יום אהבה שמח

../images/Emo23.gifיום אהבה שמח../images/Emo23.gif../images/Emo32.gif

הפי ולנטיין ואט אוור. (השורות להלן נכתבו בהומור אין ליחס כל חשיבות או יש ליחס וללכת לבכות לבן\ת הזוג) מזל טוב לכל הזוגות האוהבים (שיתקעלכםעצםבגרון) שמקפצים באושר מול עיני ומתנשקים ועושים לי "הא!" בזמן שאני צופה בהם. שיהיה לכם חג ורוד מתקתק ודביק ושאמן תקבלו דובי שדומה למוטציה מעוותת שאוחזת בידה את המילה שהפכה לכה קילשאתית "I LOVE U" אבל יותר מכל מזל טוב לאותם אנשים שהיום יקבלו ביצים סוף סוף,ובגין יום האהבה הם הולכים להצהיר בפני אהובם שהם אובססים אליהם ויש להם מיני מקדש בארון בחדר,כולל מזבח קטן שהם מעלים בו ג'וקים (חה חה חהה). ומזל טוב גם כן לאותם רווקים שנשארים לבד וממררים בבכי על זה שהם לבד,אז לפני שאתם חותכים את ורידיכם,חייכו על העולם,ותדעו כי זה יבוא יום אחד ואז תצעדו יחד יד ביד לעבר עוד יום אהבה קיטשי,ותתנשקו בפניי ותגידו לי "הא!" אז אל תאבדו תקווה (בינתיים אתם יכולים לחסוך כסף לכל מקרה,אל תשכחו יש גם את ט"ו באב) אז בהצלחה לכם! -אז מה אתם עושים היום? איך אתם חוגגים את היום הזה (תראו אם יש סיבה לחגיגה,למה לא בעצם??) (לקוח באב"ה)

יש לי רומן מרגש

עם מרק עוף,ממחטות וכדורים. הלכתי לבית הספר היום כולי חולה בשביל לממש את אהבתי עם המבחן בתנ"ך,הלך לי לא רע! אה וחוץ מזה שהזה שאני אוהבת (אויש זה נשמע כ"כ פטאתי במיוחד שזה אחד הידידים הכי טובים שליXD) לא שם עלי
. אין מה לעשות להיות מצונן זה לא מושךXD הפי הפי ולנטיין

Nizan 16

New member
../images/Emo115.gifיום אהבה שמח לכולם!! (גם לך)

חוץ מאסמס אחד של "יום אהבה שמח" וזה שכל פעם מישהו מסביב נזכר פתאום שהיום זה ולנטיין דיי, אני לא מרגיש את החג. "בדד אלך, גם תפילה אין לי, בדד.. בלי עתיד, בלי תקווה, בלי חלום"
.

Nizan 16

New member
../images/Emo115.gifאהמאהמ!! אני בגילך!!!

17 בקרוב.
אבל זה כבר ממש לא משנה הגיל.

nofarosh11

New member
../images/Emo80.gif יום א-אהבה שמח D:

אני זוכרת שביומאהבה שנה שעברה אני ולאה יצאנו להופעה של יובל המבולבל
------------- אה, אגב D: יום ראשוןןןןןן הולך להיות שיר מקורי של רן בפרק D: כןכן, שיר שהוא כתב D: גם יפה, גם חכם, גם בחו"ל [כרגע XD] וכם משורר D: כפרעל בעלי
XD

nofarosh11

New member
../images/Emo80.gif איזה מותק טל טלמון :)

היא מתארחת בפורום שלה, והיא ענתה לי, מדהימה שכמוה *שושי
נופר מתוקה! תודה על הפרגון והאהבה מחמם את הלב לשמוע, אז ככה: פעםאחרונה שבכיתי הייתה לפני כמה ימים על הסט בסצינה מאד קשה, אבל מבחינת החיים האמיתיים שלי בכיתי לפני כשבוע כשהלכתי לבקר ילד קטנה שמעריצה את דני הוליווד ואת הדמות שלי. הילדה הזו פצועה קשה אחרי תאונת דרכים קשה והיא כל כך התרגשה לראות אותי ולא הפסיקה לחייך. כשעזבתי היו לי דמעות של אושר, שיש לי את האפשרות לשמח ככה מישהי ולגעת לה בחיים. גם היא נגעה בי, פתאום הבנתי שיש דברים טובים ומדהימים שאפשר לעשות עם הפרסום ושזה אחד מהם. גיל ורן אפילו יותר יפים במציאות כי אז הפ גם עצמםוכל אחד יפהיפה באופיו. הם יפים מבפנים ןמבחוץ. כן, כבר מזהים אותי ברחוב וכולם מפרגנים. לגבי דוגמנות, תודה על המחמאה, ויכול להיות, אני לאיודעת מה יהי בעתיד אבל שה לי להתחבר לזה, אני מתחברת למשחק ולעומק ולאומנות שבזה... את כל כך מקסימה יום אהבה שמח נשיקות והרבה! איזה כפרה היא
[נשמעתי עכשיו כמו פקאצה בת 11 וחצי >< ]

הכנתי לי ולבעלי ארוחת ערב רומנטית עם נרות

וכוסות יין (אבל עם קולה בפנים, אנחנו שונאים אלכוהול), היה ממש כיף. קניתי גם עוגה טעימה של ריץ' שתהיה לקינוח.

Nizan 16

New member
../images/Emo115.gifבבקשה תגידו לי שאני לא השתגעתי..

הולך להיות השיר שלנו 5 או שאני דמיינתי את זה???

שקר ../images/Emo3.gif ואני אגיד לך איך אני יודע.

האתר הזה מפרסם בכל מיני מקומות את אותה מודעה שאת ראית, אבל עם שמות של סדרות אחרות. הם סתם משתמשים בשמות של סדרות. אני ראיתי מודעה כזאת על הנפילים, האי, בובות... לא צריך לקחת ברצינות

למעלה