סקר- מקלחת ועוד....

• פותח הנושא saky
  • פורסם בתאריך

einit

New member
טבעת אמבטיה

ראיתי כי את מוכנה למסור את הטבעת מתנה - ניתן לקבלה ?

עונה

גיל התינוק/ת? כצעט 11 חודשים שעת המקלחת? 19:30-20:30 מי מקלח בדרך כלל? כשהיתה קטנה, בעיקר אני. מגיל 8 חודשים בעיקר אבא. אוהב או לא?עושה בעיות או מבסוט ומשתולל? אוהבת מאד, מבסוטה ומשפריצה נעט. משחקים אהובים? הבקבוק של השמפו סוג הסבון? שמפו-צהוב של ג'ונסונס, סבון-קמיל בלו קלאסיק של ד"ר פישר כמה זמן האירוע? כ-10 דקות אחרי המקלחת מתעייף או מחזיק מעמד? יש ימים שכן ויש ימים שלא. בעיקר תלוי אם ישנה שנ"צ. אוכל לפני או אחרי?מה וכמה? ארוחת ערב לפני והנקה אחרי. כשהייתה קטנה גם הייתה הנקה לפני והנקה אחרי. קרם גוף או שמן תינוקות?עיסוי כל יום? לא מורחת כלום. הלוואי שהייתי עושה לה עיסוי כל יום. היום זה ממילא לא היה מתאפשר כי היא לא נשארת שניה שוכבת.

לילך87

New member
עונה....

גיל התינוק/ת? 3.5 חודשים שעת המקלחת? בין 8-10 בלילה תלוי בהנקה מי מקלח בדרך כלל? אני אוהב או לא?עושה בעיות או מבסוט ומשתולל? אוהב משחקים אהובים? עדיין לא סוג הסבון? כרגע שמפו דר' פישר לגוף ג'ונסון סגול ללילה כמה זמן האירוע? עד רבע שעה אחרי המקלחת מתעייף או מחזיק מעמד? רעב!!!! לא נרדם בד"כ אבל אני עושה את המקלחת קצת לפני האכלה אוכל לפני או אחרי?מה וכמה?אוכל אחריי - יונק קרם גוף או שמן תינוקות?עיסוי כל יום? קרם גוף , לא כל יום בביה"ח אמרו שזה בכלל לא נחוץ (כי זה אפילו דיי סותם את הנקבוביות ) אבל אני אוהבת לפנק אותו ככה זה נראה לי לפחות , אז בערך פעמיים בשבוע כי גם בחורף אני מלבישה כמה שיותר מהר שלא יתקרר , משתמשת בדר' פישר סגול

hagitb1

New member
תשובות

בת 15 חודשים (עוד מעט) בסביבות 19:00 בדרך כלל אני מקלחת (כי בעלי לא נמצא בשעות האלו) כשבעלי נמצא רק הוא מתה על אמבטיות משחקים-כל מיני כדורים וחיות משפריצות וצבעים לאמבטיה סבון-ג'ונסון(הלבן) שמפו ד"ר פישר הצהוב זמן האירוע משתנה-תלוי ברמת העייפות של הילדה בדרך כלל בסביבות 20 דק'. אחרי האמבטיה מחזיקה מעמד. כשהיתה קטנה יותר האמבטיה והבקבוק היו מרדימים אותה לגמרי. היום ממש לא. לפני האמבטיה אוכלת ארוחת ערב-גבינה, ירקות, ביצה וכו' אחרי האמבטיה מקבלת בקבוק מטרנה-אני מכינה תמיד 240 בדרך כלל היא מסיימת 180. עד גיל חצי שנה עשינו עיסוי כל יום לפני האמבטיה עם שמן גרעיני ענבים. מגיל חצי שנה אין עיסוי יותר (היא לא יושבת בשקט יותר) אחרי האמבטיה אני מורחת קרם פנים וגוף של וולדה.

בדיוק סיימנו לעשות אמבטיה....

גיל התנוקת: 8 חודשים שעת המקלחת: בסביבות 20 בערב מי מקלח: אני-האמא אוהב/לא אוהב: לוטם מאוד אוהבת לעשות אמבטיה משתוללת ומשפריצה מים עם הרגליים. משחקים אהובים: תאמת עד היום לא שמתי משחקים היום התחלתי לשים לה כלי מפלסיק. סוג סבון: דר פישר כמה זמן האירוע: בממוצע 15 דקות מתעייפת אחרי המקלחת וישר דורשת אוכל - הנקה ונרדמת עם הציצי. לא מורחת קרם גוף ושמן תנוקות לא מומלץ מעסה לה את כפות הרגליים, הרגליים. סקר מאוד חמוד....

d i d i d u s h

New member
עונה גם

גיל התינוק/ת? 4 חודשים שעת המקלחת? 1930 מי מקלח בדרך כלל? אמא ואבא ביחד אוהב או לא?עושה בעיות או מבסוט ומשתולל? בד"כ מאוד אוהב תלוי במידת העייפות משחקים אהובים? לא נעים להגיד אבל כרגע מעניין אותו ה- %$#^ שלו (הוא בן...) סוג הסבון? דר' פישר כמה זמן האירוע? בערך 10 דקות אחרי המקלחת מתעייף או מחזיק מעמד? בד"כ מחזיק מעמד עוד כשעה ואז אוכל ולישון אוכל לפני או אחרי?מה וכמה? גם וגם... אוכל בסביבות 1800 סימילאק כ- 120 CC ואז בסביבות 2100 עוד סימילאק בין 120-200 קרם גוף או שמן תינוקות?עיסוי כל יום? לא שמה קרם גוף או שמן, עיסוי אנחנו עושים באמצע היום (לא כל יום)

גם אנחנו

גיל התינוק/ת? 14 חודש שעת המקלחת? 19:00-20:00 מי מקלח בדרך כלל? במשך השבוע אני וערב אחד הסבא-סבתא ובסופ"ש אני ובעלי אוהב או לא?עושה בעיות או מבסוט ומשתולל? עד לפני שבועיים היה חולה על אמבטיות אבל עבר "טראומה" באמבטיה
(סבא שלי שטף לא את הראש עם הטוש ונכנס לו לעיניים
) ומאז הוא שונא את המילה "אמבטיה" ומתחיל לבכות
- אשמח לרעיונות איך להוציא אותו מזה... משחקים אהובים? חיות גומי של שלקור סוג הסבון? גונסון לבן כחול וגונסון שמפו כמה זמן האירוע? 10-20 דקות אחרי המקלחת מתעייף או מחזיק מעמד? אוכל לפני או אחרי?מה וכמה? אוכל ארוחת ערב לפני האמבטיה ואחרי מקבל בקבוק 180CC מצחצח שיניים והולך לישון קרם גוף או שמן תינוקות?עיסוי כל יום? כשהוא היה קטן עשינו עיסוי עם שמן קלנדולה או שקדים אבל מזמן לא

violet78

New member
עונה לך

לירון בן שנה+שבועיים
בסביבות שעה 21:00
בד"כ בעלי מקלח
אוהב מאוד
הוא מבסוט וגם משתולל לפעמים מהתרגשות
לא משחקים באמבטיה
סבון גם וגם ג'ונסון&ג'ונסון בבקבוק בצבע צהוב לימון(מתה על ריח שלו)
משהו כמו 10 דקות
תלוי מאוד, כעקרון הוא כבר נורא עייף אחרי יום ארוך והכרות עם מלא דברים חדשים, ולפעמים לאחר אמבטיה בא הכוח!!!!
אוכל ארוחת ערב בסביבות 19:30 ואחרי אמבטיה שזה בסביבות 21:30 מקבל בקבוק.
בקבוק עם מטרנה+דייסה בין 270-300CC .
לא זה ולא זה
לא עושה עיסוי בכלל(פעם כשהוא היה עוד פצפון, עכשיו כבר לא)

galigal33

New member
בן שנה וחודשיים

בסביבות 18:00 או 18:30 בערב בד"כ אני מקלחת אלא אם כן בעלי מגיע מוקדם או בסופ"ש אני חושבת שהוא אוהב את האמבטיה.(לא משתולל במיוחד) משחק בטומי הדולפין השורק , ובצינור של המקלחת , בפקק של האמבטיה, בברווזים. הסבון- מאז שנולד סבון סלק טבעי ונוזלי של שלוס. (מומלץ בחום) עד לא מזמן היה אוכל לפני האמבטיה (ביצה +אבוקדו+לחם+עגבניה) ואחרי האמבטיה קבל בקבוק מטרנה. לאחרונה מוותר על הבקבוק לפני השינה לא קרם גוף ולא עיסוי מאז שזוחל.

anny12

New member
עונה - אני מהלא נורמליות

גיל התינוק/ת? 11חודשים שעת המקלחת? 9 בבוקר, 2 אחר הצהריים , 7 בערב מי מקלח בדרך כלל? אני אוהב או לא?עושה בעיות או מבסוט ומשתולל? מאוד אוהב את זה משחקים אהובים? אין סוג הסבון? ד"ר פישר - אל סבון כמה זמן האירוע? 10 דקות לא יותר מזה אחרי המקלחת מתעייף או מחזיק מעמד? בבוקר יש נרדם, בערב גם, בצהריים לא אוכל לפני או אחרי?מה וכמה? בבוקר אוכל לפני, צהריים אוכל לפני, בערב אוכל אחרי 180 מ"ל סימילאק קרם גוף או שמן תינוקות?עיסוי כל יום? קרם גוף "בייבי כייף" אחרי כל רחצה.

saky

New member
../images/Emo134.gifוואו.....

איך יש לך כח וחשק שלוש פעמים ביום מקלחת מלאה ? ועוד יש לך שני בנים נוספים-גם להם שלוש מקלחות?????

anny12

New member
לא, רק לקטן

הגדולים עושים מקלחת בערב לפני השינה ו/או בבוקר לפני שהולכים לגן. אני לא יכולה לסבול את זה שהוא עושה קקי בבוקר ואני צריכה לנגב עם מגבונים. אני ישר מקלחת ואחרי ארוחת צהריים , אחרי כל הלכלוך שהוא עושה, חייב מקלחת ובערב זה מחייב, שיהיה לו נעים.....

violet78

New member
יו, 3 מקלחות ביום?

הקטן בטח סופר נקי. למה 3 מקלחות ביום? אני מבינה שהוא זוחל ומתלכלך מהר, וגם אחרי כל ארוה צריך לשים אותם למכונת כביסה, אבל 3? איך יש לך כוח לזה? מאיפה הזמן? אני עם ילד אחד מדי פעם מפספת אמבטיה (קורה נדיר מאוד)

anny12

New member
אני לא מפספסת, זו בעיה בראש שלי......

הקטן מאוד נקי, הכי נקי. אני לא שמה את הבגדים ישר במכונה, לפעמים אני מכבסת ידני ואז תולה ככה שאין בעיה. יש לי כוח, אני מעדיפה לעבוד קשה (לא שזו עבודה קשה......) מאשר לראות אותו מלוכלך. מתרגלים............ אני בטוחה שגם הבן שלך סופר נקי, פשוט אני זו שלא נורמלית כנראה.....

טובה37

New member
סקר כייפי

גיל: שנה וחצי בסביבות 6 - 6 וחצי בערב לאחרונה היא מבקשת אפטיה אני המקלחת היחידה היא מתה על אמבטיה קצת משתוללת קצת משחקת בעיקר בסתם כוס מפלסטיק למרות שיש לה ספרים וצעצועי מקלחת סבון של דר' פישר הארוע? בערך רבע שעה אחרי מקלחת נשפכת וכבר רגילה להכנס ישר למיטה עם בקבוק אוכלת רק אחרי נראה לי לא בריא אחרי אוכל להתקלח לא מעסה ולא מורחת קרמים

אוצה

New member
בן שנה ותשעה חודשים

בד"כ בשבע, אחרי א. ערב. במשך השובע- אמא מקלחת (אלא אם סבא, סבתא מבקרים או שקרה נס ואבא שלו בבית). בסופשבןע- אבא. מת על אמבטיה! משחק, צוהל, משתולל ומחייך לכל הכיוונים. משחק עם סירה, מיכלים שונים, מחזיק את הטוש של המקלחת ומעביר אצבעות במים וכו'. אני עושה לו בועות סבון עם הידיים. האמטביה בד"כ לפחות רבע שעה ואולי יותר. אחרי המקלחת- סיפור ולישון. קרם גוף- רק כשיבושת לו הרגלים. בלי עיסויים.

אור114

New member
../images/Emo40.gif עונה בכיף ../images/Emo40.gif

בת 3 חודשים.
בצהריים.
אני - אמא
נראה שהיא אוהבת אבל עדיין לא משתוללת.
שמפו אל דמע + סבון של שילב, ואמול של ד"ר פישר .
בערך 10-15 דקות.
תלוי אם היא ישנה טוב לפני או לא.
אוכל אחרי. סימילאק 180 CC
עיסוי כל ים לפני המקלחת. שמן שקדים טבעי.

KINERET22

New member
עונה...

לא ממש תינוקת... בת שנתיים. בד"כ בערב לפני השינה. בסביבות 19:00. משתנה, לפעמים אני לפעמים בעלי. מ-א-ו-ד אוהבת! בעצם, תמיד אהבה... מבסוטית! משחקת בצעצועים, ולא רוצה לצאת... בעיקר כדורים וחיות מגומי... סבון ג'ונסון... המקלחת חצי שעה (!) בערך... לא מתעייפת ואוכלת מטרנה אחרי. בזמן האחרון התחלנו עם שמן תינוקות אבל מאז ומתמיד היינו עם קרם של ג'ונסון. עיסוי...כבר גדולה.

ברוריהה

New member
עונה ...

גיל התינוק/ת? 3 חדשים
שעת המקלחת? בין 20:00 ל 21:00 תלוי במצבו תלוי במצב של לוטן. תלוי אם אבא בבית או לא.
מי מקלח בדרך כלל? בד"כ אני.
אוהב או לא?עושה בעיות או מבסוט ומשתולל? חולה על אמבטיות ! צוחק ומאושר.
משחקים אהובים? עוד לא הגענו לזה.
סוג הסבון? ד"ר פישר סבון משולב לגוף ולשיער.
כמה זמן האירוע? אנחנו עובדים על quicky גג חמש דקות.
אחרי המקלחת מתעייף או מחזיק מעמד? מתעייף.
אוכל לפני או אחרי?מה וכמה? בד"כ אחרי האמבטיה הוא יונק והולך לישון.
קרם גוף או שמן תינוקות?עיסוי כל יום? עיסוי פעם באף פעם עם שמן שקדים.

jojo04

New member
עונה

11 חודש מקלחים אותה בין השעות 17-18 אני מקלחת אותה בלבד היא מאוד אוהבת , לא עושה בעיות (משתוללת כשאני מוציאה אותה) משחק אהוב: אני עושה לה בלונים (עם סבון בידים) והיא מנסה לפוצץ אותם סבון: ד"ר פישר. המקלחת נמשכת בערך 15 דק' שמן תינוקות + קרם לפנים

למעלה