סיכום שבוע

MoonFairy

New member
../images/Emo222.gif../images/Emo256.gif סיכום שבוע../images/Emo70.gif ../images/Emo140.gif

כי סוף סוף אני בבית עם אינטרנט ויכולה לפתוח שירשור כראוי
אז...... שנתחיל?
דבר טוב שקרה לך השבוע?
ביאוס השבוע?
קניית השבוע?
ספר השבוע?
סרט/סידרת השבוע?
ציטוט השבוע?
תמונת השבוע?
השיר שנדבק לכם בראש/עורר בכם השראה השבוע?

../images/Emo113.gifאני ראשונה!!!יאיי!!!../images/Emo6.gif

דבר טוב שקרה לך השבוע? חברה ממש ממש טובה שלי מתחתנת (נודע לי על זה שבוע שעבר)
ביאוס השבוע? לא מצאתי עדיין פרק של יומני הערפדה וגם לא את שושולת טיודור 3... קניית השבוע?2 חבילות עוגיות שוקוציפס ב11 שקל?
ספר השבוע?אני ,הנרי השמיני.
סוף סוף הנחתי עלי את ידי!!! סרט/סידרת השבוע?רוקדים עם כוכבים-זה רק מה שראיתי השבוע... ציטוט השבוע?(וילה וואלו,הסולן של HIM: ש.מה החלומות שלך? ת.אין לי חלומות .אני מגשים אותם.
תמונת השבוע?
השיר שנדבק לכם בראש/עורר בכם השראה השבוע?על מה את חולמת מיכל כשהלילה אפל וקר (?) ורוחות הים קורעות מחשבות ורסס גלים נקודות אדומות ואין את ההוא שהיה והלך,ואין לך הורים שרוצים שתהיי... (כנסיית השכל,על מה את חולמת מיכל) שבוע מוצלח לכולם! שתתצעדו עוד צעד בדרך להגשמת הלחולמות שלכם!

Ayelet 363

New member
סיכום :]

דבר טוב שקרה לך השבוע? שמעתי המון שירים. ביאוס השבוע? דברים בשיעורי הנהיגה. קניית השבוע? - ספר השבוע? "גוף מארח" מאת סטפני מאייר. סרט/סידרת השבוע? סדרת השבוע: יומני הערפד (אבל עכשיו יש את הפגרה המעצבנת...), על טבעי, הוואי 5-0, קצת מבנות גילמור- לא ראיתי הרבה, גלי ואיך פגשתי את אמא. ציטוט השבוע? - תמונת השבוע? השיר שנדבק לכם בראש/עורר בכם השראה השבוע? הכי הכי? שירים מ"באפי קוטלת הערפדים" אבל גם: Chris Colfer & Lea Michele- Defying Gravity שירים של ג'ונתן גרוף מגלי (גם עוד מישהו שר?): Another One Bites the Dust, Hello I Love You Avril Lavigne- I'm with You Dido- Here with Me Dido- White Flag

MoonFairy

New member
תגידו, אין לכם שבוע לסכם או משהו כזה?? ../images/Emo6.gif

טוב נו אז אני אסכם
דבר טוב שקרה לך השבוע? החבר בא לבקר עם ארוחה רומנטית לאור נרות
ואז ערפל מטופש נחת והרס לי את הפן
ביאוס השבוע? המינוס בבנק
קניית השבוע? כרטיס נסיעה הביתה אחרי שבועיים שלי הייתי שם
ספר השבוע? סיימתי את השישי של סוקי סטקהאוס ומתחילה את השביעי! מה אני אעשה אח"כ?? אוף, גל תביאי כבר את ה3 האחרים
סרט/סידרת השבוע? היה אמור להיות הארי פוטר אם חברה שלי לא הייתה מבריזה לי
אז במקום זה...... "גאווה ודעה קדומה"
אני יכולה לצפות בו שוב ושוב ושוב וכל פעם להתרגש!
ציטוט השבוע? אני וידיד יושבים על ערסל ומתנדנדים: "מה זה הרעש הזה?" *קקקקקקקקרחחחחח* "זה לא נשמע טוב...." *קקרררררררררחחח* "כן, בהחלט לא טוב." *בום!* מצאנו את עצמנו על הרצפה והערסל נקרע
(לא מצחיק, עד עכשיו יש לי סימן כחול בטוסיק וזה כואב
)
תמונת השבוע?
הוווווווו מר דרסי
"if, however, your feelings have changed, I will have to tell you: you have bewitched me, body and soul, and I love, I LOVE, I Love you...." אההההההה אני נמסה!
השיר שנדבק לכם בראש/עורר בכם השראה השבוע? אין ממש שיר כזה
. והייתי די נטולת השראה כל השבוע
ושיהיה לכולנו שבוע מקסים ומוצלח!!!!

Ayelet 363

New member
כבר כמה זמן שאני רוצה לצפות ב"גאווה ודעה

קדומה", אבל קודם אני רוצה לקרוא את הספר, ועוד יש הרבה ספרים אחרים שאני רוצה לקרוא שכבר יש לי בבית...

קרניjack

New member
אני כל כך עסוקה בפסיכו ובעבודה

שאין לי כל כך זמן...ואני יודעת שאני מתעכבת בשירשור המפגש- אבל ממש משתדלת שאפתח עוד היום בלילה (אם לא ארדם, עבדתי 9 שעות
)

Maverick Spirit

New member
אני אזמין את הספרים כבר מצומות ספרים P:

אני אזמין כבר את כל אלו שיצאו. ואני מקווה שעד המפגש הם יגיעו :)

MoonFairy

New member
בדקתי באמאזון

יש את המארז של ה10 באיזה 16 יורו לפני משלוח חח אבל (!!) עם העטיפות או של הדמויות מהסידרה (בלעכס!) או העטיפות עם הנשים האלה שמצולם להן רק השפתיים (לא יודעת איך להסביר את זה. גם לא משהו)

קרניjack

New member
יש את זה (זה מה שאני הזמנתי)

יכול להיות שיש אחד יותר חדש עם יותר ספרים, צריך לבדוק.

למעלה