לוח מודעות

סדנאות חיתולי בד-והפעם בצפון

שמחות להזמין את המעוניינות להחכים בנושא חיתולים רב פעמיים.
הסדנא הקרובה ביום חמישי ה-3.1.08 בשעה עשר בבוקר בישוב עדי.
ומה בסדנא? כל מה שרציתם לדעת על חיתולי בד ולא ידעתם איפה לשאול... רגע...מה הם בכלל חיתולי בד? מהם היתרונות של חיתולי בד (ועל הדרך מהם החסרונות של חיתולים חד-פעמיים ) איזה סוגים יש בארץ? וכמה חיתולים צריכים? יעוץ לגבי קניית ערכת חיתולי בד מותאמת אישית. מעבר מחיתולים חד-פעמיים לחיתולי בד. כמה עולים חיתולי בד? איך מכבסים? מייבשים? מורידים כתמים? איך להגיב לסביבה ביקורתית. כמו כן בסדנא יהיה ניתן למדוד חיתולי בד הניתנים לקנייה בארץ. לקבל הנחה על רכישת חיתולים,וערכה נסיונית מיוחדת. מחירי הסדנא אישיים, כל אחד ויכולתו הוא, בכניסה תהיה תיבה לגביית תשלום. (מחיר מומלץ 25 ₪( בכדי להבטיח ייעוץ אישי מספר המקומות בסדנא מוגבל, יש לאשר הגעה בכדי להבטיח מקום . ילדים/תינוקות מוזמנים!!! _____________________________________________________________

דיתIש

New member
סליחה על הבורות

אבל למה שאני ארצה להתעסק עם חיתולי בד???? רק המחשבה על פתיחת חיתול בד מלוכלך מגעילה אותי, ושלא לדבר על להתחיל להתעסק עם זה. בקושי לטיטולים אני מתפשרת. עם היתה מכונת החתלה לילדים אני הייתי הראשונה שקונה אותה.

קודם כל בריאות התינוק

החיתולים החד פעמיים מאוד נוחים לשמוש- הם דקים,סופגים הרבה,והתינוק נשאר יבש וכל זאת ב"עזרת" כימיקלים מסוגים שונים אשר באים במגע עם עור התינוק ברציפות 24 שעות ביממה לאורך כ-3 שנים. חומרים אלו מזיקים לבריאות התינוק בטווח ארוך ואצל תינוקות רגישים גם בטווח הקצר- תפרחת החיתול,אדמומיות,ופטריות, שנעלמות מיד עם המעבר לשמוש בחיתולי הבד. ולשם הבהרה-חיתולי הבד המדוברים הם לא מה שהיה פעם,אלא חיתולים מעוצבים בדיוק כמו החד פעמיים,קלים להחתלה לנו ההורים.הם עבים, עם יכולת ספיגה גדולה,יפיפיים ונעימים בהרבה לתינוק. הם מצויידים בעזרי החתלה כמו למשל נייר אורז-שמסנן את הקקי ומושלך עם כל המסה ישירות לשירותים. בחישוב שנתי-הם גם זולים משמעותית יחסית לחד פעמיים. תחשבי גם על כמות הפסולת העצומה שמייצר תינוק אחד במשך שנות ההחתלה-2 טון אשפה,זה נפח אדיר ! החיתולים גם לא מתפרקים והנזק הסביבתי שנוצר נמשך לאורך 500 שנה ! יש עוד יתרונות ותשובות שתוכלי למצוא כאן. באהבה

marcyg

New member
הפינינג חורף בהיולי- בחינם

בואו תכירו את הצוות, תתנסו בחוגים, טיפולים, פינוקים... ב11/01/08 מ9:30-12:30!! כולם מוזמנים: הריוניות ובני זוגן, הורים ותינוקות

למעלה