אדמיניסטרציה

royboer

New member
קבלה ללימודי לוגיסטיקה בבר אילן

היי רציתי לברר אולי מישהו מהפורום יודע אם יש לי איזשהוא סיכוי להתקבל ללימודי לוגיסטיקה בבר אילן עם הפסיכומטרי הנמוך שלי ... פסיכו=580 בגרות=100 (כולל בונוסים) מת'-4 יח' ציון 90 אנגלית-5 יח'- 80 כימיה -5 -90 ביולוגיה -5 - 86 תודה!

יום הסטודנט : חיפה

מתקפת ימי הסטודנט נמשכת:ב=25 למאי יום סטודנט חיפה. האם כדאי להגיע לשם? מה יהייה ? כמה עולה שם? מישהו יעזור?

m i k a3

New member
לסטודנטים מאונ' חייפה-

מה האיזורים הטובים לגור בהם מבחינת קרבה לאונ' בתחבורה ציבורית, ומבחינה בטיחותית איזור שקט וטוב (בכ"ז חייפה...) ?איזור הקריות בא בחשבון מבחינת מרחק נסיעה בתחבורה ציבורית ? תודה!!

Roni18

New member
בדקתי בשבילך באתר

הסיכוי שלך מצוין אתה מתקבל.... נרשמת? קיבלת תשובה?

לכל שאלה תשובה

מה ה-בכ"ז היה אמור להביע
ולשאלתך- איזורים מומלצים הם מחורב ולאורך כל ציר מוריה עד מרכז הכרמל (שקרוב יחסית לאוניברסיטה, כחצי שעה- אם כי בבקרים הנסיעה מאוד מתארכת). קרובים יותר לאוניברסיטה הם איזורים כמו רמת גולדה, נתקלתי פעם בדירה להשכרה בדניה (באחד מרבי הקומות) אבל אני מתארת לעצמי שהמגוון שם יותר מצומצם אם אתה לא מעוניין בקניית בית פרטי
יש גם אפשרות לשכור ברמות רמז, שהוא איזור די קרוב לאוניברסיטה (וחשוב מאוד- אין צורך לנסוע דרך חורב אז הפקקים בדרך מצטמצמים מאוד), או בזיו בנוה שאנן. מכל המקומות הללו התחבורה די נוחה, וכדאי להתחשב במה שאמרתי על הפקקים. קיצר- המגוון די גדול, בקריות דווקא לא הייתי בוחרת כאפשרות ראשונה כי זו נראית לי נסיעה די ארוכה בתחברוה ציבורית.

m i k a3

New member
../images/Emo24.gifתודה מיימוצה

והשכונות שציינת הם מאיזורים הטובים של חייפה מבחינת שקט, ואפשרות לחזור או לצאת בלילה בלי לחשוש שאורב אנס או נרקומן בחדר המדרגות? לגבי אופציית המעונות...מה דעתך ? האוניברסיטה היא די מרוחקת מהכול, ולגור שם נראה לי כמו לחיות בהסגר...אני רואה את הדברים נכון, או שאין דברים בגו? שוב ...תודה!!

../images/Emo6.gif

נראה לי שמישהו הפחיד אותך קצת לגבי העיר שלא בצדק.. השכונות האלה נחמדות, לא תמיד שקטות (לא להבהל! זה בגלל האוטובוסים והמכוניות אם גרים על כביש ראשי), וככל הידוע לי עם אחוזי פשיעה נמוכים. באיזורים הללו גרים לא מעט סטודנטים. מדובר לרוב בדירות די ישנות, בתים נמוכים עם המון צמחיה (יש!) מה שעושה את העסק, לדעתי, הרבה יותר נחמד (לעומת כל רבקומות רגיל). במעונות גרתי 3 שנים. זו אופציה די זולה (אין הוצאות כמו חשמל, מים, נסיעות, ארנונה) שיכולה להיות נחמדה ואפילו נהדרת אם השותפים בסדר. אבל, כמו שאמרת- זה מקום די מבודד. בפעמים המעטות שנשארתי שם בסופ"ש באמת הרגשתי קצת כמו בכלא/כמו ג'ק ניקולסון במלון המבודד בניצוץ

הי, אחוות מיקות בחיפה!

אני גרה כרגע במעונות ומאוד מרוצה, זה לא עד כדי כך מבודד, המעונות מאוד יפים, יש נוף מקסים ותחבורה יחסית נוחה. בדניה יש דווקא לא מעט יחידות דיור, אבל למרות שזה מאוד קרוב לאוניברסיטה, מבחינת תחבורה זה קצת בעייתי. הרבה סטודנטים גרים באמת בציר מוריה, במרכז הכרמל, וגם במרכז זיו\נווה שאנן. איזורים נחמדים ונוחים מבחינת תחבורה.

ב ל

New member
שאלה בקשר למגורים ונסיעה לחיפה

אני גרה בקריית מוצקין יש מישהו שגר באיזור ולומד או למד באוניברסיטת חיפה? זה כזה נורא או שאפשר להסתדר????

tigris12

New member
אפשר להסתדר

יש הרבה שגרים בקריות ונוסעים לאוניברסיטה , יש אפילו חופשי חודשי תקופתי לסטודנטים בחיפה שעוזר להוזיל את הנסיעות משמעותית

חרטושה

New member
רק קחי בחשבון

שבדניה, שהיא אזור יוקרתי לכל הדעות ומאד קרובה לאוניברסיטה, אין תחבורה ציבורית טובה ואם את שוכרת דירה בחלק התחתון של דניה ורוצה בכל זאת לצאת משם בערב זו עשויה להיות קצת בעיה.

Unicorn98

New member
../images/Emo222.gifאדמיניסטרציה../images/Emo222.gif

שאלות, בקשות ועזרה בנושאי אדמיניסטרציה באקדמיה: מעונות, רישום, מלגות, בירוקרטיה וכל מה שלא קשור לצד הענייני-לימודי, בשרשור הזה.

a girl 1

New member
קורס קיץ

אני מתחילה שנה הבאה ללמוד הנדסת תעשיה וניהול בת"א, ואין לי רקע בפיזיקה בכלל... האם כדאי לעשות קורס קיץ בפיזיקה? והאם זה אפשרי לעשות קורס קיץ באוניברסיטה אחרת מהאוניברסיטה שאני הולכת ללמוד בה ושזה עדיין יתן לי פטור?

PooKiPsiT

New member
את תצטרכי לעשות פיזיקה 0 בכל אופן

לדעתי עדיף להפטר מזה בקיץ מאשר להוסיף עוד קורס לסמסטר הראשון שהוא מספיק עמוס גם ככה. ובנוגע לשאלה השניה, הכי טוב לשאול במזכירות הפקולטה.

נ י נ י

New member
אני מסיימת שנה א בתל אביב

ורציתי לדעת מתי מתחילה ההרשמה לשנה ב'? שאו ברכה ותודה :)

PooKiPsiT

New member
הרשמה?

אין צורך להרשם כל שנה מחדש לאוניברסיטה. אם הכוונה היא למתי בונים מערכת שעות לשנה הבאה, אז התאריך משתנה כל שנה אבל בדר"כ זה בסביבות ספטמבר.

IAF84

New member
הורדת סכם

שלום, נרשמתי למדעי המחשב באונ' ת"א. הסכם שלהם כרגע הוא 680. יש מצב שהוא יירד, או שבשלב זה, זה כבר סגור? תודה

IAF84

New member
תודה :)

אני לא יודע אם אתקבל, כי עוד לא הגיע הציון פסיכו' שלי.. :(

למעלה