בוקר נפלא ליום אוהב ומלטף

spidi2

New member
../images/Emo23.gifבוקר נפלא ליום אוהב ומלטף../images/Emo23.gif

בוקר נפלא לכולםםםםםםםםםםםם בוקר של אור בוקר של בריאות בוקר של אהבה בוקר של נטול.... נטול שנאה נטול קנאה נטול פחד נטול אשמה ונטול קפאין מחבקת את כל מי שרוצה (מי שלא רוצה לא חייב!
) מאחלת לכולם יום אחרון של עבודה נפלא... (אדמו´ סוף השבוע הגיע עד אלייך)... לכל מה שיקרה היום, לכל מה שיקרה מחר, ולכל מה שיקרה ביום שבת - מרימה
לחיי האהבה!

deena

New member
בוקר טוב ../images/Emo102.gif../images/Emo65.gif וקפה דחוף

בבקשהההההההההההההההה

נקיטה...

New member
בוקר...

הנה הוא כאן. בדיוק כמו אתמול בדיוק כמו מחר (מקווה) יום חדש. ואצלי... ענת

spidi2

New member
נקיטה, אצלך הוא יום נפלא!

הוא חייב להיות כזה.... אחרת .... יש לו עסק... איתי! ואם אני לא מספיקה... בטוחה שגם חיוכים תצטרף אליי... היא יודעת ל
חבל"ז... (אני מכירה את כישורי הפיצוצייה שלה, מאותו היום שהיא עזרה לי לפוצץ כל אחד שעמד בדרכי!!!)...

rotem1212

New member
בוקר אנשים

בוקר טוב אנשים אני כבר כמה ימים לא רואה טוב , הילה חזקה פתחה דלת ברזל כבדה וחלודה , האור נכנס ושוטף את כל החדר , אני מסונוור..

kyael

New member
בוקר טוב פורום... הנה סוף השבוע בא

בוקר טוב לדגניתי חברתי האהובה בוקר טוב לספידי, האישה המדהימה בוקר טוב יאירי, כמה טוב לראותך כאן שוב יום חמישי... יום עבודה אחרון השבוע... העייפות מכריעה אותי שיהיה לכולנו יום טוב בתקווה שהשבוע הבא יהיה יותר מחוייך לכולנו יעל

sholy1

New member
איזה בוקר...../images/Emo10.gif

אוף.!!!!!!!! בלילה שמעתי את הבן שלי משתעל וחשבתי לעצמי "הינה זה שוב מתחיל... כמובן שבבוקר הוא קם עם עם פרצופון אדום לוהט וחום גבוה. ואז מתחילים הטלפונים לנסות למצוא מי ישאר איתו... כמובן שלא מצאתי אז בסוף אמא לא הולכת לעבודה הילד מאושר ואמא שוב צריכה להתנצל ולהסביר ולהרגיש לא נעים ולומר למפקחת תראי לי איין עם מי להתחלק את מבינה ולקבל תגובה מאוד לא אוהדת ומשתתפת.... מצטערת על הקיטורים פשוט כבר אין לי כוח יותר היה לי חודש נורא וזה רק הולך ונעשה יותר גרוע!! שולי.

sholy1

New member
תודה

נשתדל להרגיש יותר טוב. עכשיו אנחנו הולכים לרופא. אז נתראה כשנחזור..(אמא בבית אז יש זמן לחברים בפורום....)

spidi2

New member
שולינקה...

הרבה בריאות לילדון (נסיך נסיך אני יודעת, אבל אני יכולה לקרוא כך רק לשלי....)... והרבה כוחות לאמא! יום של בריאות, וקבלי
... רגע... זה לא היה בשבילך... זה לילדון... הנה ...
בשבילך! תרגישו טוב...

sholy1

New member
הי חזרנו מהרופא.....

והרופא אמר: וירוס לשתות הרבה תה חם וכ´ נתגבר תודה ךספידי
על הברכות הנסיך מרגיש יותר טוב אחרי האקמול ואמא עייפה ומחפשת שמרטף לאחרי הצהריים...(פרנסה מה לעשות.. זהו לפחות יש קצת זמן למחשב...

למעלה