יום נישואין

../images/Emo23.gif יום נישואין ../images/Emo23.gif

היום נוגי שלי חוגגת יום נישואין. חלפו להן 2 השנים והיום אתם חוגגים יום נישואים
שתמשיכו ללוות אחד את השני
בכל דרך ובכל שביל,
שהאושר והאהבה יהיו בינכם
בכל שלב ובכל גיל. אז המשך הרבה הצלחה בחיים המשותפים מאיתנו חברי הפורום האוהבים

בלי עין הרע- חגיגה רודפת חגיגה

מזל טוב ליום הנישואין שתדעו רק חיבוקים ונישוקים שאושרכם יהיה מדהים וששלי תצטרף למאחלים

אכן יום שמח ומשמח.

אמנם בעלי עדיין עובד במרץ וכמעט ולא נמצא בבית (ובקרוב אולי גם תדעו למה [יש סוסים שמדברים עברית]) ואת החגיגות שלנו נדחה לזמן פנוי קצת יותר, אבל כל העומס עכשיו הוא מסיבות טובות ולכן מתקבל בהבנה רבה. אז בעלי היקר , אהוב שלי, חבר שלי, אבא של הבת שלנו - יצירת אהבתנו כבר שנתיים שאנו נשואים ושלוש שנים ורבע שאנו חברים. כל כך הרבה הספקנו יחד בתקופה הזו- לסיים לימודים (אני) להתחיל לימודים נוספים (אתה) להתחתן בקפריסין בסופ"ש מקסים לעבור לגור ביחד (כן כן בסדר הזה) לעשות מסיבת חתונה בצפון לחברים ולמשפחה לטוס להודו לירח דבש נפלא לחזור משם עם בטן שכל הזמן גדלה להתחיל עבודה חדשה (אני) לעזוב אותה עם הריון בשמירה ללדת מוקדם בלידת אקסטרים להיות בפגיה יותר מארבעים ימים לחזור הביתה לחיים חדשים ולראות את נגה אהובתנו עושה דברים מדהימים שמוכיחים כל יום שאין כיסוי לפחדים (וטוב שכך) ועכשיו חודש של חגיגות שבוע שעבר נפתח יום הולדת 28 שלי יום נישואים שני שלנו ועוד ממש מעט יום הולדת שנה לנגה הוכחה לחברות , לאהבה , התפתחות והתמדה בבניית זוגיותנו, משפחתנו וביתנו על כל אלו אני כל כיום מודה.

מזל טוב../images/Emo49.gif

והמשך שנים מאושרות יחד הרבה בריאות ואושר. מזל טוב ענקקקקקקקקקקק

למעלה