חולההההההה על עברייייייי

../images/Emo23.gifחולההההההה על עברייייייי../images/Emo25.gif

אני חולה חולה חולה על עברי השווהההההה... בקיצור אני חדשה פה אז תנו כבוד... דברו איתי..---=--->>300268658 -->אייסי שליי.. יאלה אין עוד מה להוסיף..ביי לכם אנשים... ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ......................................... ========================================= _________________________________________ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ----------------------------------------- :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

../images/Emo54.gifRESPECT ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

וואי איזה מושייייייייייי יש לה אייסקיו ואי כפרעלייך תעשי לי פיס אנד לאב
לייק חשת באמא'שלי ========= רן היה פה ===========

A N I g M A

New member
../images/Emo22.gif

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ +++++++++++++++++++++++++++++++ _______________________________ ******************************* ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ::::::::::::::::::::::::::::::: ............................... <><><><><><><><><><><><><><><>< XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX ========סיוון was here=========

elezrit

New member
חחח

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ *********************----------------------***************** ---------------------**********************----------------- %%%%%%%$$$$$$$#######@@@@@@@!!!!!!!&&&&&&&*******)))))))((((( ++++==========+++++++++or was here too...+++++++============++

yael n

New member
../images/Emo6.gif

כדאי לך לקחת תרופות או לפחות לראות רופא
להיות חולה זה לא יפה (חחח רק בשביל החרוז...
) ~~~~~~~~~~~~~+++++++++^^^^^^^^^*********************%%%%%%%%%%%%%########יעל (
) עדין פה~~~~~~~~~~~~~~~~+++++++++++++++^^^^^^^^^^^^^^^*************************&&&&&%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%

זוהרים

New member
חח מפחידה.

מזה הפרטים האלה, קצת מלחיץ. [וכבר אמרתי שמאז "זכיתי לאהוב" יותר ויותר פאקצות אוהבות את עברי]

אבדון2

New member
וואי....

למה כולם הגיבו ככה לא הבנתי? חחח... ברוכה הבאה...את למעלה...ליטל?

זה קורה גם לטובים ביותר.

אפילו הענקית (לא פיזית, חלילה) המושלמת שלי מתה על עברי לידר. אבל לא לחינם. היא באמת יודעת את המלים, מקשיבה לשירים. אולי צעירה בגילה, אך בחורה עמוקה בלי ספק. אני פשוט מעריץ אותה. כך ממש. אולי אפילו אפתח לה פורום כמו של עברי. עברי שולט, כמובן.

למעלה