היום שלי- יום ד'

Double U

New member
מסתבר שכן../images/Emo3.gif

הייתי בטוח עד אתמול שאני אעשה בחולון אבל מסיבות כאלה ואחרות שלא אפרט (בין היתר מחשש לשלום ביתי), החלטתי ללכת בסוף לתל אביב.

dcohn

New member
חולון לא מפחיד בכלל אם לזה אתה מתכוון../images/Emo11.gif

אחלה עיר. לא כמו ת"א
אבל סבבה..

dcohn

New member
אז למה התכוונת?../images/Emo11.gif

כנראה שלא הבנתי נכון..............

L i O r K u S h

New member
הכל כואב../images/Emo10.gif../images/Emo189.gif

הלכתי אתמול לחדר כושר עם חברה... היינו בקיקבוקסינג(זה מזה קשה באיזשהו שלב...כבר אין כח) ועשינו כמה מכשירים. ואז היה איזה חוג חדש אז הלכנו לראות..בסוף זה היה סתם מאעפן ובזבוז אנרגיה.. חזרנו הביתה קצת אחרי חצות..
לא הצלחתי להירדם כל הלילה כי כל הגוף כאב לי והרגשתי שמישהו דורך לי על הצלעות... חיכיתי שאמא שלי תתעורר כפרעליה...היא שמה לי איזה משחה מסריחה וזה ישר עבר... אז הלכתי לישון ב7 ועכשיו אני מריחה כמו איזה צמח או איזה שום שמיר
אני צכה להמשיך בתנ"ך

זונע

New member
כלום

עוד מעט אני אלך לבאג לקנות איזה משהו שאני צריך... והיה שיעור גיטרה, למדתי את המשך הסולו של one.

sky darkens

New member
יום רביעי. בוהו.

אני שוב ער מאתמול. היום בבוקר הסתפרתי ומיד אחרי זה הלכתי להוציא תעודת זהות, כי לא הוצאתי עם בית-ספר. יאי, עוד שבועיים תעודת זהות. :| עכשיו אני בעבודה בקושי שעה, ואני כבר חושב על דרכים להתאבד. משעמם לי. מאוד. אני פשוט מת מעייפות והעיניים נעצמות לי מעצמן, וזה נוראי. מחר אני הולך להוציא טופס ירוק, וביום שישי אנחנו נוסעים לקיסריה עם חברים!
יום טוב. :)

ידוע ידוע...

אבל הם לא ענקים טובים הם הכלאות #$@$#$ והם נוצרו ממלאכים ומבני ישראל. |: 5 שעות תנך זה לא טוב.

שעתיים מתמטיכיף, חלון, שעה פיזיכיף

(או שלא) אבל עבר מהר... כל חלון אני נזכר מחדש כמה כיף שיש קופי בין מטר מהבצפר
איזה כיף בצפר במקום מגניב בתל אביב

תמיר1991

New member
מתמטיכיף עלק../images/Emo6.gif

כל יום אני נזכר מחדש כמה כיף לקום באחת ומעלה, מה אתה מדבר על קופי בין?

למעלה