היום שלי- יום ד'

VIVIAN3

New member
גשם../images/Emo99.gif וכל מילה מיותרת

השמיים צבועים באפור משב רוח קל עוטף אותי מכל הצדדים עוד מעט מתחיל הלילה השחור וריחו של הגשם מתגנב לבפנים (גם כן חשה משוררת..
) הגיע הזמן לחיות שוב

Snow fairy

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

רק המזג אוויר הזה עשה לי לחייך כל היום

mikmikonet

New member
../images/Emo99.gif לגמרי.

איך שטיפטפה לי חצי טיפה על הכתף התחלתי לחייך כמו משוגעת. כמה שאני אוהבת את הגשם הזה. בקיץ אני רוצה חורף בחורף אני רוצה חורף תמיד אני רוצה חורף

גשםםםםםם [;

ובלוני מים שלא כיוונו אותם בחניטה. ובי זה לא פגע,אבל אני חייב להפסיק להיות בשוק מכל בלון מים =/,ז"א שלושה בלונים זרקו ואני עמדתי כאילו אני מחכה לבלון הרביעי שיפגע בי. אבל בבלון השלישי היה הכי מצחיק כמה סנטימטרים בודדים קדימה וואפס ההיתי נרטב.. [;

ווהווווווווווווווווווווווווווווווו ../images/Emo163.gif

סיימתי את העבודה בציור! וקניתי מצלמה! וקיבלתי תעודת זהות!

gurke

New member
גשםםםםםםםםםםם!!

ולמרות שזה הגשם המסריח (מכל האבק באוויר של כל הקיץ) שלפני היורה, עדיין גשםםםםםםםםםםםםםםםםם
עוד יום של עבודה וחזרות לחג מעלות..אגב, אחלו לי בהצלחה, כי ממחר אני לא אהיה פה

NoFaRi1

New member
הגעתי ב11 לבצפר כי כולם עשו את הPSAT

כל שיעור 20 דקות. באמת יום מיותר לגמרי. עכשיו חזרתי הבייתה ואני אוכלת

NoFaRi1

New member
כי אני לא עושה קולג' בארה"ב

וגם אם כן, בגלל שאני "עולה חדשה" היינו צריכים לקחת מבחן אחר :]

Gadook

New member
...

מוזר לי. ואני שונאת את זה. הייתה ישיבה במחוז על המזכירות חניכים, אני לא מאמינה שלקחו אותי להדריך בוגרים
שיחה מצחיקה עם אינוי. שיחה שהייתי צריכה עם מאיו. מחר יש לגולדי יוםהולדת..

באלי

ממ קמתי ב11 ככה קצת מסנג'ר..טלויזיה הלכתי לשבט בסביבות 3 התחלנו את הכתובת אש של הקורס.. *ארר כמה חוסר תקציב! אלוהים! פשוט משגע כל פעם מחדש* חזרתי הביתה..עוד קצת מסנג'ר
ואז הלכתי למור..ראיתי את הבוק :) ואח"כ הלכתי עם איריס..סתם להסתובב קצת, היה מגניב :) ונראלי עוד מעט אני אפרוש לישון קצת ליל"ט :)

noname202

New member
יום לא משהו

קמתי באיזה 7 עם מוקי שישנה אצלי [בית דפוק |:] ראינו טלוויזיה, עשינו שטויות..כתבנו פעולות ואז התחיל איזה מיני ריב והיא הלכה בשלוש יומעבודה, היה תקוע. ואוף, השטות עם החב"ד...זה היה מגוחך, פשוט מגוחך. חילקנו פלאיירים ברבמ"ד...הלכתי למוק לקחת מעטפות... סיימתי עם המכתבים לעירייה אחרי שפישלתי בטירוף :X שמעתי ביקורת מטורפת על השלטים שלנו... וביקורת מאוד לא מוצדקת על משהו אחר...בלי טיפת מחשבה ושוב התווכחתי איתה ואני רוצה להמשיך לישון עכשיו בבוקר, אבל לא...יש תחקיר בטיחות בהנהגה, איזה כיף.

למעלה