ושוב אני כאן...ויצירת המופת שלי לפניכם

../images/Emo23.gifושוב אני כאן...ויצירת המופת שלי לפניכם

אז אחרי חודשיים של אירועים לא הכי משמחים ונחמדים,שישי האחרון חגגנו קצת משהו משמח, יום הלדת לאחיינית שלי בת ה- 9 והרי לפניכם יצירת המופת שלי עוגת היום הלדת הפיות הן מקרמיקה והשאר ממרציפן פרחים, פטריות וכל השאר פרי יצירה שלי. ואם בא לכם רעיון מדליק ליום הלדת לבנות אז אפשר ללכת על ספא ומכון יופי. מצאתי אתר מדליק שנתן לי השראה לנושא יום ההלדת. החלטנו לעשות יום הלדת רק לבנות, ליום ההלדת הגיעו כל בנות הכיתה, 16 במספר עשינו 4 תחנות שכללו, תחנות יופי: 1. תחנת איפור וטיפול פנים 2. תחנת מניקור ועיצוב ציפורניים 3. תחנת ג'קוזי לרגליים 4. תחנת קעקועים ותספורות 5. תחנת הכנת כריכונים 6. תחנת הכנת עוגיות שוקולד צ'יפס במהלך יום ההלדת היה שולחן בצד שכלל משקאות טרופיים כגון תות בננה, תפוז, קוקטיל טרופי, לימונדה ועוד ובין התחנות הילדים יכלו לשתות ולזלול קצת ממתקים. חילקנו את הילדות לקבוצות בכל תחנה 3-4 בנות, כל ילדה קיבלה פנקס תלושים ובכל תחנה שעברה השאירה קופון ובסוף היום הלדת כל אחת קיבלה מתנה תיק בד עם מחברת קטנה+ערכה של סיכות וסרטים לשיער+ארנק. אירגנתי את הגיסות שלי ואחותי שכל אחת היתה אחראית על תחנה ובכל תחנה תליתי שלט עם שם התחנה. והנה התמונות של התחנות לפניכם... ואם אתם רוצים עוד רעיונות אז מצרפת קישור לאתר הזמנות לימי הלדת לעוגה, תכנון והפקה מתקבלות אצלי בשמחה
אוטוטו עושה הסבה להפקת ימי הלדת לילדים,חחח

והקופונים שחולקו

מצרפת קובץ עם הקופונים שחילקנו ועל דלת הבית תלינו שלט "ברוכים הבאים למכון יופי וספא של שני"

באמת חגיגת יום הולדת מושקעת, עוגה

יפה להפליא, והרבה ברכות לאחינית, אבל סליחה שאני שואלת - בנות 9 - לא קצת מוקדם לאיפור????? ומה יהיה בגיל 12, לאן ילכו אז? למועדון לילה? אני מנסה לתאר לעצמי את נכדתי בת ה-9 עם יומולדת כזה..... ופשוט לא מצליחה.

w o m a n 10

New member
יודית חמודונת...

יש אפילו בנות 3 שאוהבות להתאפר ולהתגנדר ויש כאלו שלא. האיפור וכל השאר נעשה כמשחק... כתחפושת... תני חיוך לא ראינו אותך מלאן ת'אלפים זמן.

TALf2007

New member
אפשר לעמץ אותך להיות דודה שלי?

איזו השקעה מדהימה!!!
כל הכבוד
טל

w o m a n 10

New member
איזו השקעה, כל הכבוד ../images/Emo106.gif

לא פשוט לפנק 16 בנות בסלון יופי
העוגה מרשימה

../images/Emo51.gifשמחה שאהבתם../images/Emo9.gif

שנה שעברה עשינו מסיבת שוקולד ויצירה לכן השנה נאלצנו להשתדרג למשהו שונה...

למעלה