רכיבה בין העננים

../images/Emo221.gifרכיבה בין העננים

איזו רכיבה היתה לי היום!קצת גשם,בין היערות,ממש ריחוף בין העננים והנוף-כמו גלויה מארץ רחוקה,וברקע מוזיקה מדהימה,שהזכירה לי חבר אהוב
ורחוק שכל כך חסר לי,מקווה שגם הוא הקשיב לה.זה היה ממש טיול בתוך בועה.... מזג אויר מדהים! שנה טובה לכולם והרבה הרבה בריאות!

בין עננים ושלוליות ../images/Emo182.gif

את גדולה. תארת בדיוק את מה שחוויתי היום בריצה. יצאתי לריצת בוקר. בתכנון:ריצת נשמה (זה התכנון היחיד שהיה). בלי לדעת מה המסלול, בלי לדעת לכמה זמן, בלי להציץ בשעון ולחשב קצבים, בלי לחשוב על כלום מלבד דבר אחד. ככה, בשביל הנשמה. אוויר נקי לריאות, רגלים קלות, ריחוף אדיר, מוזיקה מצויינת, אושר גדול. זה הסתיים אחרי שעתיים עם חיוך אחד ענק. פתיחה נהדרת לשנת 2011. שנה מצויינת לכולם ורק בריאות, אושר ואהבה.

נעםונעה

New member
איזה כיף זה לרוץ בגשם!!../images/Emo13.gif

לא צריך לסחוב מים, הזיעה כל הזמן מתנקה והכי טוב-לאצריך מקלחת בסוף

my m fantani

New member
מת על זה ../images/Emo183.gif

אמנם הבוקר לא ירד בזמן שרצתי, אבל איך שנכנסתי להתקלח התחיל לרדת מבול.
גם בזה יש משהו קסום. האמבטיה מלאה באדים, עטוף במים חמים ובחוץ קר וגשום. פיראט מהופנט מהגשם ומוקסם מהשמש.

../images/Emo188.gifואיזה כיף לשחות בגשם בבריכה?

הבריכה מחוממת,הטיפות הקרות מטפטפות פנימה והשחייה הופכת לסוג של חלום מתוק על דברים טובים שקרו וייקרו לך ,הרבה אנרגיות מתווספות שם.

Yrubanenko

New member
גם אני חויתי חוויה דומה היום

מסלול קסום שכלל רכיבה מנחשון גרך נס הרים וחזרה דרך צומת האלה וצומת עזקה עד כביש 3 וחזרה לנחשון. מזג אויר מדהים עם נופי חורף משובחים. כל העצים הנשירים ניצבים בשורות שורות תחת עננים כהים , שדות ירוקים וערפל מקסים . פשוט תענוג אמיתי וברקע המוני מתאמנים לישראמן

למעלה