פינת השיר היומי

Noamush

New member
../images/Emo5.gif../images/Emo5.gif../images/Emo5.gif

אחד השירים הגרועים שהיו ב-1999 ומבין שירי צרפת בכלל
ההופעה היתה גרועה ומפחידה, והתמונה הכללית של השיר היתה גרועה במיוחד! לא פלא שהשיר נכשל כל כך, לדעתי הגיע לשיר מקום יותר נמוך אפילו.

שיר מעולה../images/Emo70.gif

אני זוכר שלפני אירוויזיון 99 הימרו עליו שהוא יתברג או בטופ 5 או בבוטם 5, ולצערי הרב הוא סיים איפה שהוא סיים. שמועות רבות נפוצו על השתייכותה של נאיה לכתות הזויות, וחבל שהיא לא הפתיעה עם הופעה קצת יותר משכנעת.

drnaji

New member
לא אהבתי אותו ב99 ../images/Emo70.gif

עכשיו אני מחבב אותו יותר. מה שלא יהיה הזמרת מעצבנת,מכוערת ומסטולה (היא חשבה שהיא הולכת לזכות- מסכנה,הסמים גמרו אותה..).

נאג'י!

אתה לא צריך להיות פה עכשיו! אתה צריך להתמשדפ! לך להתמשדפ ומהר! פה יש היום רק פרספקטיבות!

drnaji

New member
קבלתי שני מסרים ממך ../images/Emo9.gif

ועדיין לא הלכת להתקלח
או שאתה אחרי מקלחת

drnaji

New member
הגבתי לך ../images/Emo9.gif

אני זז לי להתמשד"פ..פרספקטיבה

python 4

New member
אהההההההההההההההההההההה../images/Emo99.gif

שיר ענק!
אחד השירים הטובים של צרפת בעידן שאחרי שנות השישים - לצרפת אין הרבה כאלה, אולי חוץ מצרפת 96 המדהים, זה וצרפת 2001. ואולי גם צרפת 91 (אני מאלה שמקבלים פיק ברכיים בכל פעם שאומרים להם אמינה) - מעבר לזה צרפת גרועה לחלוטין אחרי העשור המושלם שלה בסיקסטיז (ואני אציין את צרפת 60, 63, 64, 68 ו- 69 שהם הכי טובים כל אחד בשנתו הוא). צרפת בשנות התשעים הלכה להמון מקומות מוזרים - בשנה הזו היא קצת חזרה לעצמה. קצת, כי הזמרת מזעזעת. אבל השיר - ענק!

אז ככה!

השיר נחמד לא יותר! הזמרת- הרבה פחות מנחמדה! היא נראתה תלושההההההההההההההה סוף! על היא הייתה באותו ערב?

viveros

New member
אוי......

הקריסטלים בבית עדיין לא הספיקו להתאושש מזעקת השבר האיומה בסוף השיר, שלא לדבר על קווצת השיער שנדבקה לשפתיים ועל הליפסטיק בשיניים, שמהם אני עדיין לא מצליח להתאושש... אחת הזוועות....

DukiMan

New member
אוי וייי!../images/Emo5.gif

לא הרבה שירי אירוויזיון זוכים לבכנס לקטגוריית ה"לא מסוגל לשמוע אפילו חצי דקה מהם" שלי. השיר הזה באמת התעלה על עצמו והצליח להכנס לשם בהליכה.

למעלה