כנסוווווו כולםם

מושמושה

New member
../images/Emo221.gif../images/Emo41.gifכנסוווווו כולםם../images/Emo41.gif../images/Emo221.gif

מחר..ז"א היום בקיצור! יום ראשון!
מגיעה משלחת מגרמניה..
אני מארחת גרמני בביתי.
..ויותר מאוחר אני טסה להתארח אצלו..
אז בשבועיים הקרובים.. אני לא אהיה פה
אז רציתי להגיד לכולם!!
שיהיה לכם חג שמח!!
חג כשר! חג של כיף!
תהנו... והכי הכי הכי חשוב...תשמרו על עצמכם!!
אוהבתתתתתתתתתתת אתכם!!!!
מוש
<<מורעלת הבלוגים
>>אני יתגעגע!חחחח

מור כנסי כפרינה !

שתגיעי לבית שלהם שם בגרמנייה הטפי על הפרצוף שלהם תאמרי לאבא :" זנגי זונגי דה- רחצ'ון דה טוח מכוחס נריי נריי "...... זה משפט מאוד יפה .... אחריי המשפט הזה ... אל תתפלאי למה הם כל כך רוצים שתאכלי מהאוכל שלהם , או שתיכנסי למקלחת מהר! אוהב אותך............ חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח תהני . יניבוש

מושמושה

New member
../images/Emo12.gif

יניבושששששששש? מה זה אומררררררררר ומאיפה לעזזל אתה יודע גרמנית
חחחחחחחח תודה כפרון

כן כן מור

וגםםםםםםםםםםםםםםםםםם את באה לבומבומלה עם הגרמני איזה שכונה חח אני כבר ידבר איתך קופע

יואל על איזה ,אוייב " את מדבר?

אם אלו הנאצים אז תתביש לך כי הנאצים באו מאוסטריה וכבשו את גרמניה ולהזכיר לך מי שהחזיר לארץ את 3 החטופים היו מתווכים גרמנים שטיות משמושה אני לפני 6 שנים אירחתי בבתי משלחת מגרמניה התוצאה שיצאתי עם גרמניה 3 שנים מתוכם גרתי שנתיים במינכן והיא גרה אצלי[התנדבה בקיבוץ] שנה בכל פעם שאני ולונה נוסעים לגרמניה[המקום הכי אהוב עלינו באירופה] אנחנו מבקרים אותה[אקסית] אצלה בבית ואפילו לנים אצלה לילה אחד לפחות אולי תגלי סוף סוף תרבות אירופטית מערבית ותראי עולמות חדשים בואנה תיהיה איתי בקשר אני רוצה לפגוש חלק מהקבוצה בהצלחה

שדרן ,יואל צדק!!

פירוש השם נאצי מפלגת הפועלים הגרמנית הלאומית הסוציאלסטית המפלגה הוקמה בשם אחר באוסטריה בעיר וינה ותאמין או לא גם בנימין זאב הרצל היה חבר המפלגה.לאחר מלחמת עולם הראשונה וההפסד של גרמניה הוקמה מפלגת הנאצים בגרמניה!!! שכמובן ביסוסה היה עוד לפני זה באוסטריה. כיום היחסים בין שתי המדינות מצוין וימשיך להיות כך! חוץ מאוסטריה שכבר היו בעבר לישראל כמה התקלויות אנטשמיות נגד אוסטריה.

מוצ'הההההההההההההההה

יההההההההההההההההההה איצ' גוטטטטטטטטטטטטטטטטטטט י'מוצ'מוצ'ה אני יודעת את שיחדת אנשים שיבוא לך גרמני ולא גרמנייה..

היטלר בכלל היה יהודי../images/Emo6.gif

לפחות ככה מספרים שאבא של היטלר יהודי לכל דבר! בעבר אוסטריה-הונגריה היתה חלק מגרמניה ואותו עם אוסטרי מדבר בשפה הגרמנית ושייך לעם הגרמני! עד היום ישנה שנאה באוסטריה ליהודים!! בגרמניה גם ישנה שנאה אך יותר פחותה וישנם שם חוקים קשים כלפי אנשים אנטשמים! וגם לישראל יש ברית צבאית עם גרמניה כבר כמה עשורים,ובכלל חיל הים של ישראל רוב המשחתות והצוללות מתנת גרמניה וכיום היחסים בין שתי המדינות מצויינות! אפשר לנסוע לגרמניה ולבקר בתור תייר ,לאוסטריה לא מומלץ בכלל גם היום ישנה אנטשמיות גדולה!

מושמושה

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

איזה חמודים....... אוצ'ר!! עלית עלי
אבל מה שכן בא לי גרמני שווהההההההההההההה
שחר.. דיברתי איתך כבר היום חחחח ויואל.. אל תדאג אתה עדיין מס' 1
ולימוררררררררררררר חולה לך על הטוסיק היפה שלך!! מואה
וד"א... המשלחות הללו נועדו לחדש קשרים... בין הגרמנים ולהוציא את הסטיגמות הרעות והתפקיש שלנו הישראלים לתת לגרמנים להבין מה הלך בשואה.. ועובדה אנחנו עושים אתם יום שלם ביד ושם!! אז שקט!! מטורפת! עליכם!
מוש

היטלר לא שנא יהודים....

ועובדה לכך היא שהוא הבריח את הרופא היהודי של אמו.... פשוט הוא השתמש ביהודים ככלי לבסס את האדידולוגיה הנאצית... להתמקד בשנאה ביהודים ולהשכיח את צרותה מלחמה.

שחר כנסס

תעשה מחקר ותראה שלפחות 95% מהנאצים היו גרמנים טהורים אז מה אם היטלר בא מאוסטריה? אין היום גרמני אחד שאין לו איזה סבא או קרוב משפחה שהיה נאצי זה כמו שתגיד שיש ישראלים היום שאין להם שום קשר לצה"ל או למחתרות היהודיות של פעם אני לא אומר שאין גרמנים טובים גם בזמן השואה היו חסידי אומות העולם שעזרו ליהודים אבל תכלס בגדול יש על העם הזה כתם ענק והוא זה שיזם את הרעיון להשמיד אותנו ולהגיד שזה האוסטרים אשמים והגרמנים צדיקים זה בולשיטטטטטטט

ק ש ק ש ת

New member
מושמושששה את מבינה גרמנית????......

למה אני יכולה לארגן לך להשתתף באיזה סרט קולנוע משו משו חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
סתם מאמי כל הכבוד לך על זה למרות שהם גיזענים שם אבל כל הכבוד לך תהני מכל רגע

כפרה רק שהוא לא יושיב אותך על ...

המכונת כביסההההה ... חחחחחח אייי איייי
תעשי חיים מאמי שלי

למעלה