זה יחזיק בדיוק חצי שעה , והלואי לימורי שהיא תגיע להבנה לבלאגן שמתחולל בחיי תודה לימורי על ההתיחסות שולחת
שיר

English

New member
שיר חמודה

בעצם לימור ממש כתבה את דעתי. מנסיוני, עדיף לא להשאיר דברים לא סגורים. עדיף שיהיו כללים והם יהיו ברורים לשתיכן. היא חייבת לדעת שיש גבול כמו לא לבוא למקום העבודה שלך, כמו דרישת הכסף. תבררי עם עצמך אם את בכלל רוצה בקשר ואם כן אז באיזו מידה ואחר כך תנסי להפגש איתה. נראה לי שעדיף שלא תהיו אחת על אחת אלא עם עו"ס או מישהו, כדי שלא יעשו לך מניפולציות רגשיות וישחקו לך על המצפון. ושיר - אל תשכחי שכל בחירה שלך היא בסדר. גם אם תחליטי לנתק את הקשר כי הוא נראה לך לא בריא או סתם לצמצם אותו - הכל לגיטימי. זכותך לבחור בכל אופציה שטובה לך. סתם, היתה לי הרגשה שההחלטה מלווה ברגשי אשם. אז אל תעשי לעצמך את זה. תעשי מה שטוב לך. את נסיכה אמיתית

..שיר..

New member
../images/Emo23.gif ../images/Emo39.gif לאינגליש המתוקה

אני יודעת שעדיף לא להשאיר דברים פתוחים אני עוברת את החויה של זה כל יום הפתוח הזה שזה לא כאן ולא כאן , אבל אני יודעת אינגליש שכל הניסיונות להסביר לה מיצד ע"ס לא חדרו אלהה , היא מאוד משחקת עם ריגשותי ובסופו של דבר אני זאת שסגרתי לה את הדלת מחוסר ברירה,ותודה אינגנליש שאת חושבת שלצמצם את הקשר או לנתק זה לגיטימי חשוב היה לי לשמוע זאת כי בכול אופן את מתארת לעצמך את ההרגשה .. כן צדקת גם בקשר לריגשי אשם כי כמו שאמרתי אני לא אבן והיא לא סתם אדם מהרחוב אז יש מחשבות וחששות וריגשי אשם לגבי איך שהיא מרגישה עם הנושא ואיך השארתי אותה .. ובקשר לנסיכה איזה נסיכה
בשביל שאני יהיה נסיכה
צריך נסיך לא ??
אז המון תודה אינגליש על ההתיחסות באמת קצת פותח דרך הסתכלות אחרת על הדברים למרות הקושי העצום שולחת
שיר

דיאנה*

New member
התבלבלת

טעית יקירתי, כדי להיות נסיך צריך שתהיה נסיכה. ונסיכה כבר יש. תפסיקי כבר להתווכח עם אינגליש.
לילה טוב, (תעשו חיים בצ´אט) דיאנה.

מיכל@ל

New member
שיר

לא פשוט... אני מקווה שבשרות ידעו לטפל במצב ולהוריד אותה ממך.

למעלה