הנה שרה התחילה להרעיל על הבוקר

bamba38

New member
../images/Emo228.gifהנה שרה התחילה להרעיל על הבוקר

"אם אני לא אוהבת מישהו אז זהו זה לא יעזור, אני רואה מה שהוא עושה" מה הוא בידיוק עשה לה? אני כל הזמן מנסה להבין

ערסחבק

New member
אם בעלה בראיון מנה את כל ה"דווקאים" שהוא עושה

בזמן שהיא איננה בתוך הבית... זה רק מראה שהיא מציקה לו על כל מיני דברים בבית אני מודאג שהוא יעשה הכל בשביל להשאירה בתכנית בלי לחשוב כמה היא מביישת ומבזה את עצמה בהתנהגות המכוערת שלה

abigl

New member
רק בן זוג מאושר יכול להסתלבט ככה

הוא כנראה לא סובל מאוד ויכול להמשיך איתה בכיף עוד 30 שנה

ערסחבק

New member
זה החל כשהוא ביקש ממנה לסגור שקית גרנולה

שהיא השאירה פתוחה בכדי שלא תיכנס לחות. לשרה אסור להעיר !!!! - היא מייד נוקמת היא עשתה מזה סצינה כאילו שהוא הולך אחריה לכל מקום ומעיר לה אולי זו הסיבה שכולם יודעים שהיא הולכת בלי מיקרופון ולא מעירים לה "מפני זקנה - תשתוק" או פשוט חוסכים מעצמם את העליהום שלה את המחיר הם משלמים כולם בתקציב שההפקה מורידה כעונש

Thingummy

New member
הוא לא עשה לה כלום, היא מרעילה גם נגד ארז

והרעילה גם נגד בנצי. היא הרעילה נגד ארז בגלל האוכל המיוחד שלו, ואמרה לסער ואיילה לאכול מהר את השניצלים שלו כדי שלא יהיה לו. הם אמרו לה שהם מפוצצים והיא התעקשה שלא חשוב, העיקר שלא יישאר לארז. אחר כך היא עשתה את המוות לבנצי בגלל הנחירות שלו בנאומים אינסופיים שבחיים שלה לא ראתה מישהו שנוחר ככה, זו תופעת טבע, היא לא ראתה דבר כזה, היא חשבה שבעלה נוחר אבל זה כלום לעומת בנצי, היא לא עצמה עיין, זה בלתי אפשרי, זו תופעת טבע, וכולי וכולי בלי סוף. אני בטוחה שהיא תרמה לעזיבה שלו. מחר היא תרעיל נגד פותנה ומחרתיים נגד סתיו ואחר כך נגד גואל ואחר כך נגד אלירז. היא מרעילה נגד כל מה שזז, כולם שפלים חוץ משרה-ביילע. את מי היא נורא נורא אוהבת? קודם את החודדה ואחר כך את אביב, הטיפוסים הכי בזויים שנראו על המסך. למה היא נדבקה אליהם כמו מסטיק לנעל? כי היתה בטוחה שהם אהודים בחוץ. היא מחזיקה מעצמה מומחית לאח הגדול כי עקבה באדיקות אחרי העונה הקודמת, ועל כל דבר היא אומרת "תסמוך עלי, אני יודעת מה שאני אומרת, אני יודעת הכל". היא לא יודעת כלום, בטח שלא כמה גרוע היא נראית.

למעלה