שרשור סופ"ש

®NuLy®

New member
../images/Emo221.gifשרשור סופ"ש

כל פורום צריך אחד כזה, אז הנה הגיע גם תורנו לסכם השבוע
שיר השבוע:
אלבום השבוע:
זמר/זמרת/להקת השבוע:
ספר השבוע:
סרט השבוע:
תוכנית טלוויזיה של השבוע:
משהו טוב שעשיתי השבוע:
תמונת השבוע:
השאלה המתחלפת: האם אתם צורבים או קונים דיסקים? אחלה סופ"ש לכולם

Happiest Girl

New member
סופ"ש מקסים לכולם ../images/Emo140.gif

שיר השבוע: And One - Steine Sind Steine. גם בחתימה שלי
אלבום השבוע: שוב אני אהיה מקורית ואגיד And One - Bodypop, פשוט כי שמעתי אותו פעמיים השבוע, שזה יותר מכל אלבום אחר. זמר/זמרת/להקת השבוע: נו... And One אבל גם De/Vision נטחנים אצלי לפני ההופעה ודייויד גואטה שהוא החטא שלי. ספר השבוע: כרגע אני קוראת את "סופו של מיסטר Y" של סקרלט תומס. קניתי אותו רק כי יש לו עטיפה מדהימה אבל הוא גם ממש מעניין. סרט השבוע: וואי, לא יצא לי לראות כלום השבוע כי עבדתי כמו ז**ה, אבל נראה לי שאני אגיד "סוויני טוד" כי אני כנראה אראה אותו היום וזה טים ברטון וג'וני דפ - אין מצב לא לאהוב. תוכנית טלוויזיה של השבוע: עונה 4 של "פרוייקט מסלול" למרות שזה משודר בארה"ב ואני מורידה אחרי שכל פרק משודר. משהו טוב שעשיתי השבוע: תגדירי משהו טוב. לקחתי על עצמי יותר מדי דברים בעבודה, רק כדי לרצות אחרים אבל בלי טיפת מחשבה על עצמי ועל מאזן ה"חיים-עבודה" שלי. תמונת השבוע: תמונה שחברים של אסף צילמו אותו מתחת לחולצה וכלפי מעלה
השאלה המתחלפת: האם אתם צורבים או קונים דיסקים? גם וגם. לרוב צורבת כי זה זמין יותר אבל אם אני אוהבת משהו מאוד, אני קונה.

lostharpy

New member
עונההההההה ../images/Emo110.gif../images/Emo205.gif

שיר השבוע: Chris Rea - Looking For The Summer לא הפסקתי לשמוע אותו
אלבום השבוע:Dave Navarro - Trust No One
זמר/זמרת/להקת השבוע:שוב דייב נבארו
ספר השבוע:אני באמצע הספר - תחת שמש טוסקנה
סרט השבוע:סופ"ש שעבר ביליתי מול יס בהשלמת סרטים שלא ראיתי, הכי התלהבתי מפלאשדאנס בגלל שלא זכרתי שמי שמשחקת שם שיחקה גם בישנן בנות
תוכנית טלוויזיה של השבוע:אבודים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
משהו טוב שעשיתי השבוע:לא משהו מיוחד
תמונת השבוע:החתולים שלי, אם אי פעם אני אצליח לקרב את שלושתם מספיק בשביל תמונה אני מבטיחה גם לשתף
השאלה המתחלפת: האם אתם צורבים או קונים דיסקים?שניהם

Lady in red2

New member
הפרק השני היה באמת הזוי לגמרי ומבלבל יותר...

אבל עדיין כיף שיש פרקים חדשים.

Antonio Montana

New member
והשלישי עוד יותר. אבל זה פשוט... ../images/Emo58.gif

לוק הוא מפלצת העשן הנוראית. וזהו.

Chandler Rulz

New member
סופ"ש נעים לכולם../images/Emo70.gif

שיר השבוע: בעז בנאי - כל השבוע מרגיש כמו שבת
אלבום השבוע: רוקפור - רשת פרפרים
זמר/זמרת/להקת השבוע: Alanis Morissette
ספר השבוע: באמצע של "שכנוע קטלני" של לי צ'יילד
סרט השבוע: ראיתי רק אחד אז Martian Child (ג'ון קיוזק, אמנדה פיט ו.. כן, ג'ואן קיוזק גם..)
תוכנית טלוויזיה של השבוע: Kyle XY.. השלמתי שתי עונות.. (וול, השניה עד מה ששודר..)
משהו טוב שעשיתי השבוע: לא עשיתי שום דבר רע.
תמונת השבוע: אין לי כזו..
השאלה המתחלפת: האם אתם צורבים או קונים דיסקים? לרוב מוריד ושם לאייפוד.. אבל גם קונה לפעמים.
הודגש באמצעות מדגישומטיק

Almighty Efraty

New member
../images/Emo215.gif../images/Emo183.gifקייל XY סדרה מצוינת.

ראיתי את העונה הראשונה ועכשיו אני עוקבת אחרי השנייה ביס.

westend girl

New member
אני לשבתי שזו סדרה חביבה

בדיוק למשך הפרק וחצי הראשונים. ואז זה נהיה פשוט מגוחך ומיותר. לא, הוא גם לא חתיך. סתם חנון לבנבן.

@יעל@

New member
גם אני חושבת כמוך.

ניסיתי לראות 2-3 פרקים. זו נראתה לי עוד סדרה לנוער.

Almighty Efraty

New member
../images/Emo215.gif../images/Emo183.gif../images/Emo3.gif

שיר השבוע: בניגוד לשבוע שעבר,שבו היו לי המון שירים,אני לא מצליחה להזכר בשום שיר שעשה לי את השבוע. אלבום השבוע: כרגיל,אין. זמר/זמרת/להקת השבוע: אין מישהו ספציפי. ספר השבוע: The Catcher in the Rye. אני אמורה לקרוא עד יום שלישי לבוק ריפורט באנגלית 3/4 ממנו,ואני עדיין לא בחצי.
סרט השבוע: 27 שמלות,ועוד מעט יש ביס כחלק מהפרויקט שהם עשו (ימי שישי בארבע וחצי ביס 1 כל שבוע סרט בנות) את מעודדות צמודות 3. אני מתה על כל הפרויקט הזה שלהם! תוכנית טלוויזיה של השבוע: לא בדיוק טלוויזיה
התחלתי לראות אתמול את העונה השמינית של אמריק'ס נקסט טופ מודל ביוטיוב. אפילו שאני יודעת מי ניצחה גם שם וגם בעונה 9
משהו טוב שעשיתי השבוע: קיבלתי 44 בהסטוריה?
תמונת השבוע: שתי סדרות גאוניות בתמונה אחת. השאלה המתחלפת: האם אתם צורבים או קונים דיסקים? בעיקר צורבת. יש לי דיסק אחד קנוי,וזה דוקי של גרין גיי,ועוד שני דיסקים שקיבלתי מראש 1. אבל חוץ מזה,נאדה.

@יעל@

New member
אפרופו 44 בהיסטוריה.

פעם במבחן בכימיה קיבלתי 8 מתוך 100.

lostharpy

New member
בערבית יצא לי פעם 4 מתוך 100 ../images/Emo3.gif

2 נקודות מזה אגב היו על זה שרשמתי את השם שלי בערבית עד היום זה הדבר היחידי שאני זוכרת מהשיעורים
למה אני מתגאה בזה?

Almighty Efraty

New member
../images/Emo215.gif../images/Emo183.gif../images/Emo6.gif (לשתיכן)

מישהי קיבלה 5 נק',והיא סימסה לאבא שלה,אז הוא אמר לה ש-50 זה ציון בסדר. (הוא חשב 5 מתוך 10
) מישהי מהכיתה המקבילה קיבלה 1 נק' כי היא רשמה את השם שלה.

למעלה