שרשור סופ"ש

STU XD

New member
שבת שלום ../images/Emo9.gif

שיר השבוע:Afroman-Because I Got High אלבום השבוע:ג'ף באקלי-גרייס זמר/זמרת/להקת השבוע:ג'ף באקלי, סנופ דוג ספר השבוע:רומיאו ויוליה סרט השבוע:קיס קיס בנג בנג תוכנית טלוויזיה של השבוע:בנות גילמור משהו טוב שעשיתי השבוע:שברתי את הפלאפון שלי ^^ תמונת השבוע: השאלה המתחלפת: האם אתם צורבים או קונים דיסקים?קונים!!!

@יעל@

New member
../images/Emo26.gif

שיר השבוע: אין.
אלבום השבוע: קניתי (
) בתחילת השבוע אלבום הופעה חיה של דיפרפל. אז חרשתי עליו קצת
זמר/זמרת/להקת השבוע: אין
ספר השבוע: לא יוצא לי לקרוא ספרים לאחרונה.
סרט השבוע: אין משהו מיוחד
תוכנית טלוויזיה של השבוע: סמולויל, משלימה בש"ח
משהו טוב שעשיתי השבוע: לא נראה לי שעשיתי משהו טוב.
תמונת השבוע: אין
השאלה המתחלפת: האם אתם צורבים או קונים דיסקים? קונים (
)

Chen Shesek

New member
../images/Emo9.gif

שיר השבוע: קחי לך זמן- יציאת חירום, כל מבט- דידי ארז וסיון שביט אלבום השבוע: Ride the lightning- Metallica זמר/זמרת/להקת השבוע: ממש חוץ מהאלבום והשירים למעלה ^ לא שמעתי אף אחד חוץ מדייר סטרייטס, שאני שומעת כל הזמן, אז נלך על דייר סטרייטס, מטאליקה ויציאת חירום. ספר השבוע: "בורות" של לואיס סצ'ר שאני לומדת. ספר ממש נחמד סרט השבוע: "אני לא שם". סרט.. מרתק. בהחלט. תוכנית טלוויזיה של השבוע: הדבר היחיד שטרחתי לראות היה אחד נגד 100- יואב קוטנר נגד מוזיקאים. וכל מני VH1 שאני רואה מדי פעם. משהו טוב שעשיתי השבוע: הוצאתי נכשל ראשון בחיים. (אם לא מחשיבים את כל הנכשלים בחנ"ג ואחד בכיתה ג'). למעוניינים, פיזיקה. אני לא ארחיב כי זה הנושא הכי קל שיש בעולם. האם אתם צורבים או קונים דיסקים? קונה בלבד.

Almighty Efraty

New member
../images/Emo215.gif../images/Emo183.gifפיזיקה../images/Emo5.gif

מה בדיוק את לומדת? אני לא סובלת פיזיקה,ואני כ"כ שמחה שאני לא ממשיכה עם זה שנה הבאה. חבל שלא ידעתי על ה-1 נגד 100 מוזיקאים,כי אם הייתי יודעת,הייתי רואה.

Chen Shesek

New member
אכן, כשאני מוזגת חלב לקפה

לא כל כך מעניין אותי כוח העילוי (FA) של הסוכר. אני לומדת בכיתת מופ"ת, שזה כמו מגמת מתמטיקה בחטיבה (חננות בריבוע בקיצור) ובגלל זה אני לומדת פיזיקה עכשיו ולא כמו השאר בשכבה שלי שיתחילו עם פיזיקה בט'. הבוחן עצמו היה על בעיות תנועה ולהמיר סנטימטרים בשנייה למטרים בשנייה, מילימטרים בשלישית למטרים בשלישית ושלל דברים שלא היה לי עליהם מושג קלוש, כי זה היה בוחן פתע על משהו שלמדנו לפני השביתה. כיום, אנחנו מסתובבים סביב לחצים. ובקשר ל-1 נגד 100 זו לא הייתה תוכנית יותר מנחמדה. הופתעתי מזה שקוטנר נפל דווקא בשאלה של "מהם הכוכבים צדק וונוס?" או משהו כזה כשאמר "שבתאי וסאטורן".

Antonio Montana

New member
תשובות...

שיר השבוע: Alpha Blondy -Yitzhak Rabin
אלבום השבוע: Accept - Metal Heart האדיר משנת 1985.
להקת השבוע: Accept הגרמנים שוב. בפיקודו של אוּדוֹ דירקשניידר עם הקול האדיר.
ספר השבוע: לא קורא ספרים כל שבוע...
סרט השבוע: "הדרך למטה" עם מייקל דאגלאס. פשוט. סדר. אדיר.
תוכנית הטלוויזיה של השבוע: אבודים, כמו שאחרים אמרו. ג'ון לוק מלך. גם בן ליינוס...
משהו טוב שעשיתי השבוע: עזרתי למישהו שלא הצליח לאתר את תיבת החזרת הסרטים של בלוקבאסטר.
תמונת השבוע: הפג'רו המפוצצת של מורנייה.
השאלה המתחלפת: אני שומע מוסיקה במחשב. את הדיסקים שאני ממש אוהב אני קונה.

../images/Emo9.gif סופ"ש..

שיר השבוע: מאיר אריאל - לא יכול להוריד ממך את העיניים
, אריק איינשטיין (עם קורין אלאל ויהודית רביץ)- עטור מצחך אלבום השבוע: Radiohead - The Bends זמר/זמרת/להקת השבוע: רדיוהד, קצת גם אריק איינשטיין ספר השבוע: 1984, ג'ורג' אורוול סרט השבוע: אמריקן פאי, זה מה שיצא לראות.. תוכנית טלוויזיה של השבוע: CSI
משהו טוב שעשיתי השבוע: אנערף. תמונת השבוע: אני עם הכובע הקוּלי השאלה המתחלפת: האם אתם צורבים או קונים דיסקים? משתדלת לקנות. סופ"ש מקסים לכולם..

Lady McBeth

New member
../images/Emo41.gifנו, שוין../images/Emo41.gif

שיר השבוע: Amit Erez - Highways אלבום השבוע: Of Montreal - Satanic Panic In The Attic זמר/זמרת/להקת השבוע: Nick Cave , פשוט כי יצא לי לשמוע אותו המון (זה לא נמאס בחיים) ספר השבוע: פרופסור ברוך ברכה - משפט מנהלי. מרתק.
סרט השבוע: להתראות לנין. תוכנית טלוויזיה של השבוע: נ-מ-ל-ט-יייייייייייייייייייייייי-ם!!!!!!!! אההההההההההה!!! משהו טוב שעשיתי השבוע: קמתי לזקן באוטובוס? תמונת השבוע:
+ המכונית המאודה של מורנייה
השאלה המתחלפת: האם אתם צורבים או קונים דיסקים? יש לי אוסף די גדול שקניתי במשך השנים, עכשיו זה רק מה שאני מ-מ-ש אוהבת. האחרון היה של Of Montreal האדירים

®NuLy®

New member
../images/Emo205.gifאללה יש פה עוד אוהבי נמלטים

ראיתי פה יותר מדיי אנשים אבודים וזה הדאיג אותי
עוד לא ראיתי את הפרק שיצא השבוע אז בלי ספויילרים
יותר מאוחר אני אשב לראות אותו =]

Lady in red2

New member
ברור שכיף להסתכל עליו ../images/Emo99.gif|../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif

תראו איזו תמונה
אבל סוף סוף משהו בעלילה זז...

Lady McBeth

New member
הוא פשוט עדיין לא פגש את האישה הנכונה ../images/Emo8.gif../images/Emo9.gif

westend girl

New member
לפני שייגמר הסופ"ש ../images/Emo120.gif

שיר השבוע: Pet Shop Boys - Miracles - שנזכרתי בו והוא כ"כ מקסים.
אלבום השבוע: לא שומעת אלבומים, זורקת תיקיות שלמות לווינאממפ. השבוע דה/ויז'ן כיכבו שם.
זמר/זמרת/להקת השבוע: ראו "אלבום השבוע".
ספר השבוע: התחלתי את "גנבת הספרים" (תודה הגר).
סרט השבוע: הסרט שאני חיה בו
תוכנית טלוויזיה של השבוע: הסדרה היחידה שאני עוקבת אחריה כרגע - מתי נתנשק.
משהו טוב שעשיתי השבוע: אמרתי "טוב" כשהתקשרו להקפיץ אותי לעבודה בבוקר אחרי שבקושי ישנתי בלילה.
תמונת השבוע: אין לי.
השאלה המתחלפת: האם אתם צורבים או קונים דיסקים? מורידה למחשב. שבת (או מה שנשאר ממנה) שלום לכולם

למעלה