מעט תחבורה ציבורית בתאילנד

מצב
הנושא נעול.

SethDoe

New member
תגיד, ג'קי, שמת לב אם לנהגים שם

לכולם יש מדים נקיים ודרגות!
לנהגים שם מותר לדבר עם הנוסעים? כשעליתי על האוטובוס נגשתי בטבעיות לנהג כדי לוודא שהוא מגיע ליעד שלי, והוא נראה קצת מבוהל ובקש שאתיישב. מצד שני, יכול להיות שהוא פשוט לא יודע אנגלית, כמו כל התאילנדים...

846

Active member
אני החלפתי כמה מילים

לנהגים שם מותר לדבר עם הנוסעים? כשעליתי על האוטובוס נגשתי בטבעיות לנהג כדי לוודא שהוא מגיע ליעד שלי, והוא נראה קצת מבוהל ובקש שאתיישב. מצד שני, יכול להיות שהוא פשוט לא יודע אנגלית, כמו כל התאילנדים...
אני החלפתי כמה מילים
עם אחד הנהגים אבל הבעיה היתה בעיקר השפה ולא איזה איסור.

SethDoe

New member
הטוק טוק

לפני שלושה שבועות חזרתי מחופשה קצרה מדי בתאילנד, והנה מעט תמונות התח"צ שצלמתי שם. שימו לב לאקרובטיקה שמפגינה הנוסעת שמנסה לעלות למכונה התמוהה הזו. אין כמו שלדות של משאית, אה?
הטוק טוק
ספיישל, שהפך לסוג של אטרקציה. בלילה, כשהכביש פנוי, הדברים האלה מסוגלים לזנק לאויר. לא לבעלי לב חלש.

SethDoe

New member
ספיישלים בכל מיני צבעים

הטוק טוק
ספיישל, שהפך לסוג של אטרקציה. בלילה, כשהכביש פנוי, הדברים האלה מסוגלים לזנק לאויר. לא לבעלי לב חלש.
ספיישלים בכל מיני צבעים
ירדו אליי ביום אביב נעים
ברקע: ארמון המלך.

raminec

New member
אכן אטרקציה לא לבעלי לב חלש

הטוק טוק
אכן אטרקציה לא לבעלי לב חלש
הטוק טוקים מזכירים במידה רבה את החאפרים בישראל
הם מבצעים כל עבירת תנועה הזויה ככל שלא תוכלו לחשוב עליה. זה כולל מעבר לנתיבים של התנועה הנגדית בזמן שהנתיב שלהם עמוס והנגדי פנוי, לקחת סיבובים שמשאירים גלגל אחד באוויר ועוד ועוד. חוץ מזה, הם לא ממוזגים ולכן הנוסעים "אוכלים" את כל הפיח של המכוניות מסביב. שלא נדבר על זה שגם אחרי מיקוח עיקש הם עדיין יקרים פי שניים מהמוניות ספיישל כשהן מפעילות מונה.

SethDoe

New member

לפני שלושה שבועות חזרתי מחופשה קצרה מדי בתאילנד, והנה מעט תמונות התח"צ שצלמתי שם. שימו לב לאקרובטיקה שמפגינה הנוסעת שמנסה לעלות למכונה התמוהה הזו. אין כמו שלדות של משאית, אה?

SethDoe

New member
תיירותי

תיירותי
רוב התיירותיים בתאילנד, לפחות כל אלה שנסעתי בהם, הם מסוג קומותיים.

SethDoe

New member
שיירה של תיירותיים חונה ליד מקדש פו

תיירותי
רוב התיירותיים בתאילנד, לפחות כל אלה שנסעתי בהם, הם מסוג קומותיים.
שיירה של תיירותיים חונה ליד מקדש פו
הרחוב שבין הוואט פו (מקדש הבודהה השוכב בבנגקוק) לבין ארמון המלך.

846

Active member
ככול הניראה זהו אינו 0404

מרצדס O404 עם רצפה מאוד מאוד
גבוהה, אלא אם כן זה דו קומתי. ועדיין - O404?! קצת מתקדם מדי בשביל תאילנד. אולי זה רק יחידת הפנסים של ה-O404, וגם הבודי שדי מזכיר...
ככול הניראה זהו אינו 0404
ל 90% מהאוטובוסים והמיניבוסים שראיתי שם היה סמל של 0404 בפונטים ועיצוב כמו סמל של 0303 (כמובן שזה אינו מקורי) למרות שהם היו מ 1001 יצרנים אחרים חוץ ממרצדס. ל 90% הנותרים היה "סתם" סמל מרצדס כמו המיניבוס הירוק בתמונות למעלה. ממה שהצלחתי לראות בדרכים ובכפרים, במיקרים רבים "ממחזרים" שילדות ומיכללים ויוצרים דגמים חדשים לגמרי ועליהם מרכיבים מרכבים במוסכים וסדנאות קטנים, לא ממש בטיחותי. בתונות המרכזיות הגדולות בבנגקוק ניתן לראות שלחברות האוטובוסים הגדולות יש אוטובוסים חדישים וחדשים ולא מעט מרצדסים אמיתיים.

JayZed

New member
זה לא פרונט של O404. זה פרונט של

מרצדס O404 עם רצפה מאוד מאוד
גבוהה, אלא אם כן זה דו קומתי. ועדיין - O404?! קצת מתקדם מדי בשביל תאילנד. אולי זה רק יחידת הפנסים של ה-O404, וגם הבודי שדי מזכיר...
זה לא פרונט של O404. זה פרונט של
O340 טורקי, ונראה לי שגם הוא הולבש על משהו אחר. ל-O404 הייתה מתוכננת גרסת דו-קומתי, ואב-טיפוס אחד אפילו יוצר, אבל באותה השנה מרצדס קנו את סטרה והוחלט שהאוטובוסים הדו-קומתיים ייוצרו להבא רק תחת השם סטרה, וה-O404 הדו קומתי ננטש.

מצב
הנושא נעול.
למעלה