שאלה על אמבטיה

../images/Emo221.gif שאלה על אמבטיה ../images/Emo221.gif

עלמה בת שמונה חודשים. עד עכשיו השתמשנו ב"דפני" בתוך האמבטיה שלה אבל נהיה לה כבר ממש צפוף שם בפנים והיא מנסה להתהפך לצדדים, בקיצור חשבתי שהגיע הזמן לעבור לכסא, מה גם שהיא יושבת כבר יציב. אתמול היתה הפעם הראשונה וזה היה די בלגאן, היא החליקה במושב, כלל לא היתה יציבה, לא היה לה נוח וחוץ מזה איך אפשר לשטוף את הסבון מהראש כשהיא עדיין לא יודעת להטות את הראש אחורה?? עד מתי השתמשתן בדפני?

אם היא יושבת יציב

אולי היא לא זקוקה למתקן המיוחד? (אנחנו אף פעם לא השתמשנו בו). בגיל 8 חודשים, כשאדר כבר זחל, אבל עוד לא ישב בעצמו, העברנו אותו לאמבטיה ללא מתקן והוא פשוט היה שוכב (או על 6) במים רדודים מאוד. כשישב בעצמו כבר ישב במים ושיחק. לגבי החפיפה - עם אדר לא הייתה בעיה, כי הוא היה רגיל למים בפנים (מהבריכה), אבל את יכולה לשים לה מגבת קטנה מקופלת על המצח ולשטוף עם כוס את הראש. את יכולה גם לומר: "ראש אחורה" ולהדגים לה. היא תקלוט ותחקה אותך מהר מאוד.

א R נ ב ת

New member
את יכולה לעשות נסיון

להניח את האמבטיה הקטנה בתוך הגדולה, למלא בה מים רדודים ולהושיב את עלמה בפנים ללא כסא מיוחד. מקסימום הייתי מדביקה כמה מדבקות למניעת החלקה. לגבי שטיפת ראש - אנחנו היינו מסתירים את העינים מהמים בעזרת היד השניה. (לנו יש בעיה אחרת - נטע בת 5 חודשים ולא יודעת לשבת, והדפני קטן עליה...).

avishagk

New member
אנחנו עברנו לאמברווז

ומאוד מרוצים. כשהדפני היה קטן לו כבר הפתרון הוא אמבטיה. אני מרגישה נוח יותר עם האמברווז כי הוא קטן מהאמבטיה, תחום ולא צריך למלא הרבה מים כמו באמבטיה רגילה. גם אין סכנת ההחלקה שיש באמבטיה. הוא יושב לו באמברווז (שאני ממקמת בתוך האמבטיה) ומאוד מרוצה.

קרנית27

New member
מניסיון

היה לנו בדיוק באותו הגיל ואותו ניסיון עשינו וראינו שהיא לא אוהבת וזה מסתבך אז יום למחרת לא חזרנו על הפעולה אבל אחרי שבוע ניסינו שוב וזה הלך והיא מתה על זה כלומר לא צריך להתייאש לנסות עוד יום יומיים והיא תאהב היא פשוט צריכה להתרגל ואז היא תאהב. תנסי גם לשטוף אותה בגיגית של הכביסה למשל שלי מאוד אוהבת..

פטריקית

New member
../images/Emo207.gifפיפי באמבטיה

מה אתם עושות עם התינוק שלכם עושה פיפי באמצא האמבטיה?

IcNיה

New member
כלום.

רוב התינוקות עושים פיפי באמבטיה (בגלל מגע ומראה המים), אפילו מבלי שההורים מודעים לזה. לא רואה שום בעיה.

חוגי1

New member
עד איזה גיל האמברוז טוב?? כי לנו

אין אמבטיה במקלחת של הילדים ורק ג'קוזי אצל ההורים ולמלא אותו זה בזבוז מים אדיר ואני שוברת את הראש מה נעשה. ועוד משהו, אי אפשר להמשיך להשתמש באמבטיה בלי הדפני?????? ואז..עד איזה גיל

א R נ ב ת

New member
להשתמש באמבטיה הקטנה

של התינוקות (לא חייב אמברווז) זה פתרון לא רע בכלל. אנחנו עשינו בה את הרחצה עד גיל שלוש כמעט.

happy00

New member
אפשר לשים שטיחון נגד החלקה

בתוך האמבטיה הקטנה. (שטיחון נגד החלקה של אמבטיות) בשלב הזה הוצאתי את הדפני, שמתי שטיחון כזה בתוך האמבטית פלסטיק (שאותה אני שמה בתוך האמבטיה הרגילה). הושבתי את הילד בפנים. בהתחלה הוא לא הרגיש בטחון ולא העז לזוז. אחרי כמה פעמים הוא כבר היה יותר יציב, וכבר התחיל לזוז ולשחק.

אביטלתל

New member
אפשר בלי הדפני

יש כמה אפשרויות - אחד ההורים עושה אמבטיה יחד עם התינוק ומחזיק אותו עליו - להשכיב את התינוק על משטח נגד החלקה (אפשר לשים מגבת ביניהם) ומתחת לראש לשים חיתול מקופל להגבהה וכמובן מים בגובה ממש נמוך ואז אפשר לשטוף את התינוק בעזרת כוס לסטיק

avishagk

New member
כתוב עד גיל שנתיים

אני מניחה שזה תלוי גם בגודל התינוק. בכל מקרה זה כזה חמוד שאחרי שנסיים להתרחץ בזה אני מאמינה שנהפוך את זה לבריכה קטנה שלוקחים לים.

plumsun

New member
../images/Emo207.gif יוני קטן לדפני אבל עוד לא יושב

בן 4 חודשים. מה עושים?

למעלה