היום שלי- יום ד'

B a m b o o k

New member
קמתי ב7 כדי ללכת לעשות קצת מהעבודה בהלכה

עם חברה בבצפר (ואני עייייפה. כי אתמול היה את ההופעה של התקווה 6 [
] והיה מעווווווווווולה
להקה של חמודים
). ב10 הלכתי ברגל למשרד הפנים לעשות תעודת זהות וחיכיתי משו כמו 20 דקות, הגיע תורי, נתתי את הפרטים שלי והופ! יש לי תעודת זהות
ואז באתי הביתה וראיתי בופור. ולא ידוע לי על תוכניות לשארית היום...

LadyFlame123

New member
דווקא היום עשיתי משו

אני כל כך גאה בעצמי
.עשיתי עוד שאלה וחצי בתנך... עכשיו יש לי רק עוד 4 וחצי שאלות
הייתי מסיימת את השאלה, אבל התשובה לאיזה סעיף לא הייתה בסיכומים של המורה של שנה שעברה, אז פשוט פרשתי
. אז מעכשיו אני לא עושה כלום עד סוף היום. אני אוהבת לא לעשות כלום
. ודורה, תבואי לבקר כבר

dcohn

New member
אני בדרכי../images/Emo3.gif

סתם נו.. אני אדבר איתכן.. מחר אני עובדת אצל אמא במשרד אבל אמממ נראה...
מתישהו אחר..

R o n 2 5 6

New member
4 שעות פיזיקה..

עשינו המון תרגילים כחזרה למבחן שיש ביום ראשון. חלק נשארו לעוד שעתיים תרגול ועוד שעתיים שבהן יש הרצאה על קוסמולוגיה,אבל לי לא היה כוח

P i x i e s

New member
סדנת צילום! ../images/Emo13.gif../images/Emo202.gif

היה ממש כיף
התחלקנו לי"א נגד י"ב והיינו צריכים לצלם שלושה שוטים: אחד חיובי, אחד שלילי ואחד הזרה (להפוך משהו למוזר, לא ברור.. מזוית אחרת). קיצר יצא כל כך מצחיק!! החלטנו לצלם בשירותים. אז הדבר השלילי היה שרואים זוית עקומה כזאת של האסלה ושני אנשים משתינים או משהו, ויצא כ"כ קורע... אני הייתי הצלמת וכל הזמן שומעים איך אני מתחילה לצחוק ומשתלטת על עצמי
הדבר החיובי היה כזה שמישהו מתחיל איתי ליד המראה.. קיצר הוא קרוע לגמרי אז השוט התחיל שרואים רק את הנעליים שלו הולכות כמו אייס ונטורה ואז הוא התחיל איתי.. זה היה קצת משעמם אבל עדיין זה הצחיק אותי.. ההזרה היה הכי מצחיק בעולם!!! ראינו איזה עטיפה של סבון אז כמה בנים עשו איזה משהו מוזר עם המצלמה והפוקוס יצא ממש לא בכוונה אבל חבל"ז... והם עשו קולות כאלה מצחיקים ומוזרים... קיצר היה אחלה. נהניתי. אבל מה זה שווה כשחוזרים הביתה ל... חרא.

Aline In Chains

New member
../images/Emo210.gifאיזה יום הזויייייייייייי.

אני לא יודעת מה קורה לי
בקיצור, הלכתי לישון באיזה 4 ומשהו.. חלמתי על שניצל. אז פתאום קמתי, והלכתי להכין לי שניצל בתוך לחמניה.. סיימתי לאכול, ההורים שלי הלכו לעבודה, אז יצאתי למרפסת לצלם יונים.. [מה דה פאק?XDDD] אח"כ אחרי איזה רבע שעה, התקשרתי למישהו..וביקשתי שיבוא אליי..[מה?!] אחרי איזה חמש דקות שאלתי את עצמי אם באמת התקשרתי אליו או חלמתי.. בקיצור,בשמונה ומשהו אני מגלה שאני ישנה במיטה של ההורים שלי עם שימלה של אמאשלי, ואז עברתי לחדר שלי.. וקמתי לפני רבע שעה. מה קורה לי.?!?

Aline In Chains

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחח

לא יודעת
אבל זה היה כ"כ הזוי..
קרה לי פעם קטע, שקמתי מתוך שינה, וחשבתי שאני ישנה אצלך..אז ראיתי שאתה לא במיטה, אז התחלתי לחפש אותך בכל הבית XD במקלחת,במטבח, עד שהגעתי לחדר של ההורים שלי.. התחלתי לחפש אותך במיטה שלהם XDD אמאשלי רצתה לקחת אותי למוסד או משהו
סיפרתי לך את זה ? XDDDDD

dcohn

New member
יהיה טוב מאמי יהיה טוב../images/Emo24.gif

אנה, ליאורה, שניצל!

למעלה