עדכון GindisTeams.Com

רונס

New member
../images/Emo222.gif עדכון GindisTeams.Com

שבוע חדש, עדכונים חדשים.
מאמר מאת שחקן גינדיס: גינדיס, משחק או מציאות? השבוע אני טס לפולין (שתקראו את זה אני כנראה כבר יהיה שם) עכשיו בחודש האחרון יצא לי לחשוב על כל מה שקרה שם ועל הזוועות ואיך בני אדם היו מסוגלים לכאלה דברים ! וגם בזמן האחרון בעולם מתחילה אנטישמיות חזקה בקרב הרבה מדינות! אין לי אפשרות לתת לכם סיבה מדוע אני חושב שזה קורה אבל אני אישית חושב שזה בגלל קנאה הרי ..." קרא עוד
הותקנה מערכת חדשה לבעלי בריתות, לבניית האתרים האישיים של כל ברית. לכל אתר התווסף לוח בקרה למנהל, בו ניתן לערוך את האתר בצורה פשוטה ביותר. המערכת כרגע בשלבים אחרונים של הסבה לעברית, בעלי בריתות שכבר נרשמו בעבר, אוטומטית עודכנו גם במערכת החדשה, אם עדיין לא נרשמתם, הגיע הזמן שתעשו את זה.
לצערי תחרות הבריתות בוטלה עקב קשיים טכניים, אני מקווה שאוכל לבנות תחרות בריתות חדשה בתקופה הקרובה.
מערכת במת מלחמה מוכנה לשימוש, מערכת זו נותנת לכם בעלי הבריתות לפרסם את ההישגים של הברית שלכםבזמן מלחמה, ולהוכיח כמה אתם טובים. מפקדי בריתות שמעוניינים להרשם למערכת מזמנים ליצור איתי קשר.
שחקנים אשר מעוניינים לשלוח כתבות/מאמרים, יכולים לעשות זאת דרך האתר או דרך המסרים בתפוז. מקווה שתפיקו הנאה מהאתר, רון

LORSIN

New member
אני די מסכים איתך בענין הזה

הקפצה הקפצה הקפצה

LORSIN

New member
נשבע לך

מה הקשר אומנות השרשור - שרשרתי לרונס ורציתי לשרשר לו

רונס

New member
../images/Emo222.gif מבזק ../images/Emo222.gif

ע"פ מידע שמגיע אלי מתקיימת במנהיגי עולם מלחמת קיום של המדינות הישראליות. רב המקומות בעשיריה נשלטים על ידי מדינות ערביות, כאשר המדינות הישראליות נאבקות על קיומן. פרטים נוספים על מצב המדינות הישראליות בקרוב.

GindisTeams

New member
תתפלא

אבל יש לא מעט שחקנים ישראלים במ.ע, אומנם לא בנפח של מ.צ1/2 אבל יש.

PinKy The KiNg

New member
וואי !!!

לערבים לא מצליח במצ אז הם הולכים למנהיגי עולם ? על זה אני פותח עכשיו מדינה

GindisTeams

New member
../images/Emo222.gif עדכון ../images/Emo222.gif

לאור הצעה שעלתה, הוספתי מערכת לתגובה מהירה במאמרים, אתם מוזמנים להגיב למאמר באתר.

HuriCaN

New member
חחחחחחחחחחח כנס רון חחח

מלחמת קיום?? מ"ע בהתחלה זה לא מ"צ בהתחלה רונס אל תתבלבל, מנהיגי עולם זה משחק יותר כבד ממ"צ... ותאמין לי שהערבים שם מסכנים... חוץ מזה המשחק התחיל קצת פחות מ 15 יום לכן אל תשפוט כלום... אם היית יודע כמה כפולות נסגרות מידי יום ביומו
בקיצור, יש מלחמה, והם למעלה אוכלים אותה רצוי לציין שלפני האיפוס בטופ 100 היו 14% ערבים... כמו שאמרתי, מ"ע יותר כבד מבחינת תקיפות ממ"צ...

HuriCaN

New member
+ הוספה קטנה

אמ... כרגע רוב הבריתות הישראליות למטה בכוונה : 1. כדי להתחזק מערבים ובכדי לאסוף ולאגור כוח... 2. יש הסכם בין כל הישראלים שלא תוקפים אחד את השני (מה שכ"כ היו רוצים במ"צ) 3. יש תקיפות כמעט כל יום על העשירייה > מאמללים אותם 4. מי שרוצה להצטרף מוזמן אל TUF, נלמד אתכם כל מה שתצטרכו

sayar3

New member
אפשר להציע הצעת ייעול?

אני ממליץ שיהיה ניתן לרשום תגובות למה שמפרסמים אצלך. כמו הנושא של האנטישמיות. נראה לי קצת מצחיק לקרוא באתר שלך דברים ולהגיב עליהם פה בפורום. לתשומת ליבך (במידה וזה ניתן לביצוע)

GindisTeams

New member
זה בביצוע.

אני עובד על המערכת תגובות, אני מאמין שנוכל להעלות אותה בקרוב.

למעלה