לא יתמו ימיה.

deepbluesea1

New member
../images/Emo23.gifלא יתמו ימיה.

כל דקה שעברה כמו רכבת שחלפה לא תחזור חזרה. אהבה שפשטה כמו זרע שנזרע... לא יתמו ימיה גם לא לילותיה. מילים שנאמרו הודעות שנשלחו. לו היתה היונה שליחה נכונה לה עבודה מרובה. האם בדידות לשנינו נחרוץ????? וניתן כך לזמן לחלוף?????? deepbluesea

קסנדרה*

New member
ברוכה המצטרפת לפורום ../images/Emo13.gif

אשמח להגיב ליצירתך בהסכמתך
קסנדרה

deepbluesea1

New member
../images/Emo45.gifהיי קסנדרה....

תודה.... ובשמחה אקרא הערותייך והארותייך.....הלא כל בקורת היא דבר יוצר:)))) רק בעדינות:))) בבקשה ..זו פעם ראשונה שאני חושפת משהו שיצרתי בפורום והמגירה מלאה:)))) תודה:)

קסנדרה*

New member
בכפפות משי חביבתי ../images/Emo13.gif

ובואי אומר לך בנימה אישית, לפני הביקורת, כפי שכתבת מכל ביקורת למדים משהו. ויחד עם זאת כל מה שנכתב כאן הינו בגדר הצעה, ברצונך אמציהו וברצונך תשליכיהו. דקה שעברה כמו רכבת שחלפה לא תחזור חזרה. * אם אין חשיבות לחריזה אז אני מציעה: לא תשוב. בכדי לא לחזור על השרש ח,ז,ר אהבה שפשטה כמו זרע שנזרע... * אני מציעה להחליף נקודות במקף לא יתמו ימיה גם לא לילותיה. * הזרע שנזרע הוא דימוי לאהבה. ואיך את קושרת את שתי השורות הבאות לרעיון? מילים שנאמרו הודעות שנשלחו. לו היתה היונה שליחה נכונה לה עבודה מרובה. האם בדידות לשנינו נחרוץ????? * כאן ראוי שיהא פסיק וניתן כך לזמן לחלוף?????? * וכאן יספיק ? אחד. ובהצלחה בהמשך ונשמח לקרוא עוד מהאוצרות במגירתך
ושוב ברוכה המצטרפת לפורום
קסנדרה

deepbluesea1

New member
לא יתמו ימיה

קסנדרה יקרה תודה על הארותייך.....אימצתי....למדתי... ובקשר להקשר:))) האהבה גדלה(שווא מתחת לאות ג) תתן מפריה ולא תכלה....כמו אותו זרע שנזרע ואולי הפך לעץ...ייתן מפריו וגם הוא לא יכלה... ושאלה לי אליך...האמנם אפשרי לפרסם רק יצירה אחת ביממה???. בברכת לילה קסום..... deepbluesea

קסנדרה*

New member
לצערי כן, היות ואנחנו רבים וכולנו

שופעי יצירות והאמיני לי גם כך ההתתייחסות ממוקדת יותר. כל יצירה זוכה להתייחסות הראויה
עם הזמן תביני בעצמך. קסנדרה

למעלה