יום הולדת שמח לשיר!

noa462

New member
בקשה...../images/Emo92.gif

תראו אני לא יודעת אם תיהיה מחר שביתה... אני ממש מקווה אבל יש נושא יותר חשוב!!! לשיר יש יומהולדת מחר!!!!!! וזה לא משנה אם יש או אין ביצפר- כיאלו עדיף אם לא יהיה בקיצור יש לי בקשה... תשרשרו כמה שיותר הודעות כדי שנגיע לפחות ל200 שבהם תוכלו למסור גם לשיר מזל טוב... אז שיר ממני: המון המון מזל טוב!!!!! שתמשיכי להיות אחלה חברה!
נועה שאוהבת!

mcrlz

New member
נועה!

אני חולה עליך!!! סולחת לך על הכלללללללללללללללללללללל!!!!! יווווו איזה חמודה נכון? חסר לכם שתגידו שלא!!

noa462

New member
חחח

תודה תודה זאת אני!!! מתה עליך!! ובהצלחה...

galmc

New member
שיררר ../images/Emo49.gif../images/Emo77.gif../images/Emo166.gif../images/Emo65.gif../images/Emo151.gif

סוף סוף עברת את גיל 13 :)

mcrlz

New member
בשעה טובה:)

וגל לנו יש שביתה מחר!! פחחחחחח טוב דיי:)

galmc

New member
את ממש רעה!!

לי אין, היום הראשון שלי בבית ספר שאמור להיות השני הוא בתאריך שלך :((

Sharonnn

New member
../images/Emo65.gifמזל טוב שיר!!!!!!!../images/Emo65.gif

ויומולדת(14?!)שמח!!!!

mcrlz

New member
כן 14:)

נועה אני מממשת את ה200 הודעות למרות שאין סיכוי שנגיע לשם:) חחחחחחחח

noa462

New member
דייייי

אני אומרת לכם לשרשר הודעות כדי להגיע ל200 וזה מה שאתם עושים!!?!? יותר מהר... ושיר מזל טוב שוב...

noa462

New member
אתם לא קולטים!?

לשיר יש יומהולדת היום וכולה 3 אנשים משאירים לה ברכה?! אתם לא מתביישים?! שיר בטח נעלבה.... איפה ערן או רועי? שהם ישאירו הודעה... טוב אבל ניתן להם להתעורר קודם...

S hiran 14

New member
שיר!!!

אז מה אם התקשרתי אלייך כבר הבוקר ושלחתי לך גלויה והודעה לפלאפון ולאי סי קיו... מזל טוב בכל מקרה....
love u!!!

roimc

New member
מזל טוב ../images/Emo24.gif

שיר מזל טוב ובגלל שאנחנו בספטמבר אז בהצלחה בלימודים (את רק ט´ אין לך מושג מה עומד לעבור עלייך!! חח סתם דווקא עבר עלי סבבה ט´).

noa462

New member
למישו יש

מושג איפה שיר?! ערן אתה דיברת איתה הרגע לא?

למעלה